Plzen - chip, rozvody, tesneni

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od gizmi »

Zdravim!
vlastnim golfinu IV 66kW a nahanim nekoho na doporuceni, kdo by zvladl mrknout na muj motor. Potrebuji vymenit tesneni (tece mi po bloku nemrzka), coz jsem se doslechl znamena odstrojeni silene moc veci. Pri te prilezitosti bych rad nechal udelat rozvody, vymenil vstriky za silnejsi a nechal nachipovat. Plus mi tedy ceka jeste vymena teplotniho cidla, ale to jiz neni moc velka prace. Byl by zde nekdo, kdo by byl schopen mi udelat cenovou nabidku, nebo doporucil nekoho? Koukal jsem na Diesel-power, ale nejsem si jist zda delaji krome uprav i to co je treba kolem.
Predem dekuji!!
PS: cilem je opravit a pri te prilezitosti ozivit auto (precijen me druhe auto ma 140PS/900kg a rad bych aby golfitko nebyla zelva)

Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od ffrufru »

gizmi píše:Zdravim!
vlastnim golfinu IV 66kW a nahanim nekoho na doporuceni, kdo by zvladl mrknout na muj motor. Potrebuji vymenit tesneni (tece mi po bloku nemrzka), coz jsem se doslechl znamena odstrojeni silene moc veci. Pri te prilezitosti bych rad nechal udelat rozvody, vymenil vstriky za silnejsi a nechal nachipovat. Plus mi tedy ceka jeste vymena teplotniho cidla, ale to jiz neni moc velka prace. Byl by zde nekdo, kdo by byl schopen mi udelat cenovou nabidku, nebo doporucil nekoho? Koukal jsem na Diesel-power, ale nejsem si jist zda delaji krome uprav i to co je treba kolem.
Predem dekuji!!
PS: cilem je opravit a pri te prilezitosti ozivit auto (precijen me druhe auto ma 140PS/900kg a rad bych aby golfitko nebyla zelva)

Máš SZ :)

Uživatelský avatar
jaykay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 199
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od jaykay »

gizmi píše:Zdravim!
vlastnim golfinu IV 66kW a nahanim nekoho na doporuceni, kdo by zvladl mrknout na muj motor. Potrebuji vymenit tesneni (tece mi po bloku nemrzka), coz jsem se doslechl znamena odstrojeni silene moc veci. Pri te prilezitosti bych rad nechal udelat rozvody, vymenil vstriky za silnejsi a nechal nachipovat. Plus mi tedy ceka jeste vymena teplotniho cidla, ale to jiz neni moc velka prace. Byl by zde nekdo, kdo by byl schopen mi udelat cenovou nabidku, nebo doporucil nekoho? Koukal jsem na Diesel-power, ale nejsem si jist zda delaji krome uprav i to co je treba kolem.
Predem dekuji!!
PS: cilem je opravit a pri te prilezitosti ozivit auto (precijen me druhe auto ma 140PS/900kg a rad bych aby golfitko nebyla zelva)

mas SZ

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od gizmi »

to @ll: dekuju mooooc!
chiptuner: zvazim co a jak a 100% se ozvu :wink:

Uživatelský avatar
TK19
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 05.01.2009 00:18
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od TK19 »

Dej mi vědět, jak jsi se rozhodl s nachipováním motoru. Také o tom uvažuji. Jinak pokud bys v budoucnu pořebovat něco řešit na autě, já si ho po zkušenostech servisuji v Třemošné, Spid Servis. Ceny i práce OK.

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od gizmi »

TK19: zdravim! Koukam ze jsi z Plzne a ze mas taky stribrnou 4ku (ikdyz silnejsi verze). Nakonec jsem nechal tesneni i rozvody udelat u kamarada a 19.1 (uz aby to bylo) mi bude druhej kamarad delat trysky :twisted: Jinak je to firma DieselPower, takze zadnej noname. Momentalne resim malinko trable spis s umistenim veci, protoze v garazi mam rozdelaneho veterana a uz zacinam poslouchat ze muzika, podvozek, zadni svetla filtr, atd atd co se me tu vali u nohou fakt nejsou pro okrasu jak si myslim :lol: Cekam na malinko priznivejsi pocasi :( Jinak odkud jsi presne? Klidne pisni SZ, rad najdu take nejakeho blazna s golfem :o)

jayd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 31.07.2008 08:43
Bydliště: Plzensko

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od jayd »

zdarek :mrgreen:

koukam, ze uz zase tunis:-))
Golf IV, Sharan II, 2.0 TDI, BRT, 2007, Golf Plus, 2012, CFHC

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzen - chip, rozvody, tesneni

Příspěvek od gizmi »

jayd: puvodni hlaska byla ze golf ZUSTANE SERIE..no a ted uz v tom opet litam :lol: uz dostal rozvody, cirou, lestena kola, podvozek, nejaka ta uprava trysecek a doma uz mam komplet brutal muziku od Axtonu :o) Sakra..jeste sehnat sportovni sedacky :lol: mnooo..jsem jasnej :o)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“