Cvaknutí při prudkém zabrždění Golf IV

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Cvaknutí při prudkém zabrždění Golf IV

Příspěvek od 11mAjA11 »

Kdyz koupi repasy tak to budou origo dily prohnane piskovackou , zinkovnou a osazene novyma komponentama druhovyrobcu. Sve puvodni dily odevzda tam kde ty repasy koupi.
Beru x let repasy TRW a nikdy s nima zadny problem nebyl. Takze netreba mit obavy.
Delal sem ty repase sam, ale po spocitani casu a nakladu sem se na to vybod, rozdil byla asi stokoruna..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Cvaknutí při prudkém zabrždění Golf IV

Příspěvek od varok »

No já jsem taky uvažoval že bych si to zrepasoval sám, ale zatím potřebuji zadní brzdy. přední asi fungují dobře. Vzadu už je ten šroubovací pístek, mechanismus ruční brzdy a nevím jestli bych to uměl poskládat. A když už bych repasoval, chtěl bych to všechno opískovat a nové vnitřnosti. Co jsem koukal po e-shopech, tak jsem skoro na ceně nových, i když asi jen čína. Zeptám se tedy na ty repasované v BeKaSu kolik by byla cena.
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cvaknutí při prudkém zabrždění Golf IV

Příspěvek od xerxes »

Kdybych mel cas tak ti to vse opiskuju zrepasuju a jezdil bys stihl bych to si myslim za jeden den

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Cvaknutí při prudkém zabrždění Golf IV

Příspěvek od varok »

Ty máš pískovačku?
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1530
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Cvaknutí při prudkém zabrždění Golf IV

Příspěvek od varok »

Zdravím, vyměnil jsem už držáky třmenů zadních brzd teď jsem už vyměnil včera i celé třmeny. Klepnutí po prudším zašlápnutí brzdy ale stále přetrvává. Destičky jdou v držácích krásně volně, nezadrhávají. Připadá mi to spíše takový trošku kovový zvuk. Už si pomalu začínám myslet, že to nedělají brzdy, ale něco jiného. Neví někdo prosím co by to mohlo dělat? Děkuji
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“