Tepelný štít výfuku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Tepelný štít výfuku

Příspěvek od HAD2 »

Hoj! Chtěl bych se zeptat, jak se dostanu pod tepelný štít výfuku, abych se dostal na táhla řazení. Je to tam přichycený jakýmasi mrdkama, který nedám dolů jinak, než že je zničím. Nevím, jak je pořádně popsat, kdo to už viděl, určitě bude vědět, o čem mluvím. Seženu je někde?

Mám totiž problém, že mi jaksi vrže řadící páka a mám pocit, že je to někde odtamtud, protože tu koženou manžetu co je uvnitř jsem měl sundanou a je to tam všechno namazaný a mechanizmus, na kterej je možný se dostat od motoru jsem už máznul.
Díky
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Uživatelský avatar
ivco85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Tepelný štít výfuku

Příspěvek od ivco85 »

nazdar viem presne ocom hovoris....vobec ich nemusis znicit ..tie plechove tanieriky ci ako by som to nazval su natocene na zavite...takze sa ich pokus normalne vytocit ako srobik...ja som to tak urobil....a zostali v 100% stave..proste si to zapac malickym srobovacikom a vytoc ich von...na zaciatku kym budu triet o ten plech to pojde tazko..ale potom uz uplne lahucko...tak drzim palce

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tepelný štít výfuku

Příspěvek od Toxyz »

ivco85 píše:nazdar viem presne ocom hovoris....vobec ich nemusis znicit ..tie plechove tanieriky ci ako by som to nazval su natocene na zavite...takze sa ich pokus normalne vytocit ako srobik...ja som to tak urobil....a zostali v 100% stave..proste si to zapac malickym srobovacikom a vytoc ich von...na zaciatku kym budu triet o ten plech to pojde tazko..ale potom uz uplne lahucko...tak drzim palce
tak tak, je to jak obyčejná matka :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
HAD2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 07.01.2008 10:50
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Tepelný štít výfuku

Příspěvek od HAD2 »

Supe, díky moc. Hned jak tu přestane sněžit a budu pod to moct na cestě lehnout, jdu nato.
Včera mě vyhodili z práce, že prý jim nevyhovuje moje osobnost....................ale neřekli která

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“