ROZPĚRNÁ TYČ

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Patrick1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Czel.A
Kontaktovat uživatele:

ROZPĚRNÁ TYČ

Příspěvek od Patrick1 »

Zdravim, nemá někdo rozměry na výrobu rozpěrné tyče na GIV do motorového prostoru? Chtěl bych jí vyrobit, ale koukal jsem že je tam pěkně málo místa. Může se někdo podělit o zkušenosti, jak se zlepší jízdní vlastnosi? :idea:

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZPĚRNÁ TYČ

Příspěvek od Toxyz »

Patrick1 píše:Zdravim, nemá někdo rozměry na výrobu rozpěrné tyče na GIV do motorového prostoru? Chtěl bych jí vyrobit, ale koukal jsem že je tam pěkně málo místa. Může se někdo podělit o zkušenosti, jak se zlepší jízdní vlastnosi? :idea:
mám doma nějakej nákres tak se podívám, uvažoval jsem o tom ale nakonec to padlo........ale u golfa se rozpěra běžně nedává z několika důvodů: 1. vrtání do karoserie, 2. golf je dostatečně tuhé auto, 3. pokud nemáš auto až úplně na zemi a nebo omračující výkon tak to prostě nemá cenu :mrgreen:

samozřejmě že někdo jí chce třeba jen kvůli ozdobě motorového prostoru

pro příště: toto téma už tu je, příště hledat :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
matiass
Člen klubu
Příspěvky: 2135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina, MB

Re: ROZPĚRNÁ TYČ

Příspěvek od matiass »

Toxyz píše:
Patrick1 píše:Zdravim, nemá někdo rozměry na výrobu rozpěrné tyče na GIV do motorového prostoru? Chtěl bych jí vyrobit, ale koukal jsem že je tam pěkně málo místa. Může se někdo podělit o zkušenosti, jak se zlepší jízdní vlastnosi? :idea:
mám doma nějakej nákres tak se podívám, uvažoval jsem o tom ale nakonec to padlo........ale u golfa se rozpěra běžně nedává z několika důvodů: 1. vrtání do karoserie, 2. golf je dostatečně tuhé auto, 3. pokud nemáš auto až úplně na zemi a nebo omračující výkon tak to prostě nemá cenu :mrgreen:

samozřejmě že někdo jí chce třeba jen kvůli ozdobě motorového prostoru

pro příště: toto téma už tu je, příště hledat :wink:
Další důvod proč to tam nedávat je že když tě někdo nedej bože sejme na předek tak ti hne obě strany právě přez tu tyč...
Máte štěstí, že jdu zrovna kolem... Říkají o mě, že jsem odborník....

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: ROZPĚRNÁ TYČ

Příspěvek od molczik »

U Golfa je ta tyč blbost. U Varianta ještě snad..ten se trochu kroutí, ale kraťas vubec. A nevýhody už tu byly řečeny.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Patrick1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Czel.A
Kontaktovat uživatele:

Re: ROZPĚRNÁ TYČ

Příspěvek od Patrick1 »

Taky jsem si řikal, že to nemůže bejt ani znát. A jen tak pro parádu to tam fakt dávat nebudu. Kašlu na to :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“