problém náprava - Golf IV TDi

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od charlie »

mám stále problémy s nápravou, je to Golf IV TDi 81kW.....jedná se o vrzání nápravy-dle FAQ jsem nechal vyměnit kosti stabilizátoru a ty gumy uložení, vrzání přestalo pokud jsou kola rovně, jestliže jedu do zatáčky tak to vrže stále víc, dá se to zmírnit tím, že v té zatáčte pustím brzdu - vrzne to a zbytek zatáčky už je to ok...neví někdo čím by to mohlo být? :x
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od crossic »

Co silenbloky nápravy??
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od charlie »

crossic píše:Co silenbloky nápravy??
to mě nenapadlo....kolik to cca vyjde? nebylo by foto jak to vypadá? :D
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od Tomm »

Mrkni na stranky autokelly, elitcat nebo mjauto (vsechno www. .cz). Jsou predni a zadni na kazdem ramenu, doporucuju vymenit zaras oboje, tedy celkem 4ks.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od charlie »

Tomm píše:Mrkni na stranky autokelly, elitcat nebo mjauto (vsechno www. .cz). Jsou predni a zadni na kazdem ramenu, doporucuju vymenit zaras oboje, tedy celkem 4ks.
už jsem to našel, je to záležitost za pár stovek, v pondělí objednávám a nechám měnit, díky za rady :wink:
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od molczik »

No já nevim. Já měl silentbloky na nápravě už hodně jetý, než jsem je měnil, ale nevrzalo to. Podle mě to dělá pořád ten stabík. Ale těžko říct. Každopádně výměnou silentbloků určitě nic nezkazíš.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
charlie
Řidič
Řidič
Příspěvky: 178
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od charlie »

molczik píše:No já nevim. Já měl silentbloky na nápravě už hodně jetý, než jsem je měnil, ale nevrzalo to. Podle mě to dělá pořád ten stabík. Ale těžko říct. Každopádně výměnou silentbloků určitě nic nezkazíš.
no je to za pár peněz, takže i kdyby to nepomohlo tak to alespoň bude nový :D
no nejdřív jsme dávali kosti a gumy stabilizátoru z druhovýroby a bylo to ještě horší, tak jsem to komplet udělal z origo dílů VW a zlepšilo se to ale jak říkám, v určitých situacích to stále vrže....
http://www.KMautodoplnky.cz
autodoplňky, autopotahy, autokoberce, autokosmetika, couvací kamery, parkovací čidla, xenony, tuning, autohifi, střešní nosiče a boxy, vybavení autodílen

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od molczik »

charlie píše:
molczik píše:No já nevim. Já měl silentbloky na nápravě už hodně jetý, než jsem je měnil, ale nevrzalo to. Podle mě to dělá pořád ten stabík. Ale těžko říct. Každopádně výměnou silentbloků určitě nic nezkazíš.
no je to za pár peněz, takže i kdyby to nepomohlo tak to alespoň bude nový :D
no nejdřív jsme dávali kosti a gumy stabilizátoru z druhovýroby a bylo to ještě horší, tak jsem to komplet udělal z origo dílů VW a zlepšilo se to ale jak říkám, v určitých situacích to stále vrže....
Tim jsem si taky prošel. Nejdřív jsem ta dal Febi a vrzalo to furt. Tak jsem pak koupil origo Octavia (TRW) a pohoda. Vrzání přestalo.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
juba
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bošovice, okr.Vyškov

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od juba »

Mě se to chovalo úplně stejně a nakonec to byly tu silentbloky na ramenech, jak už tady někdo zmínil.
juba@seznam.cz" target="_blank
Golf IV variant 1.9TDi ALH 66kW

Uživatelský avatar
eduard
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 16.01.2008 13:35
Bydliště: TO,LV

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od eduard »

Ja som mal podobný problém s vrzanim aj po výmene gum. stabilizátora tak som tam nastriekal keramický sprej a odvtedy je všetko OK

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4762
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od srotty »

eduard píše:Ja som mal podobný problém s vrzanim aj po výmene gum. stabilizátora tak som tam nastriekal keramický sprej a odvtedy je všetko OK
Keramický sprej-co to je ,to slyším poprvé?Dej nějaký odkaz.Dík

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: problém náprava - Golf IV TDi

Příspěvek od DworiBak »

srotty píše:
eduard píše:Ja som mal podobný problém s vrzanim aj po výmene gum. stabilizátora tak som tam nastriekal keramický sprej a odvtedy je všetko OK
Keramický sprej-co to je ,to slyším poprvé?Dej nějaký odkaz.Dík
Já tim mažu panty a super to je ono http://www.tectane.cz/sk/produkty/tectane/1346.htm

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“