Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od g*o*l*f* »

vtuni píše:tak OZ určitě nejsou krok vedle... jsou super..ale kdo si potrpí spíš na design tak u OZ moc nepochodí...ti se drží spíš takovýho striktně sportovního designu...
popravdě u mě byly taky v velmi úzké volbě než jsem koupil kola co mám..ale skončilo to na financích protože ja chtěl 18" a ty v době, kdy jsem kupoval ty svoje stály nějakých 10.500/ks
JJ, to máš pravdu, moc lidí by si mezi těmito koly nevybralo, pokud třeba hledají zajímavý design. Mně se právě ale tyto kola líbí, viděl jsem je nedávno na alfě a vypadaly fak úžasně, ovšem alfa měla pár sportovních úprav(sníženo....) a k tomu se to hodilo náramě.Ale taky jak říkáš, většina lidí narazí potom na cenu :-). V mých 17" se ta cena liší, ale ne tak ohromě jak v 18" a 19", protože je rozíl zaplatit kolem 16 či 17 tis a 24tis v 17" a 20tis nebo 40tis v 18" a víc.Tak už je fakt znatelný rozdíl.Ale věřím, že v těch 18" a 19" vypadají ty Ultraleggera nepřekonatelně :-). A hlavně 19" disk 9kg 8O ...tomu říkám váha (stějná jako můj plecháč na zimu v 16" :lol: )

Uživatelský avatar
Scorpion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Středočeský kraj-Kladno

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Scorpion »

taky bych si chtěl koupit 18" ale zajímalo by mě jak to řešíte s policií a taky třeba do zahraničí na dovolenou??polovina z vás (možná i většina)nemá ty kola zapsaný v TP.nehodlám se snima hádat a třeba už ne v cizině??A jen málo značek unás jdou zapsat do TP.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Mirinda »

Scorpion píše:taky bych si chtěl koupit 18" ale zajímalo by mě jak to řešíte s policií a taky třeba do zahraničí na dovolenou??polovina z vás (možná i většina)nemá ty kola zapsaný v TP.nehodlám se snima hádat a třeba už ne v cizině??A jen málo značek unás jdou zapsat do TP.
Proto si musis koupit ty co ti zapisou 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Scorpion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Středočeský kraj-Kladno

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Scorpion »

Mirinda:Koupit,jenže když už se mi nějaký líbí stojí raketu.ty máš zapsaný ty Dotzy??odkud je máš?taky sem je chtěl,ale prý mají ted vyprodáno v německu a neví kdy budou zaskladnovat,tak musím vybrat jiný.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Mirinda »

Scorpion píše:Mirinda:Koupit,jenže když už se mi nějaký líbí stojí raketu.ty máš zapsaný ty Dotzy??odkud je máš?taky sem je chtěl,ale prý mají ted vyprodáno v německu a neví kdy budou zaskladnovat,tak musím vybrat jiný.
To je ale udel uprav...to je to same kdyz chces mit zapsany spojler....tak si hold musis koupit drazsi plastovy nez lamino...ja ke kolum mam homologacni listy diky kterym mi to zapisou......jeste jsem se k tomu nedostala :oops: kupovala jsem to pres Ducka.... www.mall.cz a taky jsem na ne cekala pres 3 tydny protoze mi je vezli primo z nemecka :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Scorpion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Středočeský kraj-Kladno

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Scorpion »

tak nárazníky zapsaný mít nepotřebuju to neřeším,ale ty kola.Už jen kvůli pojištovně,nikdy totiž nevíš,co se stane a pak mi to dají se....!

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Mirinda »

Scorpion píše:tak nárazníky zapsaný mít nepotřebuju to neřeším,ale ty kola.Už jen kvůli pojištovně,nikdy totiž nevíš,co se stane a pak mi to dají se....!
Mel bys resit vsechno co mas na aute oproti serii 8) Taky to mam kvuli pojistovne :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Scorpion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Středočeský kraj-Kladno

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Scorpion »

ale po nárazníkách,světlech atd.tolik nejdou,to nemá vliv(krom nárazníku)na jízdní vlastnosti

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Mirinda »

Scorpion píše:ale po nárazníkách,světlech atd.tolik nejdou,to nemá vliv(krom nárazníku)na jízdní vlastnosti
Tak tomu never :mrgreen: Na silnicich se pohybujou ruzni lide :lol: :lol: :lol:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od vtuni »

Scorpion píše:taky bych si chtěl koupit 18" ale zajímalo by mě jak to řešíte s policií
prostě když remcaj, tak je vezmu k přednímu kolu a řeknu..."myslíte si, že se přes ty brzdy vejdou menší kola ???????? " ..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od DworiBak »

vtuni píše:
Scorpion píše:taky bych si chtěl koupit 18" ale zajímalo by mě jak to řešíte s policií
prostě když remcaj, tak je vezmu k přednímu kolu a řeknu..."myslíte si, že se přes ty brzdy vejdou menší kola ???????? " ..
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
já bych řek že jo a vyndal tu 16rezervu a jak by tam padla :mrgreen:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od vtuni »

rejpale.... (když to vyjde bude huř...asi už nepůjde ani 17")
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od Mirinda »

vtuni píše:rejpale.... (když to vyjde bude huř...asi už nepůjde ani 17")
Tak si zamlouvam tuty :mrgreen:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od DworiBak »

vtuni píše:rejpale.... (když to vyjde bude huř...asi už nepůjde ani 17")
no jo musí se s pravdou ven :mrgreen: škoda že umě nebyly many když jsem dostal nabídku na 312mm nebo 334mm brembo přestavbový sady i z brzdičema :(

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Golf IV, 17" nebo 18" alu???

Příspěvek od vtuni »

DworiBak píše:
vtuni píše:rejpale.... (když to vyjde bude huř...asi už nepůjde ani 17")
no jo musí se s pravdou ven :mrgreen: škoda že umě nebyly many když jsem dostal nabídku na 312mm nebo 334mm brembo přestavbový sady i z brzdičema :(
jj 334 jsou fajn...a 312 vzadu taky nezní špatně... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“