automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

SDi, TDi, TDi PD

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
highsider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.08.2008 21:59

automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od highsider »

dokud se trochu neohřeje tak nepřeřadí z jedničky dál..Co s tím? Nedělá to mě, ale známej mě poprosil jestli to tu nepředhodim..Jediný co mě napadlo je olej, ale ten měnil..víc netušim páč automaty neznám..díky za rady
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od Tomm »

highsider píše:dokud se trochu neohřeje tak nepřeřadí z jedničky dál..Co s tím? Nedělá to mě, ale známej mě poprosil jestli to tu nepředhodim..Jediný co mě napadlo je olej, ale ten měnil..víc netušim páč automaty neznám..díky za rady
A jakej olej tam dal? Predpokladam ze je to 4.st automat - ten je VELMI citlivy na kvalitu oleje, das stejnou specifikaci jen od jinyho vyrobce a uz neradi jak ma... znamy ma tuto kombinaci v B5 a trosku se s tim natrapil nez objevil ten spravny olej.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

MaxxT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 09.10.2008 23:28
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od MaxxT »

a mohl bys mi zjistit presny typ oznaceni toho oleje, co je vhodny pro 4 stupnovy automat? budu za cca 14 dni menit olej do prevodovky, tak bych rad tam dal to nej co jen jde.. :-)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od Tomm »

MaxxT píše:a mohl bys mi zjistit presny typ oznaceni toho oleje, co je vhodny pro 4 stupnovy automat? budu za cca 14 dni menit olej do prevodovky, tak bych rad tam dal to nej co jen jde.. :-)
Poptam se toho znameho, snad nezapomenu.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od Goauld »

Automat by měl mít taky nějakou řidící jednotku, zkusil bych to projet VAGem, třeba to něco poví.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
ALESANDREA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 14.10.2008 21:30
Bydliště: BRNO

Re: automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od ALESANDREA »

Čao je to určite asi zavažnější zavada delalo to to stejne kamosovi na tiptroniku rano jel nekdy i 3km na jednicku nez to zaradilo za dva. Jak se to ohralo tak bez problemu,byl s tim nekde v praze to reklamovat protoze pred 3 mesici si u nich tu prevodovku nechal za 35.000,- zgeneralkovat a oni mu rekli ze jsou tam nekde nejake pistky ktere řadí jednotlive rychlosti a ty se pridiraji tusim ze rikali neco o starsim za 1500,- + vymena, prej ty oni nemeni a na ne se zaruka opravy nevztahuje takze jel zase dom a druhej den to vezl do aaa prodat koupil to u nich za asi 400.000 nejak na zacatku 2006 po trech tydnech se totalne vysipala prevodovka oprava tech 35 a strasne hadky absolvoval v aaa a uhadal jen 15000 slevu z ceny tak jezdil dal a za 3 mesice znovu a to ho dorazilo zarekl se ze uz to auto nechce a ze do toho nebude sypat jeste kupoval pneu a porad neco spravoval jel do aaa jezdily s nim 3 testovaci jizdy nez to od nej odkoupilyprotoze neco tusily ale teple to radilo takze ok. NJN ale dostal za to jen 270.000,- byl to asi nedrazsi sharan v brne :roll:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: automat v zimě neřadí G4 TDI 81Kw

Příspěvek od Tomm »

Kód: Vybrat vše

 ESSO ATF LT 71141
170,-/litr pri odberu 20l, jinak bezna cena 400,- litr
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“