Jaké brzdové desky doporučujete?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

Liborek píše:
Mirinda píše:Ja budu mit FERODA tak jsem zvedava ale ATE jsou overena kvalita za rozumnou cenu :wink: Ale co clovek to nazor takze tezko se rozhodovat 8)
sem zvědav na ty FERODA...teď budu kupovat vše (kotouče+brzdy) na obě nápravy....takže podám raport, ale myslím že to bude OK :wink:

Taky je ted zkousim poprve a nikdy je nemela...ale zatim ok...mam na nich najeto pres tisic km :)

Driv jsem mela jen ATE :idea:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Liborek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Liborek »

Mirinda píše:
Liborek píše: sem zvědav na ty FERODA...teď budu kupovat vše (kotouče+brzdy) na obě nápravy....takže podám raport, ale myslím že to bude OK :wink:

Taky je ted zkousim poprve a nikdy je nemela...ale zatim ok...mam na nich najeto pres tisic km :)

Driv jsem mela jen ATE :idea:
myslím že budou OK, kdyžtak dej vědět, kdyby to byly "kaše"...ale asi nebudou....
:!: CHCETE SAMOLEPY nejen NA AUTO? vyřežu cokoliv co si dodáte! :!:

Obrázek

Uživatelský avatar
PINK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 649
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od PINK »

Ferodo a spokojenej....jen dost prasej ale zas to brzdi.... 8)

Uživatelský avatar
santy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 10.07.2008 17:44
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od santy »

Mirinda píše:Jj presne tak...4200 predni a zadni kotouce nevrtane zimmerman a predni a zadni desticky znacky Ferodo Premier....nepiska to, brzdi to hezky :wink:
Takt o je fakt super cena a asi bych do toho šel..nejdřív jsem chtěl ATE,ale myslím,že kombinace Zimmerman a desky Ferodo nebude uplně špatná..?!A ještě jsem se chtěl zeptat,jak to špiní kola..?nebaví mě to pořád čistit.. :roll:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

santy píše:
Mirinda píše:Jj presne tak...4200 predni a zadni kotouce nevrtane zimmerman a predni a zadni desticky znacky Ferodo Premier....nepiska to, brzdi to hezky :wink:
Takt o je fakt super cena a asi bych do toho šel..nejdřív jsem chtěl ATE,ale myslím,že kombinace Zimmerman a desky Ferodo nebude uplně špatná..?!A ještě jsem se chtěl zeptat,jak to špiní kola..?nebaví mě to pořád čistit.. :roll:
:mrgreen: no ja to nejak nesleduju protoze me se zaspini hned...ale psal to tu Pink o prispevek vys :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Drak_One »

hosi to je dobry, ze si tady vsichni pomahame...tohle je super forum...:-) diky moooc za radu, jdu mu psat... ;-)

Uživatelský avatar
POWER
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od POWER »

Kdyby někdo chtěl Feroda, tak můžu sehnat za 3700 komplet na celé auto (kotouče předek 280x22, zadek 232x9 + desky Ferodo Premier)
Samo i rozměry na jiné motorizace.

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Drak_One »

hele, nema nekdo mail na SEBA???pisu mu, ale uz dlouho neodpovida, moc sem asi nechodi a ty me brzdy dost spechaji:( uz jsem musel odstavit golfika a vytahnout skudku ze stodoly :-)
tak uz se mi sebo ozval a mam doma i kotouce:-) nice...napisu jak brzdi ;-) a jestli to je znat :-)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“