cudne klepanie v naprave na pravej strane

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

nieco mi klepe sem tam v naprave a neviem co to je.pritom som pred dvoma dnami vymenil tlmice, ulozenie tlmicov,gulove capy,drziaky stabilizatora,gumy stabilizatora.a stale mi tam nieco bucha.neviem co to moze byt.chcem sa spytat ci to nemoze robit homokineticky klb alebo lozisko v naboji.toto jedine som zatial nemenil.inac vsetky diely som kupoval vo VW a dal som zato dost prachov.

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od GolfinoIV »

a kedy to bucha pri vytocenom kole a prejazde nerovnostami :?:

povedal by som ze to bude lozisko
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

GolfinoIV píše:a kedy to bucha pri vytocenom kole a prejazde nerovnostami :?:

povedal by som ze to bude lozisko
no ked idem po rovnej ceste tak nic.ked auto stoji a z vonka ho zatlacim na kapote na pravej strane tam kde je tlmic tak to klepne.ale ked ho potom uz zatlacim tak nic ani ked ho rozhupam tak.nic.a ked pockam chvilocku tak to niekedy zas klepne.ale ked rano vytiahnem auto z garaze tak nic iba potom krd pobeham trochu viac tak sa to prejavy pocas jazdy to klepanie.skusal som aj pridat a ubrat a viacej krat som to opakoval vtedy to nerobi.ja uz neviem co to moze byt. a pritom mi to robil tu vymenu co som csetko menil mechanik z VW doma ako fusku.a pred tym mnez mi to vymenil mi to robilo to iste

Uživatelský avatar
GolfinoIV
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2044
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Žilina

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od GolfinoIV »

skus to lozisko
Golf IV 1,6SR
Audi A4 B7 2.0TDI

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

GolfinoIV píše:skus to lozisko
ale to by mi hucalo pocas jazdy nie?

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

GolfinoIV píše:skus to lozisko
a nemoze to byt stabilizator?co ak je ohnuty

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

tak dnes som bol pre auto u mojho mechanika. vymenil som ten stabilizator lebo bol ohnuty a momentalne mi neklepe nic takze mam vyrieseny problem.este som vymenil silenbloky v zadnej naprave.ale mechanik mi zas povedal ze ta napravnica sa mu nezda ze po buracke je trochu ohnuta takze aj to moze buchat tak sa chystam este to vymenit ale nova napravnica stoji vo VW 18000sk.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od Tomm »

sojkap píše:tak dnes som bol pre auto u mojho mechanika. vymenil som ten stabilizator lebo bol ohnuty a momentalne mi neklepe nic takze mam vyrieseny problem.este som vymenil silenbloky v zadnej naprave.ale mechanik mi zas povedal ze ta napravnica sa mu nezda ze po buracke je trochu ohnuta takze aj to moze buchat tak sa chystam este to vymenit ale nova napravnica stoji vo VW 18000sk.
Zkus autokelly, mjauto, elit nebo aci

Jak na tom jsou silenbloky ramen? Tipnul bych to prave na ne...

Napravnici mam taky trochu ohnutou a nic mi na podvozku neklepe.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

Tomm píše:
sojkap píše:tak dnes som bol pre auto u mojho mechanika. vymenil som ten stabilizator lebo bol ohnuty a momentalne mi neklepe nic takze mam vyrieseny problem.este som vymenil silenbloky v zadnej naprave.ale mechanik mi zas povedal ze ta napravnica sa mu nezda ze po buracke je trochu ohnuta takze aj to moze buchat tak sa chystam este to vymenit ale nova napravnica stoji vo VW 18000sk.
Zkus autokelly, mjauto, elit nebo aci
no nieco zhanam ale ako som pisal zatial nic neklepe a ked to zozeniem za dobry peniaz tak to kupim a vymenim

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od Tomm »

sojkap píše:
Tomm píše: Zkus autokelly, mjauto, elit nebo aci
no nieco zhanam ale ako som pisal zatial nic neklepe a ked to zozeniem za dobry peniaz tak to kupim a vymenim
Mrkni jeste jednou na muj predchozi post, upravil jsem ho...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
sojkap
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko

Re: cudne klepanie v naprave na pravej strane

Příspěvek od sojkap »

Tomm píše:
sojkap píše: no nieco zhanam ale ako som pisal zatial nic neklepe a ked to zozeniem za dobry peniaz tak to kupim a vymenim
Mrkni jeste jednou na muj predchozi post, upravil jsem ho...
predna naprava je komplet po generalke vymenil som vsetko aj tlmice.ale ta napravnica by mozno nevadila ale ten silenblok co drzi motor a ide do nej tak vraj srob ma ist do nej rovno a on ide do kriva.tak som povedal mechanikovy nech vymenime ten silenblok a on povedal ze to nepomoze ze sa musi vymenit aj napravnica.no akurat som zohnal nejaku pouzitu za 2000sk a ma ich viac takze si mozem vybrat tak to pojdem pozriet a potom to niekedy vymenim.inac ta predna naprava ma stala uz dost penazi.vsetko som kupoval vo VW

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“