Jaké brzdové desky doporučujete?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

MartinV12 píše:S čidlem nebo bez.....pokud k brzdiči vede kabel (nikoliv ten k ABS) tak je čidlo možné zapojit. Ale když se nezapojí, tak by to nemělo ničemu vadit, nechápu proto proč tady někdo chce kvůli tomu vyhazovat zánovní destičky. Nejlepčí čidlo je tu a tam se kouknout kolik materiálu na destičkách zbává. Čidlo stejně nehlídá všechny čtyři destičky, nehledě na to, že upozorňuje zbytečně příliš brzy.

Nevyhazuju zanovni desticky, jsou uplne nove a vymenim je s doplatkem za ty s cidlem, jelikoz ted budu komplet menit brzdy, protoze uz je to treba :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Drak_One
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jičín (Libun)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Drak_One »

Ahoj lidi, taky zrovna premyslim o prednich kotoucich i destickach, za chvilku bude nutnost vymenit i v zadu..neporadil by nekdo nejaky internetovy obchod ci kram v okoli Jicina, Boleslav? diky...nechce se mi do toho cpat moc penez..hlavne nejsou...proste nizka cena a dobra kvalita..chapete..diky mooc za radu

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od molczik »

Drak_One píše:Ahoj lidi, taky zrovna premyslim o prednich kotoucich i destickach, za chvilku bude nutnost vymenit i v zadu..neporadil by nekdo nejaky internetovy obchod ci kram v okoli Jicina, Boleslav? diky...nechce se mi do toho cpat moc penez..hlavne nejsou...proste nizka cena a dobra kvalita..chapete..diky mooc za radu
www.mjauto.cz Ceny slušný a pošlou ti to normálka domů. Poštovné neplatíš.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

Drak_One píše:Ahoj lidi, taky zrovna premyslim o prednich kotoucich i destickach, za chvilku bude nutnost vymenit i v zadu..neporadil by nekdo nejaky internetovy obchod ci kram v okoli Jicina, Boleslav? diky...nechce se mi do toho cpat moc penez..hlavne nejsou...proste nizka cena a dobra kvalita..chapete..diky mooc za radu
Obrat se na Seba..prodava Zimmermany za super cenu ...mne komplet auto vyslo na 4200 i s deskama :wink: Posle ti to postou 8)
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od molczik »

Mirinda píše:
Drak_One píše:Ahoj lidi, taky zrovna premyslim o prednich kotoucich i destickach, za chvilku bude nutnost vymenit i v zadu..neporadil by nekdo nejaky internetovy obchod ci kram v okoli Jicina, Boleslav? diky...nechce se mi do toho cpat moc penez..hlavne nejsou...proste nizka cena a dobra kvalita..chapete..diky mooc za radu
Obrat se na Seba..prodava Zimmermany za super cenu ...mne komplet auto vyslo na 4200 i s deskama :wink: Posle ti to postou 8)
Pravda, pravda. Na toho jsem uplně zapomněl. Příští kotouče beru taky od něj.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Havlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 12.04.2008 20:44
Bydliště: Strakonicko

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Havlos »

a co doporučujete k těm vrtanejm ZIMMERMANUM za destičky aby to fungovalo jak má,
nebo stačí ty FERODO PREMIER

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

Havlos píše:a co doporučujete k těm vrtanejm ZIMMERMANUM za destičky aby to fungovalo jak má,
nebo stačí ty FERODO PREMIER

Presne tuhle kombinaci Sebo prodava.... :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
santy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 10.07.2008 17:44
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od santy »

Mirinda píše:
Drak_One píše:Ahoj lidi, taky zrovna premyslim o prednich kotoucich i destickach, za chvilku bude nutnost vymenit i v zadu..neporadil by nekdo nejaky internetovy obchod ci kram v okoli Jicina, Boleslav? diky...nechce se mi do toho cpat moc penez..hlavne nejsou...proste nizka cena a dobra kvalita..chapete..diky mooc za radu
Obrat se na Seba..prodava Zimmermany za super cenu ...mne komplet auto vyslo na 4200 i s deskama :wink: Posle ti to postou 8)
Fakt prodává 4x děrovaný kotouč zimmerman + 4x komplet sada destiček Ferodo na VW Golf IV za 4200Kč?!To mi příjde jako uplně neskutečná cena,na to co je to za zboží..do toho bych šel hned..potřebuju taky udělat brzdy na celým autě..

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

santy píše:
Mirinda píše: Obrat se na Seba..prodava Zimmermany za super cenu ...mne komplet auto vyslo na 4200 i s deskama :wink: Posle ti to postou 8)
Fakt prodává 4x děrovaný kotouč zimmerman + 4x komplet sada destiček Ferodo na VW Golf IV za 4200Kč?!To mi příjde jako uplně neskutečná cena,na to co je to za zboží..do toho bych šel hned..potřebuju taky udělat brzdy na celým autě..
Nn ja mam nevrtany zimmerman...vrtany stoji 2x tolik takze vyjdou snad kolem 7 tis kotouce :idea:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
santy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 10.07.2008 17:44
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od santy »

Mirinda píše:
santy píše: Fakt prodává 4x děrovaný kotouč zimmerman + 4x komplet sada destiček Ferodo na VW Golf IV za 4200Kč?!To mi příjde jako uplně neskutečná cena,na to co je to za zboží..do toho bych šel hned..potřebuju taky udělat brzdy na celým autě..
Nn ja mam nevrtany zimmerman...vrtany stoji 2x tolik takze vyjdou snad kolem 7 tis kotouce :idea:
Aha...takže sada 4x nevrtaný zimmerman a 4x desky Ferodo Tě vyšly na 4200?A jak se s tím jezdí?Brzdí to dobře...za ty peníze je to uplně super a hned bych do toho šel...mám 1,9 TDI 66KW,což je myslím předek 280 mm že jo?díky

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od zviratko »

Já doporučuji brzdy ATE :-)

kdyby někdo chtěl :

Přední ATE :

280mm - 1090,-
288mm - 1299,-
312mm - 2099,-

Power Disc

280mm - 1290,-
288mm - 1799,-
312mm - 2699,-

Zadní ATE :

232mm - 777,-

Ceny jsou za kus.

Destičky ATE :

na dotaz , ceny od 777,-

ceny za sadu .
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Mirinda »

Jj presne tak...4200 predni a zadni kotouce nevrtane zimmerman a predni a zadni desticky znacky Ferodo Premier....nepiska to, brzdi to hezky :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Liborek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Liborek »

Mirinda píše:Ja budu mit FERODA tak jsem zvedava ale ATE jsou overena kvalita za rozumnou cenu :wink: Ale co clovek to nazor takze tezko se rozhodovat 8)
sem zvědav na ty FERODA...teď budu kupovat vše (kotouče+brzdy) na obě nápravy....takže podám raport, ale myslím že to bude OK :wink:
:!: CHCETE SAMOLEPY nejen NA AUTO? vyřežu cokoliv co si dodáte! :!:

Obrázek

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od Unihero »

mám vepředu kotouče ATE powerdisk a desky FERODO DS PERFORMANCE, jsou měkkčí a kotouče neubívají, desky jsou tak akorát na to co mají najeto ale to co mě sere že to práší hrozně, po 150 km mám zase ůplně černý kola :evil:
jinak brzdné ůčinky nemají chybu... bomba.

djslim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 03.12.2007 11:18
Bydliště: UH. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké brzdové desky doporučujete?

Příspěvek od djslim »

doporucuju taky atecka
zakladatel http://blueteamub.ic.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“