Zvuky z pravýho předního kola

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

Langi8 píše:
misak-hovado píše:ted jsem to prave resil se Zviratkem ten mi taky radil nove gumy stabilaku zkusim a uvidim pry tohle jeste neresil.me je to taky divny protoze snizeni 35mm je skoro zanedbatelne!!nereknu kdyby to lezelo na asfaltu ale takhle :158:
jestli jsem to dobře pochopil,máš taky HaR confort 35/35 od Zvířátka a stejný problém jako já??
jj taky ti to skrta?jak jsem psal kvuli tomu uz jsem menil silentbloky dnes snad zvladnu gumy na tom stabilaku a sbihavost a uvidime....ty uz si to vyresil nejak???

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:
Langi8 píše: jestli jsem to dobře pochopil,máš taky HaR confort 35/35 od Zvířátka a stejný problém jako já??
jj taky ti to skrta?jak jsem psal kvuli tomu uz jsem menil silentbloky dnes snad zvladnu gumy na tom stabilaku a sbihavost a uvidime....ty uz si to vyresil nejak???
no právě začínám,první jsem vyměnil kosti,koupil jsem kovový místo plastových a nic,po konzultaci se Zvířátkem budu měnit gumy stabiku,tak koukám,že jsi dál,pěkně mě to sxxe,jsou to zvuky jak kdyby mělo upadnout kolo............dej vědět jak ti to dopadlo

Uživatelský avatar
kosei17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 225
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od kosei17 »

presne nieco take som mal ja ked som kupil golfa najprv som vymenil zadne silentbloky na naprave tie boli riadne v p... a potom mi tam stale nieco mlatilo pozeral som capy vsetko ok tak som vymenil tycky stabiku a gumy stabiku a ono to konecne prestalo :!:

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

kosei17 píše:presne nieco take som mal ja ked som kupil golfa najprv som vymenil zadne silentbloky na naprave tie boli riadne v p... a potom mi tam stale nieco mlatilo pozeral som capy vsetko ok tak som vymenil tycky stabiku a gumy stabiku a ono to konecne prestalo :!:
jestli to bude gumou stabiku,tak ty už mám doma,půjdu na to a snad se to povede

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

no tak nechci predbihat ale byl jsem na geometrii u Loudy (autor.servis) mel jsem to total rozhozeny maji zrovna akci cca 600kc jinak 1500kc za kontrolu a serizeni jel sem s tim domu asi 25km sice za deste takze pomalu 8) za celou cestu si to ani neskrtlo-doufam ze je po problemu :| uvidime ale jestli ne uplne tak se to o hodne zlepsilo

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:no tak nechci predbihat ale byl jsem na geometrii u Loudy (autor.servis) mel jsem to total rozhozeny maji zrovna akci cca 600kc jinak 1500kc za kontrolu a serizeni jel sem s tim domu asi 25km sice za deste takze pomalu 8) za celou cestu si to ani neskrtlo-doufam ze je po problemu :| uvidime ale jestli ne uplne tak se to o hodne zlepsilo
nechce se mi věřit,že by geometrie měla takový vliv na to,jestli klepe poloosa o stabik,nejsem sice odborník,ale to se mi nezdá

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

nevim jak je to mozne ale je to tak...mozna tou pomalou jizdou :)

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:nevim jak je to mozne ale je to tak...mozna tou pomalou jizdou :)
tak to někde otestuj,at víme,jak na tom jsme,upřímně jsem z toho pěkně vedle,myslel jsem,že nasadím podvozek a budu jezdit,tohle mě zaskočilo a hlavně to tahá další love z kapsy..díky za další info

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

no to mi povidej nejdriv jsem koupil kola (20t.) kdyz jsem je nandaval zjistil jsem ze jsou oskakany na starejch gumy tak rychle podvozek (11,5t.) po montazi diky spatnejm silentblokum to drelo v kazde zatacce tak nove s tim rovnou i ramena a cepy (6,5t.) a drelo to dal bych to vzteky rozkousal nemam rad kdyz do toho cpu love a neni to na tom videt!!tak dnes Louda 600kc a doufam ze je to naposled!tak rano to poznam cestou do praglu to vezmu po stare tam se to musi ukazat

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:no to mi povidej nejdriv jsem koupil kola (20t.) kdyz jsem je nandaval zjistil jsem ze jsou oskakany na starejch gumy tak rychle podvozek (11,5t.) po montazi diky spatnejm silentblokum to drelo v kazde zatacce tak nove s tim rovnou i ramena a cepy (6,5t.) a drelo to dal bych to vzteky rozkousal nemam rad kdyz do toho cpu love a neni to na tom videt!!tak dnes Louda 600kc a doufam ze je to naposled!tak rano to poznam cestou do praglu to vezmu po stare tam se to musi ukazat
držím palce,at je to v pořádku,pak se ozvy :wink:

Uživatelský avatar
kesutrak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.02.2008 12:14
Bydliště: Budweis

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od kesutrak »

misak-hovado píše:no tak nechci predbihat ale byl jsem na geometrii u Loudy (autor.servis) mel jsem to total rozhozeny maji zrovna akci cca 600kc jinak 1500kc za kontrolu a serizeni jel sem s tim domu asi 25km sice za deste takze pomalu 8) za celou cestu si to ani neskrtlo-doufam ze je po problemu :| uvidime ale jestli ne uplne tak se to o hodne zlepsilo
:!: geometrie za patnáct stovek :!: :roll: To ti musí i dotankovat nádrž - když nemaj "akci" :lol:

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

cus takze at zkousim jak zkousim rana zadna :D nechce se mi verit ale muj problem vyresila geometrie :idea: a ze to stoji 1500 v servisu??maji tam cca 720 +dph na hodinu prace mechanika takze to vychazi ne?

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:cus takze at zkousim jak zkousim rana zadna :D nechce se mi verit ale muj problem vyresila geometrie :idea: a ze to stoji 1500 v servisu??maji tam cca 720 +dph na hodinu prace mechanika takze to vychazi ne?
tak to čumím,včera jsem dělal gumy stabilizátoru a musím říct,že se to trochu zlepšilo......nechám tedy udělat ještě geometrii,ale upřímně tomu moc nevěřím....jenže,tonoucí se stébla chytá

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

nevim ale nevymejslim si to nemam duvod ale jen radost ze me to nestalo dalsich 6tis.za stabilak. gumy na stabilak udelam pro jistotu taky....ja mam motor 1,8T jestli mas stejnej a snizeni od HRka -35mm v poradku silentbloky a ostatni veci s tim spojene musi ti to pomoct jako me :wink:

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:nevim ale nevymejslim si to nemam duvod ale jen radost ze me to nestalo dalsich 6tis.za stabilak. gumy na stabilak udelam pro jistotu taky....ja mam motor 1,8T jestli mas stejnej a snizeni od HRka -35mm v poradku silentbloky a ostatni veci s tim spojene musi ti to pomoct jako me :wink:
a opravdu ti škrtala pravá poloosa o stabilák,nebo ti v tom jen klepalo,já mám na poloose "vyleštěný "proužek od toho,jak to o sebe dře

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“