divny zvuk od pruziny

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od alean »

a kdybys se tím nechtěl živit tak ti stačí i takový :wink: http://www.aaa-naradi.cz/stahovak-speci ... automobilu

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od molczik »

barbarez píše:
molczik píše: No to neni nic levnýho a určitě se to nevyplatí kupovat, pokud nejsi profi mechanik a nebudeš s tim dělat často. Pro ukázku tady je několik cen: http://naradi-nastroje.ks-tools.cz/stah ... wids?k=504

Každopádně nechápu, proč si chceš všechno dělat za každou cenu sám. Mužu ti dát odpoledne kontakt na týpka, co ti vymění tlumiče za pár stovek na celym autě.
To je jasny proč... protože neznam lidi jako ty co by mi to udělali za dobrou cenu... a do vw servisu to dávat nechci :-) Nejsem milionář :-) Večer pokecáme. zatim dík
Večír ti dodám potřebné kontakty. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od barbarez »

alean píše:a kdybys se tím nechtěl živit tak ti stačí i takový :wink: http://www.aaa-naradi.cz/stahovak-speci ... automobilu
Aby to vydrželo za tu cenu, aby se jednoho krásného dne nestalo že to praskne a přerazí mi to ruce :D :D
Jinak super.Díky

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od alean »

je to normální stahovák,který má každý druhý v garáži :wink: a jestli znáš šikovného soustružníka tak ti to utočí za pár šupů.

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od barbarez »

díky moc :hug:

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od Madi »

Zvláštní měnil jsem tlumiče a potřeboval jsem tu matici co drží ložisko, misku pružiny a odšrouboval jsem to v poho jen na konci to trošku poskočilo ale jen malinko :roll: Měl jsem taky strach že mi to vzrazí zuby jak každý říká ale když byla matka na konci závitu pístnice byla ta pružina už krásně měká :roll: ???

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od alean »

nikdo netvrdí že se to občas nepovede bez stahováku,ale věř mi že většinou ho potřebuješ :wink: protože se buď ujebeš nebo dojebeš :D

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od Madi »

To ne že se to povedlo ale šlo o bez stahováku a i sám bych tam v poho zase tu pružinu vrátil.

Uživatelský avatar
alean
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1644
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: North Moravia

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od alean »

Madi píše:To ne že se to povedlo ale šlo o bez stahováku a i sám bych tam v poho zase tu pružinu vrátil.
věřím ti že si tam tu hodně unavenou pružinu vrátil i bez stahováku :wink:

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od barbarez »

Takže.... Díky velkorysosti Molczika :-) už je auto v pohodě. - takže dodatečně - díky ;)
Technik na to kouknul. Zjistil, že při mojí šikovnosti sem tam našrouboval stabilizátor trochu pod uhlem a tím padem nebyl moc dotaženej takže to dost cvakalo ale ještě jsem už pro jistotu nechal vyměnit to uložení - A JE TICHO. :-)
Ono když sem kouknul na to jedno jedno uložení tak bylo už fakt dost dojetý... (ehm ...ještě origo VW :-) )

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od molczik »

barbarez píše:Takže.... Díky velkorysosti Molczika :-) už je auto v pohodě. - takže dodatečně - díky ;)
Technik na to kouknul. Zjistil, že při mojí šikovnosti sem tam našrouboval stabilizátor trochu pod uhlem a tím padem nebyl moc dotaženej takže to dost cvakalo ale ještě jsem už pro jistotu nechal vyměnit to uložení - A JE TICHO. :-)
Ono když sem kouknul na to jedno jedno uložení tak bylo už fakt dost dojetý... (ehm ...ještě origo VW :-) )
Jo, Ruda je šikula. Tak hlavně, že je to v cajku. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od Madi »

barbarez píše:Takže.... Díky velkorysosti Molczika :-) už je auto v pohodě. - takže dodatečně - díky ;)
Technik na to kouknul. Zjistil, že při mojí šikovnosti sem tam našrouboval stabilizátor trochu pod uhlem a tím padem nebyl moc dotaženej takže to dost cvakalo ale ještě jsem už pro jistotu nechal vyměnit to uložení - A JE TICHO. :-)
Ono když sem kouknul na to jedno jedno uložení tak bylo už fakt dost dojetý... (ehm ...ještě origo VW :-) )
Stabilizátor pod úhlem? Nějak to nechápu vysvětlí mi to někdo?

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od barbarez »

Aaaale. když jsem ho měnil tak jsem to měl na heveru a pomalu spouštěl na disk...ten spodní šroub ve stabilizátoru co se chytí do ramene tak to nebylo uplně v rovině a ja to tam našrouboval trošku šikmo...takže nešel uplně dorazit. - co dodat no - sem magor :-)

2 molczik: Na gain se pudu hrozně zmrskat... fakt se mi daří...jak ve škole tak v životě..., takže se tam potkáme :-)
A jak mi nezahraješ Vincent De Moor - Fly away, tak už nejsme kamarádi :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od Madi »

Já podobnym stylem zničil závit v ramenu :( Taky jsem občas velkej šikula :lol:

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: divny zvuk od pruziny

Příspěvek od barbarez »

Mno taky sem si myslel že budu muset nechat udělat novej závit...ale naštěstí dobrý ;)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“