Zvuky z pravýho předního kola

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
misak-hovado
Závodník
Závodník
Příspěvky: 605
Registrován: 28.09.2007 19:20
Bydliště: Milovice n.Labem

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od misak-hovado »

mas me za vola :roll: vydrenej prouzek tam mam taky!od zacatku tady pisu o tom ze mi dre poloosa o stabilak :!: :158:

Langi8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 121
Registrován: 28.11.2007 21:30
Bydliště: Pěnčín u LBC

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od Langi8 »

misak-hovado píše:mas me za vola :roll: vydrenej prouzek tam mam taky!od zacatku tady pisu o tom ze mi dre poloosa o stabilak :!: :158:
se hned nečerti,jen mi nejde na rozum,že by tak jednoduchá věc,jako je geometrie měla na tento problém vliv,ale jsi v řešení problému dál než já,tak díky za radu

Uživatelský avatar
XJarda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc - Šternberk
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od XJarda »

měl jsem podobný problém a snižoval jsem auto , dával jsem novej stavitelnej podvozek , když jsem zatáčel doprava tak mi to klepalo cosi , nakonec jsem jel a v zatáčce mi praskla poloosa, přímo v kloubu, takže nová se dávala a když jsem jel menší honičku tak při hodně ostré jízdě se mi zlomila zase , byla tam asi 14 dní , nakonec jsem zjistil že mám špatnou těhlici že nebyla origo VW a v ní byl celý problém.
Nyní je vše už ok i při ostré jízdě se auto chová moc klidně.

Uživatelský avatar
PINK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 649
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvuky z pravýho předního kola

Příspěvek od PINK »

Nechci zakladat novej topic ale mam tedka od patku problem..kdyz otacim volantem na miste ale i dkyz jedu tak od praveho predniho kola je slyset takove praskani.....vubec netusim cim to muze bejt....takze tedka jezdim s radiem nahlas jinak bych se po.ral....diky

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“