Golf IV TDI

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od Golficek1 »

[/quote]
81kw je v zakladu 5 kvalt, to musela byt predelavka...[/quote]
Ano,byla to předělávka B5,ale s O1 5q byla spotřeba stejná taky 150PS,šlo by to i níž,ale to bych už jel jako šnek.
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
saki3
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 432
Registrován: 28.05.2008 22:00
Bydliště: SVK

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od saki3 »

ja som pred tym mal 74 kw a nemohol som si vynachvalit.do matora okrem chipu na 130konikov,oleja a filtrou som nedal nic a teraz mam 96 kw a to iste motor bez problemov akurat ta spotreba na 18'' je trosku vyssia.
daka ta VR6

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od Goauld »

Tomm píše:
Golficek1 píše:Nevím,jestli to jde,ale já jsem měl spotřebu 81 KW 150PS 6tiqvalt 4.2l a PD 96KW 176PS 4.7l/100km také 6q,nešlapal jsem tomu,nebylo potřeba,průměrná jízda.
81kw je v zakladu 5 kvalt, to musela byt predelavka...
Neim kde, ale v nějakym katalogu nebo někde prostě sem četl, že 6st. převodovka mohla být jako příplatková výbava k 81kW motoru. Zřejmě toho ale nikdy nikdo nevyužil, nebo je to blbost, protože sem ještě neviděl seriovyho 81 se 6q :(

Já bych chtěl tu přestavbovou sadu na 6q :-)
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

jakub01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.01.2009 10:24

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od jakub01 »

Čau, taky uvažuji o koupi g4 a když to tady pročítám tak jsem usoudil, že nejlepší bude ta 81kw, ale zajmalo by mě jak to je s tím označením motoru. Našel jsem tady pro něj tři různá označení AFN, ASV a AHF. Mohl by mi někdo stručně vysvětlit jaké jsou v tom rozdíly?

A ještě by me zajmalo jak to je u těchle motorů s eko daní?

Díky za vysvětlení.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od Deivid »

jakub01 píše:Čau, taky uvažuji o koupi g4 a když to tady pročítám tak jsem usoudil, že nejlepší bude ta 81kw, ale zajmalo by mě jak to je s tím označením motoru. Našel jsem tady pro něj tři různá označení AFN, ASV a AHF. Mohl by mi někdo stručně vysvětlit jaké jsou v tom rozdíly?

A ještě by me zajmalo jak to je u těchle motorů s eko daní?

Díky za vysvětlení.

Eko dani u tohoto motoru se nevyhneš.Ale tento motor už bude mít něco nalítáno a auto bude staré okolo 8 let

Uživatelský avatar
vwbora
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzne

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od vwbora »

Sss,rika to dobre.Jdi do PDecka. :D

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od molczik »

jakub01 píše:Čau, taky uvažuji o koupi g4 a když to tady pročítám tak jsem usoudil, že nejlepší bude ta 81kw, ale zajmalo by mě jak to je s tím označením motoru. Našel jsem tady pro něj tři různá označení AFN, ASV a AHF. Mohl by mi někdo stručně vysvětlit jaké jsou v tom rozdíly?

A ještě by me zajmalo jak to je u těchle motorů s eko daní?

Díky za vysvětlení.
Jak na to spěcháš? Pokud počkáš ještě pár měsíců (jaro/začátek léta) tak bych věděl o jednom vyvoněnym VW Golf Variant TDI AHF. Auto bez investic, po majiteli, kterej mu dopřál vždy jen tu nejlepší péči, což mi tu spousta lidí dosvědčí. (až si někdy říkam, že jsem blázen :roll: )
Naposledy upravil(a) molczik dne 24.01.2009 18:04, celkem upraveno 1 x.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

jakub01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.01.2009 10:24

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od jakub01 »

No zatím na to moc nespěchám a v klidu vybírám. A snažím se zbavit mojí felicie... Zatim ani nevim jestli budu kupovat golfa jak jsem chtěl. Začínám se poohlížet po octavii tdi 81kW.

A tak jak teda třeba jezdí golf s tím PD 74kW? Máme doma fabii s tímhle motorem, ale ta je daleko lehčí, né?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od Tomm »

jakub01 píše:No zatím na to moc nespěchám a v klidu vybírám. A snažím se zbavit mojí felicie... Zatim ani nevim jestli budu kupovat golfa jak jsem chtěl. Začínám se poohlížet po octavii tdi 81kW.

A tak jak teda třeba jezdí golf s tím PD 74kW? Máme doma fabii s tímhle motorem, ale ta je daleko lehčí, né?
To je siroce rozsireny omyl, GIV a Fabia s TDI motorem vazi temer stejne (zalezi dle vybavy).
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Tulkas
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od Tulkas »

Já nechci nic říkat, ale ARL je jasná volba!!!

Uživatelský avatar
Golficek1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5523
Registrován: 24.08.2008 00:41
Bydliště: Kroměřížsko

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od Golficek1 »

To Molčik:mohl bych ti poslat třeba v březnu SZ jak to s tím golfem vypadá,právě nad takovým krasavcem uvažuju,ale čekám,jak se to v práci vyvine(ekonomická krize zasáhla i nás)
Jsem tak chytrý,jak daleko doprdnu.
Nechám si tak dlouho kadit na hlavu,až mě ty sračky zasypou.
Golficek1©

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Golf IV TDI

Příspěvek od molczik »

Golficek1 píše:To Molčik:mohl bych ti poslat třeba v březnu SZ jak to s tím golfem vypadá,právě nad takovým krasavcem uvažuju,ale čekám,jak se to v práci vyvine(ekonomická krize zasáhla i nás)
Ozvi se.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“