Výměna tyčky stabilizátoru

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Bestbolt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.05.2016 16:48

Výměna tyčky stabilizátoru

Příspěvek od Bestbolt »

Ahoj, potřebuju se zeptat. Potřebuju koupit novou stab. tyčku, jen jsem viděl na internetu že jsou různé průměry. Co jsem koukal do ETKY, tak matice by měla být M10, ale jaký průměr? 21 nebo 23mm? Golf IV 1.9 TDI 85kw. R.v. 2000. Díky

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výměna tyčky stabilizátoru

Příspěvek od vtuni »

a ty chceš měnit spojovací tyčku k stabilizátoru (kost) nebo celý stabilizátor...??? spojovací tyčka je vždycky stejná (mimo 4 motion a např O1 RS/ ATT ) ... jsou různý plastový, kovový, stavitelný dle výrobce ...a všechny jsou navzájem zaměnitelný a je jedno jaký tam dáš..
rozdílný průměry má samotný stabilizátor a tím pádem i pružný uložení na nápravnici, který musí odpovídat průměru stabilizátoru který máš na autě.. jeho průměr zjistíš posuvným měřítkem (šuplérou)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Bestbolt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 30.05.2016 16:48

Re: Výměna tyčky stabilizátoru

Příspěvek od Bestbolt »

Jen tu kost. Je tam zničený závit, takže ta kost nejde povolit ani dotáhnout. Tak jsem koupil nové rameno a potřebuju koupit novou tyčku. http://www.autokelly.cz/Product/12-24-7 ... 0;33383032" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“