BRZDY problém

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

BRZDY problém

Příspěvek od VLK »

Už vážně nevim co stim dával jsem na golfa přední brzdy z 1,8 t měl jsem to rozebraný přez tejden všechna kapalina vytekla už jsem to odvzdušňoval 50 a nic jak šlapánim tak plničkou abs asi 20
na vagu vše ok dokonce jsem dal i nové gumičky do pumpy ujedu cca 10 km pedál postupně tuhne a pak se auto samo zabrzdí dělaj to jen předky zadky o.k při povolení odvzduš šroubu kapalina jen vytíká nemá to žádnej tlak :(

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: BRZDY problém

Příspěvek od bear »

VLK píše:Už vážně nevim co stim dával jsem na golfa přední brzdy z 1,8 t měl jsem to rozebraný přez tejden všechna kapalina vytekla už jsem to odvzdušňoval 50 a nic jak šlapánim tak plničkou abs asi 20
na vagu vše ok dokonce jsem dal i nové gumičky do pumpy ujedu cca 10 km pedál postupně tuhne a pak se auto samo zabrzdí dělaj to jen předky zadky o.k při povolení odvzduš šroubu kapalina jen vytíká nemá to žádnej tlak :(
jen teorie třeba to ten brzdovej válec neutáhne, ber to s rezervou nejsem mechoš :(

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: BRZDY problém

Příspěvek od DworiBak »

co přední brzdový hadičky mohou bejt už špatně průchozí tlakem tam kapalinu dostaneš ale naspátek už se nevrátí :wink:

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: BRZDY problém

Příspěvek od VLK »

DworiBak píše:co přední brzdový hadičky mohou bejt už špatně průchozí tlakem tam kapalinu dostaneš ale naspátek už se nevrátí :wink:
taky mě to napadlo ty jsem ještě neměnil zkusim to i když auto má najeto 56 000 musim na to jít vylučovací metodou protože fakt už nevim

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: BRZDY problém

Příspěvek od DworiBak »

VLK píše:
DworiBak píše:co přední brzdový hadičky mohou bejt už špatně průchozí tlakem tam kapalinu dostaneš ale naspátek už se nevrátí :wink:
taky mě to napadlo ty jsem ještě neměnil zkusim to i když auto má najeto 56 000 musim na to jít vylučovací metodou protože fakt už nevim
jinakl by si mel na to přijít pokud ti nepude na brzdiči zamačknout váleček a při otevřenym ovzdušnováku jo tak je to janý

Trek Usa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 06.10.2007 18:21
Bydliště: Sever čech

Re: BRZDY problém

Příspěvek od Trek Usa »

Ahoj, stejný problém jsem řešil na T4 a byl to hlavní brzdový válec....

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: BRZDY problém

Příspěvek od VLK »

hadice a pumpa nová a je to ještě horší nejde odvzdušnit vůbec pedál jde až na podlahu :(

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: BRZDY problém

Příspěvek od DworiBak »

VLK píše:hadice a pumpa nová a je to ještě horší nejde odvzdušnit vůbec pedál jde až na podlahu :(
to vypadá že se nechce chytit pumpa,tak to nech zalitý povol ovzdušnováky aby to proteklo ze vzduchem

Uživatelský avatar
DejWoS
Pilot
Pilot
Příspěvky: 844
Registrován: 14.01.2008 14:46
Bydliště: Česká Lípa

Re: BRZDY problém

Příspěvek od DejWoS »

ted to mám na svojí G2 vubec nevim co stim ... pedál jde až na podlahu, myslíme si s tátou že to bude bud válec a nebo vývěva ... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“