Kryt pod motor

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Kryt pod motor

Příspěvek od DworiBak »

Pitrx píše:To DworiBak: trošku jsem to uchycení upravil, ale jinak to drží ty origo vruty úplně v poho ...
ten kryt má úplně stejný tvary jako ten plastovej originál .. už to dostalo pár ran a v poho vše drží :wink: a jako jištění tam mám elektrikářskou ztahovačku :D
To jo ty vruty to udržej ale ty bočnice jsou uchicený na dvou plechových matkach takže tam můžeš mít dvacet tech vrutů a stejně to může upadnout.
Pitrx píše:To Bawor: ale ten plech má 5 mm a je tvarovanej takže s ním nehneš ... a na retardéry fakt rychle nenajíždím ...
no ten plech to vydrží ale co ty bočnice ty se podaj a když tam bude ta výstuha tak to bude napevno

bawor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 15.01.2008 07:11
Bydliště: Čestice

Re: Kryt pod motor

Příspěvek od bawor »

Přesně tak máš sice docela pevnej plech pod motorem ale bez příčky a uchycení do nosníků má naprosto stejnou funkci jako plast tojest ochrana před bordelem nic jinýho

Uživatelský avatar
Pitrx
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5196
Registrován: 25.09.2007 08:14
Bydliště: Hořovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt pod motor

Příspěvek od Pitrx »

bawor píše:Přesně tak máš sice docela pevnej plech pod motorem ale bez příčky a uchycení do nosníků má naprosto stejnou funkci jako plast tojest ochrana před bordelem nic jinýho
tím bych si tak jistej nebyl .. už ho tam mám rok a půl a úplně v poho ... a hlavně já se dírám a hrbolům vyhybám protože tmám auto cca 5 cm nad silnicí ...
Bitte, nicht kopieren !!!

I♥MY MKIV

VWScena

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“