Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od vtuni »

Nechápu??? Už mi to trochu tady připomíná debilní debaty na FB.... :fool:
Prosím poraďte mi nějakou vychytávku aby u myho auta přestala platit matematika, fyzika a geometrie.... A pokud možno co nejlevněji :roll:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od xerxes »

aixo jaké máš ET?

Uživatelský avatar
aixo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 27.04.2009 14:37
Bydliště: K.Vary

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od aixo »

Xerxes: 27

Vtuni: Asi bude lepsi, kdyz toto tema smazes! :!: :!:
Nikam se to nehlo, ani nehne. A hlavne jsem zjistil, ze jsem upne mimo, pac nevim, ze se da auto zvednout, nebo dat jiny rozmer kol. Njn, chapu, ze me tady nikdo nezna osobne a nevidi co delam a proto si nemuzu dovolit takove dotazy, pac toto je club nejvetsich "Majstru" sveho remesla v Európe a urazi je to. :blush: Musel bych se nejdrive pochlubit aspon radnou fotodokumentaci aby se ostatni presvedcili, jestli jsem demenent s Fejsbúku, nebo normalni jedinec a podle toho pak budou odpovidat, proste individualni pristup :good: :potlesk:
No jinak muj nazor je, ze bud vim a poradim, nebo nevim a neporadim a nebo nechci poradit :laugh:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od vtuni »

Hele neber to osobně a nechápej to špatně, ale pochop že s některýma věcma pokud neprestanou platit matematické zákonitosti prostě nic neuděláš a nikdo ti neporadí.... :!: a můžeš se vztekat sebevíc.
Protože sis vymyslel něco víc než je standart.. Na které ti odpoví každej z fleku ano/ne musíš tohle a tamto...
Prostě 10cm je 100mm a nikdy to nenacpeš (alespoň u plechovýho auta :mrgreen: ) někam kde je 90mm... Když s tím uhneš o 1cm na jednu stranu tak ti na druhé straně 10mm přibude....
A pokud tam to místo není, tak ho musíš udělat, a s tím jak a kolik ti opět na internetu těžko někdo poradí, protože 98% lidí se na takovou věc vykašlou, protože zjistí, že řešení je za hranicí jejich technologických a mnohdy i finančních možností, ale hranici svých možností si každý určuje sám. resp. Jednoduchý řešení tu zaznělo s tím složitým bez ústupků se musíš poprat sám, protože je tam příliš mnoho proměnných a řešení nemusí být jen jedno....
Odpověď na tvou otázku je totiž v garáži pod autem, schovaná za metrem, šuplerou, bločkem a kalkulačku. Ne na internetu, protože i ti největší mistři řemesla staví svoje auta v garáži ne u monitoru.
A abych tě nedemotivoval tak jednoduchý věci umí každej.... Když si vymyslíš něco komplikovanýho, tak se ti taky může stát že ti auto skončí na pár let pod plachtou....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
aixo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 27.04.2009 14:37
Bydliště: K.Vary

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od aixo »

Vtuni: No, tentokrat mi nezbyva nez souhlasit.. :mrgreen:
Ale urcite znas ten pocit, kdyz vis co Te zrejme ceka, ale snazis se tomu nejak vyhnout.. :laugh:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od vtuni »

To sice jo ale matiku nepřechčiješ... Může se ti to nelíbit, můžeš s tím dokonce i nesouhlasit, ale to je tak všechno co s tím můžeš udělat
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od xerxes »

vtuni není k tomu nějaký matematický vzoreček? :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od vtuni »

Je. Mám ho v podpisu, jen místo power an engine musíš do vzorce dosadit individual customization
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od xerxes »

ko*ot vole :mrgreen:

Uživatelský avatar
aixo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 27.04.2009 14:37
Bydliště: K.Vary

Re: Dreni kola o vnitrni podbeh v rejdu

Příspěvek od aixo »

Vyreseno! Bez zvedani vozu do puvodni vysky a vymeny za (normalni) kola.. :roll: :lol:
Přílohy
20190528_084145-COLLAGE.jpg
Naposledy upravil(a) aixo dne 04.06.2019 21:31, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“