Servo riadene alebo cerpadlo nepracuje ako by malo

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
cruncher007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.09.2012 10:46

Servo riadene alebo cerpadlo nepracuje ako by malo

Příspěvek od cruncher007 »

zdravim clubaky chcem se opytat mam Golf IV TDI 81KW a vymenene nove servo riadenie aj s cerpadlom lebo mi v zime minuleho roku prasklo a vytekol olej tak mi vymenili oboje no funguje fajn vsetko v pohode ale ked idem na dlhsie trasy a zabacam v zatackach alebo v kruhovem objezdu tak se servo ozyva a trosku huci ale za studena to nedela a este jedna vec co ma dost znepokojuje ked idem rano do prace a uz su rana chladnejsie tak mi vobec servo nereaguje az po minutke ked tocim do prava plny a do lava plny tak zacne fungovat inak v lete fungovalo pohode obcas mi to spravilo ze neslo z rana ale malo ale teraz ak je chladno tak to trva dlhsie. :?: :(

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Servo riadene alebo cerpadlo nepracuje ako by malo

Příspěvek od xerxes »

nazdra čerpadlo se davalo z funkčního auta?olej se daval podle specifikace?

cruncher007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 13.09.2012 10:46

Re: Servo riadene alebo cerpadlo nepracuje ako by malo

Příspěvek od cruncher007 »

cerpadlo aj servo su nove olej tam je podla specifikace volal som s mechanikom co mi to robil a povedal ze moze to byt v serve ventil volaky pretlakovi alebo niaky spetny ze zadrhava zasekuje z rana za studena a ze potom uz normalne po pol minute ide tak isto mi to robi len neviem ci by sa to nedalo volako rozhybat lebo je to dost neprijemne a reklamovat mi povedal ze mesiac musim cakat a ja dochadzam do prace tak to neviem no :/

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“