Jaky tlumice na golf variant?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

22way
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 21.01.2008 21:05
Bydliště: Praha 10 - Uhříněves
Kontaktovat uživatele:

Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od 22way »

AHoj potreboval bych poradit jaky zadni tlumice KYB na GOLF IV variant?
Jestli EXCEL-G nebo nebo GAS A JUST?

Jaky jsou lepsi bez ohledu na cennu.

Dik

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od molczik »

22way píše:AHoj potreboval bych poradit jaky zadni tlumice KYB na GOLF IV variant?
Jestli EXCEL-G nebo nebo GAS A JUST?

Jaky jsou lepsi bez ohledu na cennu.

Dik
Já dával na svýho Vároše Excel - G na předek i zadek. Někdo mi tvrdil, že plynokapalinový jsou lepší.. ale už si nepamatuju kdo a proč. :)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od zviratko »

Dej komplet podvozek od H&R verze Komfort a budeš mít klid na dlouhou dobu , KYB bych už nebral , mám snima špatný zkušenosti.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od molczik »

zviratko píše:Dej komplet podvozek od H&R verze Komfort a budeš mít klid na dlouhou dobu , KYB bych už nebral , mám snima špatný zkušenosti.
Jaký špatný zkušenosti? Já si KYB zas nemužu vynachválit a spousta lidí tady na klubu taktéž.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od zviratko »

molczik píše:
zviratko píše:Dej komplet podvozek od H&R verze Komfort a budeš mít klid na dlouhou dobu , KYB bych už nebral , mám snima špatný zkušenosti.
Jaký špatný zkušenosti? Já si KYB zas nemužu vynachválit a spousta lidí tady na klubu taktéž.
Dávali jsme je v servisu hodně dlouho lidem ,ale kvalita prostě není taková , oni vydrží tak cca 20,000km v pohodě a pak jako by začnou povolovat , to že jsme je měnily na reklamaci i po 30,000km se stávalo běžně , když se dával třeba Sachs tak ten vydržel rozhodně déle než KYB a cenově v tom beyl zas takový rozdíl.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od molczik »

zviratko píše:
molczik píše: Jaký špatný zkušenosti? Já si KYB zas nemužu vynachválit a spousta lidí tady na klubu taktéž.
Dávali jsme je v servisu hodně dlouho lidem ,ale kvalita prostě není taková , oni vydrží tak cca 20,000km v pohodě a pak jako by začnou povolovat , to že jsme je měnily na reklamaci i po 30,000km se stávalo běžně , když se dával třeba Sachs tak ten vydržel rozhodně déle než KYB a cenově v tom beyl zas takový rozdíl.
Tak tohle slyším prvně. Já se zatím setkal vždy jen se spokojenými uživateli. :|
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
NStorm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 17.01.2008 09:53

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od NStorm »

molczik píše:
zviratko píše: Dávali jsme je v servisu hodně dlouho lidem ,ale kvalita prostě není taková , oni vydrží tak cca 20,000km v pohodě a pak jako by začnou povolovat , to že jsme je měnily na reklamaci i po 30,000km se stávalo běžně , když se dával třeba Sachs tak ten vydržel rozhodně déle než KYB a cenově v tom beyl zas takový rozdíl.
Tak tohle slyším prvně. Já se zatím setkal vždy jen se spokojenými uživateli. :|
KYB nebo SACHS to bych v tom už neviděl takovej rozdíl ani BILSTEIN neni špatnej.. 8)
Obrázek

bobik.cz
Člen klubu
Příspěvky: 49
Registrován: 08.01.2008 03:28
Bydliště: Vysočina

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od bobik.cz »

NStorm píše:
molczik píše: Tak tohle slyším prvně. Já se zatím setkal vždy jen se spokojenými uživateli. :|
KYB nebo SACHS to bych v tom už neviděl takovej rozdíl ani BILSTEIN neni špatnej.. 8)

:D Tak KYB a BILSTEN jsou opravdu cenově srovnatelný, ale SACHS stojí skoro 2x tolik tak nevim nevim :D (snad sem to viděl dobře :) aspon na GIV KYB A BILS cca 1300 a SACHS 3300)
Golfik IV, 1.6 74kw - prodáno
TIGUAN 1.4 TSI_White - R.I.P.

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od danopanci »

Mal som SACHS a po roku som ich vyhodil lebo auto stále nejako čudne plávalo. Po motáži KYB Excel G v spojení s originál VW športovými pružinami je to najlepší podvozok (športovo-komfortný) akým som jazdil :roll:

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od Langi8 »

zviratko píše:Dej komplet podvozek od H&R verze Komfort a budeš mít klid na dlouhou dobu , KYB bych už nebral , mám snima špatný zkušenosti.

konfort HaR jswem ted přes víkend montoval do svého varouše a musím říct,že je to bomba.Celé autí zalehlo k zemi,na silnici sedí jak přibité a přitom to není zese až tak tvrdé.Můžu vřele doporučit.Nejsem žádný odborník,ale i výměnu jsem zvládnul se synem(také golf) a to zahřeje u srdce.

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od Tommy »

Langi8 píše:
zviratko píše:Dej komplet podvozek od H&R verze Komfort a budeš mít klid na dlouhou dobu , KYB bych už nebral , mám snima špatný zkušenosti.

konfort HaR jswem ted přes víkend montoval do svého varouše a musím říct,že je to bomba.Celé autí zalehlo k zemi,na silnici sedí jak přibité a přitom to není zese až tak tvrdé.Můžu vřele doporučit.Nejsem žádný odborník,ale i výměnu jsem zvládnul se synem(také golf) a to zahřeje u srdce.
vymena byla brnkacka az na jednu matku na kterou sme nemeli klic, kterej sme teda nakonec nasli kdyz uz bylo vsechno hotovo :lol:

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od Langi8 »

Tommy píše:
Langi8 píše:
konfort HaR jswem ted přes víkend montoval do svého varouše a musím říct,že je to bomba.Celé autí zalehlo k zemi,na silnici sedí jak přibité a přitom to není zese až tak tvrdé.Můžu vřele doporučit.Nejsem žádný odborník,ale i výměnu jsem zvládnul se synem(také golf) a to zahřeje u srdce.
vymena byla brnkacka az na jednu matku na kterou sme nemeli klic, kterej sme teda nakonec nasli kdyz uz bylo vsechno hotovo :lol:

nemušíš synku taky všechno vytlemit,at nejsme za blbce,ale jinak to bylo pěkně strávené sobotní odpoledne v garáži

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od Langi8 »

koukni se na příspěvěk SNÍŽENÍ,zrovna jsem tam dával fotky po montáži podvozku HaR 35/35 konfort (pevný)

Uživatelský avatar
Haacker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bučovice

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od Haacker »

chlapi tak co tam teda mám dát, za rozumný peníze aby to chvílu vydrželo? :) Bora variant

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Jaky tlumice na golf variant?

Příspěvek od danopanci »

Haacker píše:chlapi tak co tam teda mám dát, za rozumný peníze aby to chvílu vydrželo? :) Bora variant
KYB alebo SACHS, prečítaj si pár riadkov ......

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“