odklony na G4

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

srotty píše:Klucí proč se tak hádáte.Myslel jsem že jsme tu jedna parta co má slabost pro VW,že si tu budem radit a pomáhat a né si nadávat do kokotů.Mimochodem zrovna jsem tento problém řešil.Byl jsem na geometrii a tam mi řekli ,že mám špatnej ODKLON na levým kole.Já na to ,ať to teda seřídí a oni že to nejde,že u G4 je to napevno.Jedině že by mohli vypilovat trochu díry na rameni na kulák.A že asi budu mít zohlej tlumič.To se mi nezdálo tak jsem to doma celý rozdělal.A co bylo špatně?Horní uložení tlumiče-ten silenblok byl vymačkanej a úplně uhlej.Tak jsem ho vyměnil,zajel znova do servisu a ejhle ODKLON byl jako nový.Udělali akorát zbíhavost a já s úsměvem odjel.DÍKY ZA POZORNOST
Mohl by jsi prosimte napsat jaky hodnoty jsi mel u toho spatnyho ulozeni a jak se to zmenilo po vymene? Diky.

Jeste neco: ovlivnovalo to rizeni? myslim jako ze ti to tahlo na jednu stranu?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Tomm píše:
srotty píše:Klucí proč se tak hádáte.Myslel jsem že jsme tu jedna parta co má slabost pro VW,že si tu budem radit a pomáhat a né si nadávat do kokotů.Mimochodem zrovna jsem tento problém řešil.Byl jsem na geometrii a tam mi řekli ,že mám špatnej ODKLON na levým kole.Já na to ,ať to teda seřídí a oni že to nejde,že u G4 je to napevno.Jedině že by mohli vypilovat trochu díry na rameni na kulák.A že asi budu mít zohlej tlumič.To se mi nezdálo tak jsem to doma celý rozdělal.A co bylo špatně?Horní uložení tlumiče-ten silenblok byl vymačkanej a úplně uhlej.Tak jsem ho vyměnil,zajel znova do servisu a ejhle ODKLON byl jako nový.Udělali akorát zbíhavost a já s úsměvem odjel.DÍKY ZA POZORNOST
Mohl by jsi prosimte napsat jaky hodnoty jsi mel u toho spatnyho ulozeni a jak se to zmenilo po vymene? Diky.

Jeste neco: ovlivnovalo to rizeni? myslim jako ze ti to tahlo na jednu stranu?

Je to dost možný že to bude táhnout. :wink:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
petys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek - Místek

Příspěvek od petys »

Tak jak je to s tim odklonem?Mam na GIV kratsi pera o 3,5cm a zere mi to vnitrkem gumy.Co s tim? :?:

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

petys píše:Tak jak je to s tim odklonem?Mam na GIV kratsi pera o 3,5cm a zere mi to vnitrkem gumy.Co s tim? :?:

zajed si na geometrii,,, maš to jen rozhozeny,, ja to mam dole vo 40 a nic mi to neděla :wink:

Uživatelský avatar
petys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek - Místek

Příspěvek od petys »

Udelam geometrii a uvidim.Chci na jaro davat nove 18 s novyma gumama,tak at mi to ty gumy nesezere.Pak dam vedet co a jak.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“