Klepání do volantu od 120km/h HELP!!

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
macan371538
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 12.03.2013 12:09

Klepání do volantu od 120km/h HELP!!

Příspěvek od macan371538 »

Zdravim,potřebuji radu měnil jsem brzdy na GIV za vetší (312mm) komplet i těhlice,do těhlic nový ložiska,čepy.....Nad 120km/h auto kope do volantu i když nebrzdím,před výměnou nedělalo,jediný co jsem neměnil je náboj,může to být nábojem nebo vymláceným horním uložením tlumičů????Jinak Náprava po výměně Tlumičů,silentbloku (strongflex),Kola vyvážený,Geo OK,Pružiny nový a začalo to dělat až po té výměně těhlic a brzd....Jinak na náboji jsem měl lehce ohlej kroužek ABS (veněc),ale v servisu říkali že tohle by to dělat nemělo.....Prosím napište nějaký nápady....Díky moc..Ještě kotouče taky nejsou zvlněný při prudkým brždění nekope do pedálu ale jen do volantu,ale nejvíc to dělá od 120...

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klepání do volantu od 120km/h HELP!!

Příspěvek od xerxes »

Nazdar však auto zvedni a kukni jestli nehážou kola nebo jestli neni někde vule

macan371538
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 12.03.2013 12:09

Re: Klepání do volantu od 120km/h HELP!!

Příspěvek od macan371538 »

Kola jsem právě dával před měsícem přezout na letňáky a vyvážili se,nic nebouchalo do volantu,ale hned po výměně těch brzd a těhlic to prostě od 120 kope do volantu,ale do pedálu vůbec...zítra tam jedu,vím jen že když byli vyvěšený kola tak snima mechanik zalomcoval a hýbali se docela dost v horním uložení.....

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“