"ulítáváním" zadku

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bora85kw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

"ulítáváním" zadku

Příspěvek od Bora85kw »

Zdravím chlapi, nemáte někdo zkušenost s "ulítáváním" zadku na čtverkovém Golfu?Když točím vlevo nebo vpravo, cítím, že zadek auta značně táhne do boku, prostě to plave. Zadní silnebloky jsou měněny před věma lety (Febi) najeto asi 45 tis. km, stejně jako tlumiče ( Monroe ). Gumy mám nafoukané, nevím co to může být, už jsem z toho hotový. Díky Latys :twisted:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: "ulítáváním" zadku

Příspěvek od Tomm »

Bora85kw píše:Zdravím chlapi, nemáte někdo zkušenost s "ulítáváním" zadku na čtverkovém Golfu?Když točím vlevo nebo vpravo, cítím, že zadek auta značně táhne do boku, prostě to plave. Zadní silnebloky jsou měněny před věma lety (Febi) najeto asi 45 tis. km, stejně jako tlumiče ( Monroe ). Gumy mám nafoukané, nevím co to může být, už jsem z toho hotový. Díky Latys :twisted:
Tipnul bych to na ty tlumice, nechal jsi je prezkouset? Na tu znacku co jsi zminil jsem slysel dost nechvale reci od vic lidi, ale vlastni zkusenost nemam...

Silenbloky to taky muzou byt, zalezi jestli byly spravne nasazeny pri montazi, pokud ne tak maji kratsi zivotnost. Dal by to mohly byt i pneu :idea: Chova se to stejne i na zimnich? Zacalo to z niceho nic nebo postupne?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

B-driver
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.04.2008 19:06

Re: "ulítávání" zadku

Příspěvek od B-driver »

Díky. Silenbloky mi měnil kámoš mechanik, kterého znám dlouho. Dělá dobře a kvalitně, tak na to bych moc nesázel. Tlumiče jsem netestoval. Ale udělám to co nejdřív. Pro případ, že by to byly ony, jakou značku bys příště volil? Jestli to dělalo postupně nevím, nepozoroval jsem to. Gumy vzadu jsou GY Eagle F1-na předku loni byly v pohodě. Sjeté jsou tak na 40 procent. Asi udělám jednu věc. Projedu to linkou STK, ale je otázka, jestli tam na něco příjdou. Taky ještě hodím na zadek zimáky a projedu to, jestli to dělá taky. Snad pak budu chytřejší. JInak fakt nevím. Díky Latys (B-driver).

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: "ulítáváním" zadku

Příspěvek od Tomm »

Treba Kayaba nebo Sachs.

S tema gumama - nemyslel jsem ani tak vzorek jako spis jestli jsou stejne nafoukany jak predek, jestli maji stejny rozmery jako predek apod.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

chico
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.09.2007 16:06

Re: "ulítáváním" zadku

Příspěvek od chico »

mam na sve g4 ten samy problem- ale i po zvednuti se nic nenaslo vse je pevne- mel jsem podezreni ze mam ruplou napravu, taky nevim co to je ale znervoznelo mne to asi uz jsem si ted zvyknul- asi je to normalni

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“