18 alu na GIV 1.4 16v?????

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od zviratko »

MaF píše:
Kempes píše:Si děláš pr**l, ne? :D
ne. kruta realita... po brne 500km na nadrz na tech kolech :evil:

Já jezdil u TDI cca 600km a taky jsem nefnukal :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od vtuni »

nefňukejte tady... mě 550km na plnou nádrž shell v power racing přijde jako normál..... už jsem si zvykl. A velikost kol na tom má myslím pramalej význam...
(teda alespoň u toho mýho motoru) :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od MaF »

vtuni píše:nefňukejte tady... mě 550km na plnou nádrž shell v power racing přijde jako normál..... už jsem si zvykl. A velikost kol na tom má myslím pramalej význam...
(teda alespoň u toho mýho motoru) :wink:
amen. Vliv nato maj kola poradnej kor u nizkyho obemu. Vem si ze ty 19" jsou tezky jak pr.se, zejtra je schvalne zvazim. Navic 235 pneu :zzz:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od zviratko »

MaF píše:
vtuni píše:nefňukejte tady... mě 550km na plnou nádrž shell v power racing přijde jako normál..... už jsem si zvykl. A velikost kol na tom má myslím pramalej význam...
(teda alespoň u toho mýho motoru) :wink:
amen. Vliv nato maj kola poradnej kor u nizkyho obemu. Vem si ze ty 19" jsou tezky jak pr.se, zejtra je schvalne zvazim. Navic 235 pneu :zzz:
Tak to spíš bude valivej odpor než to že jsou těžký , máš si koupit OZ v19" z horčíku a bude to vážit prd a broky :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od Kombajnista »

zviratko píše:
MaF píše:amen. Vliv nato maj kola poradnej kor u nizkyho obemu. Vem si ze ty 19" jsou tezky jak pr.se, zejtra je schvalne zvazim. Navic 235 pneu :zzz:
Tak to spíš bude valivej odpor než to že jsou těžký , máš si koupit OZ v19" z horčíku a bude to vážit prd a broky :-)
a já myslím,že je to kombinací faktorů..slaboučký motůrek+odpor gum+tunová hmotnost replik=nejedoucí auto a tragická spotřeba :mrgreen:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od vtuni »

no když to auto sotva pozná jestli jedu sám nebo jestli jedem 4, tak už rozměr kol na to má asi fakt pramalej význam.....
jo holt výhoda čipnuté 1,8T :gy: :gy: :gy: :gy:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od MaF »

vtuni píše:no když to auto sotva pozná jestli jedu sám nebo jestli jedem 4, tak už rozměr kol na to má asi fakt pramalej význam.....
jo holt výhoda čipnuté 1,8T :gy: :gy: :gy: :gy:
az budu velkej tak si taky neco takoveho koupim... :zzz: :cry:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od vtuni »

až budu velkej já tak si pořídím R32 biturbo..... :gy: :gy: :gy: :gy:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
bechy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2545
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od bechy »

hehe :D :D

mam 1.4 16V s 225/40/18 a 255/35/18 + zapsane v TP ... uplne v pohode, ted jsem to dal na 195/65/15 zimaky a je to hnus, jede to stejne, jen se to houpe a je to hnusny ... jizdu na tech balonech potvrdi treba majkl a staroch - D1, kopce nekopce, stale 160-170, spotreba 8.1 (max)
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od ivco85 »

na vplyv jazdnych vlastnosti auta ma hlavny dopad tzv. podtlmicova neodpruzena hmotnost..cize cim viac sa mu zavesi pod tlmic tym viac trpi cela sustava..teda cele rameno lozisko tlmic, gumy stabilizatora...atd...ide len o to, koho to ako velmi sere:)
..ale samozrejme nie len jazdne vlastnosti ale aj bezpecnost...podla mna je samovrazda brzdit neake 18 disky s 225 gumami na kotucoch s 1,4...

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od MaF »

ivco85 píše:na vplyv jazdnych vlastnosti auta ma hlavny dopad tzv. podtlmicova neodpruzena hmotnost..cize cim viac sa mu zavesi pod tlmic tym viac trpi cela sustava..teda cele rameno lozisko tlmic, gumy stabilizatora...atd...ide len o to, koho to ako velmi sere:)
..ale samozrejme nie len jazdne vlastnosti ale aj bezpecnost...podla mna je samovrazda brzdit neake 18 disky s 225 gumami na kotucoch s 1,4...
jj to je pravda, parkrat jsem mel co delat, jsem brzdil i ocima :mrgreen:
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
AXSON
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PB
Kontaktovat uživatele:

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od AXSON »

je to sice cele velmi pekne, ale aka sirka mi vleze pod predny blatnik? budem mat prob s 225/R18 pri ET20?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od vtuni »

MaF píše:
ivco85 píše:na vplyv jazdnych vlastnosti auta ma hlavny dopad tzv. podtlmicova neodpruzena hmotnost..cize cim viac sa mu zavesi pod tlmic tym viac trpi cela sustava..teda cele rameno lozisko tlmic, gumy stabilizatora...atd...ide len o to, koho to ako velmi sere:)
..ale samozrejme nie len jazdne vlastnosti ale aj bezpecnost...podla mna je samovrazda brzdit neake 18 disky s 225 gumami na kotucoch s 1,4...
jj to je pravda, parkrat jsem mel co delat, jsem brzdil i ocima :mrgreen:
to je tak když máš vepředu kotouče co maj dospělý auta vzadu...... :D
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od vtuni »

AXSON píše:je to sice cele velmi pekne, ale aka sirka mi vleze pod predny blatnik? budem mat prob s 225/R18 pri ET20?
225/40 ET 35...nemám problém.... ale nevím jak to bude s tvým ET :( ..třeba se někdo ozve kdo má ET 35 a 15mm podložky... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
AXSON
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PB
Kontaktovat uživatele:

Re: 18 alu na GIV 1.4 16v?????

Příspěvek od AXSON »

vtuni píše:
AXSON píše:je to sice cele velmi pekne, ale aka sirka mi vleze pod predny blatnik? budem mat prob s 225/R18 pri ET20?
225/40 ET 35...nemám problém.... ale nevím jak to bude s tvým ET :( ..třeba se někdo ozve kdo má ET 35 a 15mm podložky... :wink:
aj tak dik... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“