Děravá nádrž - proražená

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
dudikof
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.10.2007 20:33
Bydliště: Nový Jičín

Děravá nádrž - proražená

Příspěvek od dudikof »

Čus chlapi,ted se mi vrátila manželka s výletu s neradostnou zprávou.Přeskočila patník a zřejmě prorazila nádrž.Něco jí prý vyteklo,ale když zapnu klíček tak mi palivoměr ukazuje že tam čtvrt nadrže je.Vyfotil jsem vám to a budu vděčný za každou radu.Přikládám Vám i foto.
Přílohy
DSC02027.jpg
DSC02027.jpg (25.92 KiB) Zobrazeno 1163 x
DSC02026.jpg
DSC02026.jpg (17.09 KiB) Zobrazeno 1160 x

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: diravá nádrž

Příspěvek od Toxyz »

jestli to z fotek dobře chápu tak to co urazila je záslepka v podlaze rezervy(nádrž je předtím)....čili žádnej problém, jen by to chtělo zaklepnout zpět a třeba zalepit aby ti k rezervě netekla voda :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

dudikof
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.10.2007 20:33
Bydliště: Nový Jičín

Re: diravá nádrž

Příspěvek od dudikof »

no a já mám právě v rezervě nadrž na plyn,ale ten by asi netekl jak říkala.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: diravá nádrž

Příspěvek od Toxyz »

dudikof píše:no a já mám právě v rezervě nadrž na plyn,ale ten by asi netekl jak říkala.
to určitě ne, a navíc nádrž má vlastní obal a dovoluji si říci že i kdyby si auto rozmasakroval na kusy, nádrž s plynem by zůstala OK
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

dudikof
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.10.2007 20:33
Bydliště: Nový Jičín

Re: diravá nádrž

Příspěvek od dudikof »

To je pravda nějaka bezpečnost tam musí být.Ještě jsem se nedíval do motoru jestli tam není nějaká hadice upadlá.Jinak nevím co by mohlo téct.Říkala,že tam najela zezadu a jen do půl auta takže motorová část by měla být OK.Díky za ohlasy

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: diravá nádrž

Příspěvek od Toxyz »

dudikof píše:To je pravda nějaka bezpečnost tam musí být.Ještě jsem se nedíval do motoru jestli tam není nějaká hadice upadlá.Jinak nevím co by mohlo téct.Říkala,že tam najela zezadu a jen do půl auta takže motorová část by měla být OK.Díky za ohlasy
třeba už tam nějakej flek od oleje nebo čehosi už byl
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: diravá nádrž

Příspěvek od DworiBak »

Nebo ti teklo do kufru a drželo se to v místech rezervy 8)

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: diravá nádrž

Příspěvek od srotty »

Toxyz píše:jestli to z fotek dobře chápu tak to co urazila je záslepka v podlaze rezervy(nádrž je předtím)....čili žádnej problém, jen by to chtělo zaklepnout zpět a třeba zalepit aby ti k rezervě netekla voda :wink:
Dovolím si opravit,není to rezerva,ale podlaha před zadn.sedačkama.Hadičky od nádrže vedou dopředu k motoru a nádrž je to plastový vlevo.Tohle není žádné poškození,nemusíš se ničeho bát,stačí jen zaklepnout záslepku a zatřít barvou aby to nezačalo rezivět.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: diravá nádrž

Příspěvek od DworiBak »

srotty píše:
Toxyz píše:jestli to z fotek dobře chápu tak to co urazila je záslepka v podlaze rezervy(nádrž je předtím)....čili žádnej problém, jen by to chtělo zaklepnout zpět a třeba zalepit aby ti k rezervě netekla voda :wink:
Dovolím si opravit,není to rezerva,ale podlaha před zadn.sedačkama.Hadičky od nádrže vedou dopředu k motoru a nádrž je to plastový vlevo.Tohle není žádné poškození,nemusíš se ničeho bát,stačí jen zaklepnout záslepku a zatřít barvou aby to nezačalo rezivět.
Máš recht stačilo se pořádně podívat na foto nebude lepší to zatřít vistikem

dudikof
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.10.2007 20:33
Bydliště: Nový Jičín

Re: diravá nádrž

Příspěvek od dudikof »

Čus chlapi,to na té fotce to je podlaha pod zadnima sedačkama,ale i rezerva vypadala podobně.Co vyteklo nevím,zkoumali jsme to na zvedáku a nic nenašli.Opravil jsem to s kámošem hned ten den,jinak bych neusnul.Je vidět,že je to pořádné auto,že se vlastně nic nestalo.Měl jsem kdysi podobný výlet s meganem kupé a to dopadlo hodně hůř.Radši jsem ho prodal a koupil DAS AUTO a dobře udělal.

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: diravá nádrž

Příspěvek od DworiBak »

No jo s takovím autem nemůžeš skákat přes patníky :mrgreen: to si měl pořídit Jeepa :lol:

dudikof
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.10.2007 20:33
Bydliště: Nový Jičín

Re: diravá nádrž

Příspěvek od dudikof »

Doufám,že to byla vyjímka a už se to nestane.Ale už pokukuju po nové jettě.To by byla krasavice :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“