AGR a ALH

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Marty83
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Pozořice
Kontaktovat uživatele:

Re: AGR a ALH

Příspěvek od Marty83 »

AJET0 píše:to snad není možný!!! Jedničková octávka že se stále vyrábí? No teda koukám. No i když musím říct, že svezení je s ní oproti Felině pěkný. :-) a kdybych ji moh za 120.000,- mít v combi a 81 kW tak asi dlouho neváhám
myslim,ze k teto cene ma uz docela blizko... :)

Uživatelský avatar
AJET0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: AGR a ALH

Příspěvek od AJET0 »

Marty83 píše:
AJET0 píše:to snad není možný!!! Jedničková octávka že se stále vyrábí? No teda koukám. No i když musím říct, že svezení je s ní oproti Felině pěkný. :-) a kdybych ji moh za 120.000,- mít v combi a 81 kW tak asi dlouho neváhám
myslim,ze k teto cene ma uz docela blizko... :)
No jo, jenže já chci facelift a Ty sou furt kolem 200.000,- :-( no tak kdyžtak půjdu do snu mého mládí GIV :-)

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: AGR a ALH

Příspěvek od Rudi »

AJET0 píše:
Marty83 píše: myslim,ze k teto cene ma uz docela blizko... :)
No jo, jenže já chci facelift a Ty sou furt kolem 200.000,- :-( no tak kdyžtak půjdu do snu mého mládí GIV :-)
a koukáš pořádně? Facelifty začínaj už 130tis. největší pelechy, kdo 2kil už seženeš facelift octu v parádní stavu a pěkný výbavě.
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
AJET0
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: AGR a ALH

Příspěvek od AJET0 »

Rudi píše:
AJET0 píše: No jo, jenže já chci facelift a Ty sou furt kolem 200.000,- :-( no tak kdyžtak půjdu do snu mého mládí GIV :-)
a koukáš pořádně? Facelifty začínaj už 130tis. největší pelechy, kdo 2kil už seženeš facelift octu v parádní stavu a pěkný výbavě.
No jenže já žádnej pelech nechci, ale pěknou octávečku.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“