odklony na G4

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

Proč se hádáte?Tak se zeptejme přímo servisního technika ve
vw a je to.

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Deivid píše:Proč se hádáte?Tak se zeptejme přímo servisního technika ve
vw a je to.
Nehádám se a ani sem se hádat nechtěl.Jen mě trochu mrzí že mě tu někdo přesvědčuje o opaku, když vím že to tak není. :roll:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

OK,tak se zeptáme a hotovka...100 lidí 100 názorů ne?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

George píše:
Paskal píše: Aleeee...najednou už to neni podle tebe všehno na pevno hehe :P
Tak si zjisti i zbytek ať tě nemusim přesvěčovat že de i odklon... A ne že to jsou hodnoty jen z Továrny...pač načim by je oni nastavili. :wink:
MOMENT! Kde sem napsal že je VŠECHNO na pevno? Celou dobu se tu bavíme o odklonu! :evil: Dobře, vzdávám to. sem debil, nic nevim a auto sem v životě neviděl. Jen sem chtěl pomoc. :roll:
Ok...mě to je jedno a mam to na haku. Ale jak chceš slovičkařit. Tak ja sem psal geometrie napravy...tak si přečti muj prvni přispěvek a dalsi.
A ty si ve svym prvnim přispěvku napsal "je na pevno"
ČusBusAutobus :) :wink:

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Paskal píše:
George píše: MOMENT! Kde sem napsal že je VŠECHNO na pevno? Celou dobu se tu bavíme o odklonu! :evil: Dobře, vzdávám to. sem debil, nic nevim a auto sem v životě neviděl. Jen sem chtěl pomoc. :roll:
Ok...mě to je jedno a mam to na haku. Ale jak chceš slovičkařit. Tak ja sem psal geometrie napravy...tak si přečti muj prvni přispěvek a dalsi.
A ty si ve svym prvnim přispěvku napsal "je na pevno"
ČusBusAutobus :) :wink:
Tak od tebe sem nečekal že si budeš myslet že tady slovíčkařím a dělám duležitýho. Téma bylo ODKLON kol. Já sem napsal větu, cituji: Hele nejsem si jistej, ale na GIV se ODKLON seřizovat nedá. Není kde. Je na pevno. Mluvil sem tedy o odklonu, ne o geometrii celé nápravy. Jestli jsem se blbě vyjádřil, omlouvám se. Ale celou dobu tady mluvím o odklonu.
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

George píše:
Paskal píše: Ok...mě to je jedno a mam to na haku. Ale jak chceš slovičkařit. Tak ja sem psal geometrie napravy...tak si přečti muj prvni přispěvek a dalsi.
A ty si ve svym prvnim přispěvku napsal "je na pevno"
ČusBusAutobus :) :wink:
Tak od tebe sem nečekal že si budeš myslet že tady slovíčkařím a dělám duležitýho. Téma bylo ODKLON kol. Já sem napsal větu, cituji: Hele nejsem si jistej, ale na GIV se ODKLON seřizovat nedá. Není kde. Je na pevno. Mluvil sem tedy o odklonu, ne o geometrii celé nápravy. Jestli jsem se blbě vyjádřil, omlouvám se. Ale celou dobu tady mluvím o odklonu.
Pocem ty kluku kudrnatá :hug: :) nech to koňovi :croc: ten má věči hlavu... :P :lol: Ja sem to nemyslel špatně tak se neuražej a nedělej zagorku. :) :wink:

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Paskal píše:
George píše: Tak od tebe sem nečekal že si budeš myslet že tady slovíčkařím a dělám duležitýho. Téma bylo ODKLON kol. Já sem napsal větu, cituji: Hele nejsem si jistej, ale na GIV se ODKLON seřizovat nedá. Není kde. Je na pevno. Mluvil sem tedy o odklonu, ne o geometrii celé nápravy. Jestli jsem se blbě vyjádřil, omlouvám se. Ale celou dobu tady mluvím o odklonu.
Pocem ty kluku kudrnatá :hug: :) nech to koňovi :croc: ten má věči hlavu... :P :lol: Ja sem to nemyslel špatně tak se neuražej a nedělej zagorku. :) :wink:
neurážím, jen mi to přišlo divný :P V poho :hug: Hlavně že se to vysvětlilo. Jasně že de dělat geometrie na přední nápravě. (sbíhavost :lol: )
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

kucí, můžu jít za svědka? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

kokyn píše:kucí, můžu jít za svědka? :lol: :lol:
Poď berem tě do party.... :P :)

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

kokyn píše:kucí, můžu jít za svědka? :lol: :lol:
Mužeš. Ale ne že mi paskálka přebereš! :evil: :twisted: :lol: :lol: :lol:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Deivid »

Tak můžu taky s váma,zapijem to,to myslím zvládnu...

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

asi pár lidí neví,co je odklon a co sbíhavost.Ty data jsou proto,když je auto po havárce a natahujou se hrnce(uložení Mc Phersnu), tím se potom kolo dostává do správného odklonu.Jinak normálně to nejde,jen propilováním otvoru ve spodním rameni nebo čepu,což je ale fakt už do nebe volající a auto,které nebylo násilně poškozeno toto nepotřebuje

Uživatelský avatar
travel242fx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od travel242fx »

O com to tu pisete vsetci ved vy ste nikdy asi na ziadnej geometrii neboli a len kecate ani neviete o com. PASCAL MA PRAVDU STYMI SPOJOVACKAMI TI UROBIA NA GEOMETRII NARAZ AJ ODKLON A SBIEHAVOST sam som bol pred nejakou dobou na gemetrii menil som spodne capy a spojovacky takze som mal aj zly odklon aj zbiehavost ...chlapik chytil kluce otocil zo spojovackou na jednej strane a na druhej strane a bolo to ako nove. Da sa urobyt vsetko len treba vediet a nie filozofovat.

kto tvrdi ze na G4 sa odlkon kolesa neda urobyt je podla mna totalny ko*ot nie iba ko*ot.
NIKDY UZ NIC INEHO LEN TDi...

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Pokud znáš trošku geometrii tak zjistíš,že spojovačkou nemůžeš u MP Phersna odklon udělat.Si to nakresli na papír a je to

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

travel242fx píše:O com to tu pisete vsetci ved vy ste nikdy asi na ziadnej geometrii neboli a len kecate ani neviete o com. PASCAL MA PRAVDU STYMI SPOJOVACKAMI TI UROBIA NA GEOMETRII NARAZ AJ ODKLON A SBIEHAVOST sam som bol pred nejakou dobou na gemetrii menil som spodne capy a spojovacky takze som mal aj zly odklon aj zbiehavost ...chlapik chytil kluce otocil zo spojovackou na jednej strane a na druhej strane a bolo to ako nove. Da sa urobyt vsetko len treba vediet a nie filozofovat.

kto tvrdi ze na G4 sa odlkon kolesa neda urobyt je podla mna totalny ko*ot nie iba ko*ot.
Nemam slov... :lol:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“