Pomoc!!Nejde nastartovat!!

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od Romis4 »

Zdravím Vás kluci, potřebuji pomoc. Dnes podvečer jsem chtěl nastartovat auto, ale starter netočí. Myslel jsem, že baterka vybitá, ale vše svítí, bliká jak má. Tak bych to viděl asi ve starteru, když ho poklepu tak má aspoň trošku tendenci točit. Díky za rady.
1.9 TDi 66kw agr
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od amavet »

typoval bych ty uhliky jak psal maro,ale mozna taky civka.rozeber,vicisti a uvidis.kdyz tak se domluv s vwCharlim nebo doraz za mnou a muzem se ti na to mrknou.
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od vwCharlie »

no ono to vždy neznamená,že když kontrolky svítí a startér netočí,že je baterka dobrá. Kontrolky žádný odběr nemají,ale startér už jo,kontrolky rozsvítíš i vybitou baterkou,totéž i světla. Kdyby to bylo baterkou,tak ty kontrolky při pokus o start buď zeslábnou nebo úplně shasnou. Zkontroluj si aji kostru a plusové vedení ke startéru,jestli to není zaoxidované. Až pak vytahuj starter. Bude to stejně asi v něm,pro sichr bych ale tyto věci zkoukl,ať se nedupeš zbytečně. Jinak pravděpodobně ty uhlíky.

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od Romis4 »

vwCharlie píše:no ono to vždy neznamená,že když kontrolky svítí a startér netočí,že je baterka dobrá. Kontrolky žádný odběr nemají,ale startér už jo,kontrolky rozsvítíš i vybitou baterkou,totéž i světla. Kdyby to bylo baterkou,tak ty kontrolky při pokus o start buď zeslábnou nebo úplně shasnou. Zkontroluj si aji kostru a plusové vedení ke startéru,jestli to není zaoxidované. Až pak vytahuj starter. Bude to stejně asi v něm,pro sichr bych ale tyto věci zkoukl,ať se nedupeš zbytečně. Jinak pravděpodobně ty uhlíky.
Mno baterkou to neni to jsem si jistý!!Nastartuju jen tehdy když to poklepu kladivkem,jinak nemam šanci...Mam na zitra objednaný new starter.Mam to radši zkusit ještě rozebrat a pak kdyžtak objednat??
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od Romis4 »

amavet píše:typoval bych ty uhliky jak psal maro,ale mozna taky civka.rozeber,vicisti a uvidis.kdyz tak se domluv s vwCharlim nebo doraz za mnou a muzem se ti na to mrknou.
Ale u takoveho auta si myslím,že nebudou tak rychle uhliky v p..eli,ne??Kyžtak tady je muj kontakt 725777569napište sms ja vam zavolam a pokecame o tom přes telefon,hm?!Jelikož nebudu ted zase na netu..
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od amavet »

Romis4 píše:
amavet píše:typoval bych ty uhliky jak psal maro,ale mozna taky civka.rozeber,vicisti a uvidis.kdyz tak se domluv s vwCharlim nebo doraz za mnou a muzem se ti na to mrknou.
Ale u takoveho auta si myslím,že nebudou tak rychle uhliky v p..eli,ne??Kyžtak tady je muj kontakt 725777569napište sms ja vam zavolam a pokecame o tom přes telefon,hm?!Jelikož nebudu ted zase na netu..
mozny je vse,staci ze se ti tam treba dostane bordel,nebo se ti podrbe civka a je hotovo
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Uživatelský avatar
Marty83
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Pozořice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od Marty83 »

uhliky ve starteru a urcite bych zkontroloval zhavice :wink:

Uživatelský avatar
Romis4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 324
Registrován: 04.10.2008 21:46
Bydliště: Ostravwak
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc!!Nejde nastartovat!!

Příspěvek od Romis4 »

Mno chlapi tak jsem to už vyřešil,koupil jsem nový starter!!Prodali mi starter,všechno super až na to že to bylo na automat,tak jsem to musel jit vrátit ale nechtěli mi ho vzit zpátky,jelikož byl mirně špinavý a na konec mi ho vyměnily tak mě to vyšlo po 40%slevách na 2490Kč :? Ale už to startuje jak má!!A díky za rady
Pro OstraVWu,HaVWířov internet 10M/1M za 290Kč na jeden rok!!20M/1,5M za 499Kč na jeden rok!!v síti UPC
G IV 1.9TDI Blue Edtion

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“