Interval výměny tlumiču

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
killer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VALAŠSKE KLOBOUKY
Kontaktovat uživatele:

Interval výměny tlumiču

Příspěvek od killer »

Zdravim, ctěl bych se zeptat jaky je kilometrovy interval pro vyměnu tlumiču? Děkuji

Uživatelský avatar
Oník
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2588
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: vyměna tlumiču

Příspěvek od Oník »

killer píše:Zdravim, ctěl bych se zeptat jaky je kilometrovy interval pro vyměnu tlumiču? Děkuji
typuju při 120 tis.km spíš podle toho jak se ti to houpe

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: vyměna tlumiču

Příspěvek od molczik »

killer píše:Zdravim, ctěl bych se zeptat jaky je kilometrovy interval pro vyměnu tlumiču? Děkuji
To se nedá obecně říct. Záleží na typu tlumičů, na stavu silnic po kterých jezdíš, na tom jestli jezdíš většinou hodně naloženej nebo sám atd. Ale většinou se to pohybuje od 80 do 120 tisíc, plus/mínus. Někdo ale může naject mnohem víc, někdo zas mnohem míň...it depends.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vyměna tlumiču

Příspěvek od shaft.cz »

trosku se sem nasomruju :) chtel jsem se jen zeptat kdyz se u GIV vymeni tlumice a pruziny tak se rozhodi geometrie? diky

Uživatelský avatar
tazi
Profík
Profík
Příspěvky: 1075
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: vyměna tlumiču

Příspěvek od tazi »

shaft.cz píše:trosku se sem nasomruju :) chtel jsem se jen zeptat kdyz se u GIV vymeni tlumice a pruziny tak se rozhodi geometrie? diky
no melo by se to zkontrolovat... stejne kdybys mel stelovak tak pri kazde zmene bys mel jit na geometrii...
Stěrače BOSCH AEROTWIN - Sportovní filtry KN - Brzdové kotouče za nejlepší ceny
http://www.tuningstyle.cz E-shop s tuningovými díly a autodoplňky
TUNING a NÁHRADNÍ DÍLY na všechny vozy

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: vyměna tlumiču

Příspěvek od shaft.cz »

tazi píše:
shaft.cz píše:trosku se sem nasomruju :) chtel jsem se jen zeptat kdyz se u GIV vymeni tlumice a pruziny tak se rozhodi geometrie? diky
no melo by se to zkontrolovat... stejne kdybys mel stelovak tak pri kazde zmene bys mel jit na geometrii...
oki dik, me casem taky ceka vymena tak sem si rikal jestli budu muset na geosku, pac bych si to prehodil asi domkajc 8) u GIII sem si to prehodil vpoho ale geoskku sem na 100pro dokupy nedal, ale myslim ze u GIV je jine zaveseni ci podobne , proste nejak jinak ale jen si to myslim jeste jsem to nestudoval :)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“