ŘJ ABS demontáž

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Peca.mal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.02.2011 12:26

ŘJ ABS demontáž

Příspěvek od Peca.mal »

Ahoj máte prosím někdo zkušenosti s demontáži řj abs? Už tři roky mě svítí abs a automechanik řekl, že odešla řj, protože čidla všechny jsou ok a při smazání v diagnostice se to znovu rozsvítí. Doporučil mě demontáž řj a na vrakáči si podle typu koupit druhů. Nemáte prosím s tím někdo zkušenost a nebo nedá se pouze repasovat ta moje stávající řj? Mám půl roku staré dítě a už si nelajznu jezdit bez abs, když ho v tom autě mám. Díky moc za všechny rady !

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: ŘJ ABS demontáž

Příspěvek od vtuni »

no nejdřív bych zkusil kouknout na pojistky na baterce jestli nejsou zoxidovaný... poměrně častá příčina svítícího ABS :idea:
jinak odšroubovat jednotku není nic světobornýho - dopojíš všech 6 brzd. trubek..a pak drží jen na tom držáku na třech šroubech ale přístup je tam jak k penězům... takže hodně štěstí...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Peca.mal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.02.2011 12:26

Re: ŘJ ABS demontáž

Příspěvek od Peca.mal »

Na baterce me.pojistky funguji to jsem zkousel takze bohuzel budu.to muset nejak odmontovat snad na tom nic nedodrbu a da se dat nekam na repas nebo vrakac a zkusit stesti ze bude spravna?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: ŘJ ABS demontáž

Příspěvek od vtuni »

jistej si nejsem..ale nevím o tom že by se ta jednotka dala repasovat.. vždycky jsem měnil kus za kus
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ŘJ ABS demontáž

Příspěvek od xerxes »

Co pise diagnostika?

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“