Prasklá pružina - rozdíl mezi benzínovým a dieselovým

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Prasklá pružina - rozdíl mezi benzínovým a dieselovým

Příspěvek od TDiBora »

Hele kluci jak rozeznám benzinové a dieslové pero. ted mi ruplo PP. A doma jich pár mam ale nevím které má mít kolik teček a jaké barvy. Jo a respektive bych bral i číslo tlumiče.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Prasklé pero

Příspěvek od Tomm »

TDiBora píše:Hele kluci jak rozeznám benzinové a dieslové pero. ted mi ruplo PP. A doma jich pár mam ale nevím které má mít kolik teček a jaké barvy. Jo a respektive bych bral i číslo tlumiče.
Co zkusit porovnat tecky s tim prasklym nebo s tim na druhe strane? Pripadne vymenit obe dve na jedne naprave. V etce jich je tuna :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Prasklé pero

Příspěvek od TDiBora »

Tomm píše:
TDiBora píše:Hele kluci jak rozeznám benzinové a dieslové pero. ted mi ruplo PP. A doma jich pár mam ale nevím které má mít kolik teček a jaké barvy. Jo a respektive bych bral i číslo tlumiče.
Co zkusit porovnat tecky s tim prasklym nebo s tim na druhe strane? Pripadne vymenit obe dve na jedne naprave. V etce jich je tuna :?
No problém je že ty pera mám doma a ne na dílně. tudíž je musím vybrat ted a ne až budu mít auto na zvedáku. Kdyby to nebylo takhle zapeklité, tak určitě bych to vyřešil nějakým triviálním spusobem. A v Etce jich je jak nas.ano.

Uživatelský avatar
TDiBora
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov

Re: Prasklé pero

Příspěvek od TDiBora »

No aj :wink: e likž nejsem sebevrah tak samozřejmně mením obě.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“