Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od molczik »

soundz píše:A na kolik ta výměna přijde peněz asi tak? :)
cca 1500,- i s prací. Jak kde.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Madi »

Asi tak 500,- a dvě hodinky času :) Skoro tolik práce jako vyměnit kolo :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od molczik »

Madi píše:Asi tak 500,- a dvě hodinky času :) Skoro tolik práce jako vyměnit kolo :lol:
U vás měníte kolo 2 hodiny? :lol: :lol:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Madi »

molczik píše:
Madi píše:Asi tak 500,- a dvě hodinky času :) Skoro tolik práce jako vyměnit kolo :lol:
U vás měníte kolo 2 hodiny? :lol: :lol:
:D Někdy i dýl záleží kolik se nás u toho sejde :D Já to mylel když se to sečte jinak to je brnkačka :) Měl jsem spíš napsat že je to tak náročný.....

Uživatelský avatar
kutilov
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Okolí Prahy

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od kutilov »

Taky my vrže ale ted přes zimu to řešit nebudu až na jaře. Mam tam teda ted ty plastový kosti a budu tam chtít dat ty kovový.Ale jakou znažku ? máte skušenost

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Tomm »

kutilov píše:Taky my vrže ale ted přes zimu to řešit nebudu až na jaře. Mam tam teda ted ty plastový kosti a budu tam chtít dat ty kovový.Ale jakou znažku ? máte skušenost
Rad bych poradil - taky mam plastovy a chtel jsem je vymenit za kovovy - ovsem po debate s prodavacem v obchode s dily me presvedcil ze to nema cenu. Tedy uz mam nachystany 2 mesice plastovy a neni cas je vymenit :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
barbarez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od barbarez »

Tomm píše:
kutilov píše:Taky my vrže ale ted přes zimu to řešit nebudu až na jaře. Mam tam teda ted ty plastový kosti a budu tam chtít dat ty kovový.Ale jakou znažku ? máte skušenost
Rad bych poradil - taky mam plastovy a chtel jsem je vymenit za kovovy - ovsem po debate s prodavacem v obchode s dily me presvedcil ze to nema cenu. Tedy uz mam nachystany 2 mesice plastovy a neni cas je vymenit :?
Tos to teda vyřešil :-) . Takže tam budeš dávat ty noname? Sem zvědavej na efekt. Bych i věřil, že to nebude vrzat dýl než nějaký origo....jak tu bylo psáno.

Goodmen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 13.03.2008 19:38

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Goodmen »

Pánové zatím mi to nevrže, ale při přejezdu mírné nerovnosti se mi ozývají od pravého předního kola takové klepavé zvuky, jako kdyby tam někdo zapomněl nějaký vercajk :D :D . Mám vyměněny svislé čepy a před 30.000km gumové úchyty stabilizátoru. Po sundání kola není vidět nějaké otlučení a tak nevím...co by to mohlo být...zadní silentblok, kosti nebo znova vytlučené ty gumové úchyty stabilizátoru...anebo žeby tlumič?? Poraďte sím. I když uvažuji, že když to postavím na špalky, tak už vyměním všechno :D No a pak si to hodím, když to bude klepat znova. Jo a ještě bych podotkl, že když jsem to kolo znova nasadil, tak nějakých 100km byl klid, ale pak to začalo znova.

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Type-17 »

zkus vymenit ty dve gumycky co drzi tyc ke karoserii. kdyz ji chytis a budes s ni cloumat nesmi se ani pohnout staci kdyz to pujde jen trosku a pri jizde to dela paseku. koupil jsem nejaky nemecky a meli z venku v tom vybrani ryhovani, tyc ted drzi jako pribita a uz mam klid. jeste jsem to maznul silikonovou vazelinou a ani pres retarder nevrznou. a to je uz mam ctvrty mesic na autí.
Goodmen píše:Pánové zatím mi to nevrže, ale při přejezdu mírné nerovnosti se mi ozývají od pravého předního kola takové klepavé zvuky, jako kdyby tam někdo zapomněl nějaký vercajk :D :D . Mám vyměněny svislé čepy a před 30.000km gumové úchyty stabilizátoru. Po sundání kola není vidět nějaké otlučení a tak nevím...co by to mohlo být...zadní silentblok, kosti nebo znova vytlučené ty gumové úchyty stabilizátoru...anebo žeby tlumič?? Poraďte sím. I když uvažuji, že když to postavím na špalky, tak už vyměním všechno :D No a pak si to hodím, když to bude klepat znova. Jo a ještě bych podotkl, že když jsem to kolo znova nasadil, tak nějakých 100km byl klid, ale pak to začalo znova.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od molczik »

Goodmen píše:Pánové zatím mi to nevrže, ale při přejezdu mírné nerovnosti se mi ozývají od pravého předního kola takové klepavé zvuky, jako kdyby tam někdo zapomněl nějaký vercajk :D :D . Mám vyměněny svislé čepy a před 30.000km gumové úchyty stabilizátoru. Po sundání kola není vidět nějaké otlučení a tak nevím...co by to mohlo být...zadní silentblok, kosti nebo znova vytlučené ty gumové úchyty stabilizátoru...anebo žeby tlumič?? Poraďte sím. I když uvažuji, že když to postavím na špalky, tak už vyměním všechno :D No a pak si to hodím, když to bude klepat znova. Jo a ještě bych podotkl, že když jsem to kolo znova nasadil, tak nějakých 100km byl klid, ale pak to začalo znova.
Já bych to vyměnil komplet, být tebou. Oba dva silentbloky na každé straně + kosti stabilizátoru a i znovu ty gumy. Uvidíš, jak se pocit z jízdy zlepší... všechno bude takový festovnější.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Type-17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Type-17 »

to ja asi pujdu do tech kovovych. pred trema mesicema jsem menil plast za plast a dnes jsem se dival na desticky jestli tam nemam cidlo a cucim jak pero z gauce kost byla na pul a ta druha samozrejme taky presne v pulce tech gumicek, tak asi dobre dosedali bo jsem to nepocitil. tak jsem je hned sel reklamovat tak jsem zvedav jak dopadnu. typek rikal ze je to od fa co ma licenci od vw. jeste jsme pokecali a ukazal mi ty kovove tyce pro golfiky co maji tyc stabilizatoru myslim ze 23 a ja mam 21. je jinaci nez plastove tim ze ma spodni diru vetsi a vrchni sroub taky a jeste k tomu je s kloubem. tak jak jsem na ni koukal tak se mi taky zdalo ze ty dosedaci plochy jsou dal od sebe kdyz kdyz to vezmu podle osy.
tak sme dospeli k tomu ze by se v tyci musela zvetsit dira a na sroub by se musela udelat vlozka na sroub nebo udelat vetsi zavit do ramene.menili jste uz nekdo plastove za kovove? jakpak jste to udelali?
Tomm píše:
kutilov píše:Taky my vrže ale ted přes zimu to řešit nebudu až na jaře. Mam tam teda ted ty plastový kosti a budu tam chtít dat ty kovový.Ale jakou znažku ? máte skušenost
Rad bych poradil - taky mam plastovy a chtel jsem je vymenit za kovovy - ovsem po debate s prodavacem v obchode s dily me presvedcil ze to nema cenu. Tedy uz mam nachystany 2 mesice plastovy a neni cas je vymenit :?

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Klasika - vrzajici drzaky stabiku - zkusenosti

Příspěvek od Madi »

No já dával kov a u mě no probléma :) Mam 1.8T ale horší to bylo s tim uložení a až teprve dyž jsem se po třetím vrácení naštval a šel do vw jsem se trefil do průměru stabíku.
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“