Slentbloky stab.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Freejack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Slentbloky stab.

Příspěvek od Freejack »

Taky už mě to pěkně.....dostal jsem poznatek, že se taky může dost vyleštit stabilizátor po nějaké době, tím se zmenší průměr - je tam vůle a pak to pravděpodobně vrže....taky zkusím dát origo vw gumy, jen mě ještě zajimá jestli to nemůžou dělat ty gumy na spojovačkách stabilizátoru, zájíma mě jaký s tím kdo má zkušenosti, jestli to už někdo měnil nebo se dávají rovnou celé spojovačky a popř. nový stabilizátor (za kolik by se dal sehnat? ve vw kolem 3000kč, čož je dost)

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: Slentbloky stab.

Příspěvek od sojkap »

Freejack píše:Taky už mě to pěkně.....dostal jsem poznatek, že se taky může dost vyleštit stabilizátor po nějaké době, tím se zmenší průměr - je tam vůle a pak to pravděpodobně vrže....taky zkusím dát origo vw gumy, jen mě ještě zajimá jestli to nemůžou dělat ty gumy na spojovačkách stabilizátoru, zájíma mě jaký s tím kdo má zkušenosti, jestli to už někdo měnil nebo se dávají rovnou celé spojovačky a popř. nový stabilizátor (za kolik by se dal sehnat? ve vw kolem 3000kč, čož je dost)
ja som vymenil gumy na stabilizatore potom tie kosticky na stabilizatore,silenbloky,vsetky capy a furt mi nieco bucha.mechanik mi povedal ze sa mu nezda ten stabilizator ze je nejaky krivy tak ho idem este vymenit.vsetky diely co som menil som kupoval vo VW.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“