Vůz táhne ke straně

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shorty.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 13.09.2008 16:34
Bydliště: Plzeňský kraj-Klatovy

Vůz táhne ke straně

Příspěvek od Shorty. »

Zdravím potřebuju pomoct a poradit. Auto táhne ke straně na doporučení sem nechal dělat silentbloky na přední nápravě, dělal sem tlumiče + pružiny a ktomu vrchní uložení. Auto stále táhlo ke straně. V dalším servisu mi bylo řečeno, že byla provedena kontrola na vůle a výsledek bezproblému. Tak prej to můžou dělat pneumatiky. Problém trvá i po přehození letních předek zadek a trvá ikdyž je vůz na zimních pneu. Na STK taky nic prej. Nechal sem to na dílně kamarádovi a ten pajcrem zkoušel vůle a prej OK, díval se i na přední brzdy zda chodí a pro jisotu i namazal. Vůz stále táhne ke straně. Geometrie byla pokaždé dělána. Abych jel rovně musím lehce vytočit volant pokuď volant pustím stane se občas to, že se vychílí. Ale zjistil sem, že to není vždy pravidlem občas mi příjde, že auto jede krásně rovně a pak zase ne. Další věc příjde mi, že při točení volantem do leva jde více ztuha a k pravé straně až moc lehce možná se mi to zdá. Díky za nápady
Přílohy
GEO.jpg

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vůz táhne ke straně

Příspěvek od xerxes »

Zdar,zameř se na brzdy v momentě kdy se ti bude zdát že auto stahuje do strany tak se snaž zastavit ale bez toho abys šlápnul na brzdy nebo jen jemně a zkus jestli jsou všechny brzdy stejně teplé stalo se mi že prostě občas přibrždovalo kolo

Uživatelský avatar
Shorty.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 13.09.2008 16:34
Bydliště: Plzeňský kraj-Klatovy

Re: Vůz táhne ke straně

Příspěvek od Shorty. »

Nedávno sem to zkoušel, a přišlo mi pravé kolo respektive kotouč uplně horký až sem se oněj mohl popálit druhý byl vlažný. Ale pak sem to zkoušel po nějakej době znovu a nic stejně teplý.

¨Nedávno sem zkoušel na radu jet po rovince vypnout motor aby se vyloučil posilovač a stejnak to táhlo ke straně

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vůz táhne ke straně

Příspěvek od xerxes »

bude to nejspíš ta brzdy...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“