Lupnuti v naprave

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
darrius
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 16.06.2009 23:27

Lupnuti v naprave

Příspěvek od darrius »

Zdravim, snad nekomu poradim. Asi pred pul rokem jsem delal na svem GIV komplet vymenu vsech silentbloku, horniho ulozeni tlumicu, a ulozeni stabilizatoru a co nechtelo asi po dvou mesicich jsem zacal pozorovat ze pri pruznejsim prujezdu zatackou se ozve 1x lipnuti od predni napravy jakoby o ulozeni a tim zacaly me bezesne noci. Nejhorsi bylo ze kdyz prselo tak nic ale jakmile bylo par dni hezky tak to zacalo lupat. Takze jsem zacal menit horni ulozeni znovu, tycky stabiku znovu, jezdil jsem i bez tycek no proste nepreju nikomu. V nejvetsi zoufalosti me jeste napadlo vzit silikonovy sprej a vsechny gumove casti podvozku nastrikat a ejhle lupnuti je pryc. Tak na zaver jsem zjistil ze gumove ulozeni stabilizatoru respektive ty gumy jsou od vyroby proste suche. 1x za rok nastrikam a je klid.

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupnuti v naprave

Příspěvek od klasek »

Ještě záleží čím to nastříkáš. Na boře jsem si je nastříkal měděným sprejem, protože sem nic neměl zrovna po ruce a po 2měsících to začlo vrzat jako kláva po propružení.

Uživatelský avatar
darrius
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 16.06.2009 23:27

Re: Lupnuti v naprave

Příspěvek od darrius »

Musis tim silikonem dostane se do te gumy a chvili vydrzi, z medeneho spreje ti vyprcha to mazivo a zustane jen ta suche med a potom to vrze to je jasne....

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“