moc nizký předek

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
vaaly
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.07.2008 16:48

moc nizký předek

Příspěvek od vaaly »

Koupil jsem golfa IV,kombik,1.9 tdi,automat,auto super,nadhera,jizdni vlastnosti bomba,ale jediný velký minus,moc nizký předek,neda se ani zaparkovat na tom nejmenšim obrubniku,taky občas ho pořadně naložim,takže se to sniži ještě vic.Dotaz,jestli se daji vyměnit pružiny,v připadě s jakyho auta,potřeboval by to zvednout min o 5 cm!!!

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: moc nizký předek

Příspěvek od Pašák »

vaaly píše:Koupil jsem golfa IV,kombik,1.9 tdi,automat,auto super,nadhera,jizdni vlastnosti bomba,ale jediný velký minus,moc nizký předek,neda se ani zaparkovat na tom nejmenšim obrubniku,taky občas ho pořadně naložim,takže se to sniži ještě vic.Dotaz,jestli se daji vyměnit pružiny,v připadě s jakyho auta,potřeboval by to zvednout min o 5 cm!!!
S tím tady asi neuspěješ, tady každý snižuje :mrgreen:
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: moc nizký předek

Příspěvek od vtuni »

Pašák píše:
vaaly píše: jediný velký minus,moc nizký předek,neda se ani zaparkovat na tom nejmenšim obrubniku,
S tím tady asi neuspěješ, tady každý snižuje :mrgreen:
TAK TAK..DOLE DOBŘE - NAHOŘE ŠPATNĚ ... takový jsou pravidla :mrgreen:
1) začni parkovaut U obrubníku jako všichni normální lidi :mrgreen: ne na něm.. :mrgreen: a máš po starostech
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: moc nizký předek

Příspěvek od Pašák »

vtuni píše:
Pašák píše: S tím tady asi neuspěješ, tady každý snižuje :mrgreen:
TAK TAK..DOLE DOBŘE - NAHOŘE ŠPATNĚ ... takový jsou pravidla :mrgreen:
1) začni parkovaut U obrubníku jako všichni normální lidi :mrgreen: ne na něm.. :mrgreen: a máš po starostech
Jo jo to je jako s hliníkovejma kolama, když jsem je měl tak jsem parkoval 0,5m od obrubníku (jistota je jistota) né že bych byl nešikovný to ne ale radši víc než míň.
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: moc nizký předek

Příspěvek od DworiBak »

vaaly píše:Koupil jsem golfa IV,kombik,1.9 tdi,automat,auto super,nadhera,jizdni vlastnosti bomba,ale jediný velký minus,moc nizký předek,neda se ani zaparkovat na tom nejmenšim obrubniku,taky občas ho pořadně naložim,takže se to sniži ještě vic.Dotaz,jestli se daji vyměnit pružiny,v připadě s jakyho auta,potřeboval by to zvednout min o 5 cm!!!
záleží vše na tom jakej máš podvozek pak se to dá odvíjet dál :wink:

Uživatelský avatar
vagusland
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: moc nizký předek

Příspěvek od vagusland »

DworiBak píše:
vaaly píše:Koupil jsem golfa IV,kombik,1.9 tdi,automat,auto super,nadhera,jizdni vlastnosti bomba,ale jediný velký minus,moc nizký předek,neda se ani zaparkovat na tom nejmenšim obrubniku,taky občas ho pořadně naložim,takže se to sniži ještě vic.Dotaz,jestli se daji vyměnit pružiny,v připadě s jakyho auta,potřeboval by to zvednout min o 5 cm!!!
záleží vše na tom jakej máš podvozek pak se to dá odvíjet dál :wink:
treba ma stelovak a o 8cm dole, proto nemuze nikde zaparkovat.... :mrgreen:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: moc nizký předek

Příspěvek od vtuni »

vagusland píše:
DworiBak píše: záleží vše na tom jakej máš podvozek pak se to dá odvíjet dál :wink:
treba ma stelovak a o 8cm dole, proto nemuze nikde zaparkovat.... :mrgreen:
nebo air ride... s KO kompresorem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jinak co se týče parkování.... on to fakt dělá i někdo jinej než ženský, že dojíždějí k obrubníku, tak dlouho dokud dse jim kola o ten obrubník nezastaví...???? 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Tommy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 484
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Na severu

Re: moc nizký předek

Příspěvek od Tommy »

ja parkuju u baraku taky u obrubniku a hezky na zrcatko, dam ho dolu aby sem videl pekne na kolo a pak pomalu parkuju, kolikrat sem jen par cm od obrubniku :oops: :mrgreen:



jinak jestli ma predek hodne dole tak muzou bejt v prdely tlumice, nebo natom nekdo delal tuzing a dal dopredu kratsi pruziny, nebo z pruziny z benzina, zjisti co tam mas a pak se podle toho da odpichnout, muze to bejt cokoli

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: moc nizký předek

Příspěvek od DworiBak »

Tommy píše:ja parkuju u baraku taky u obrubniku a hezky na zrcatko, dam ho dolu aby sem videl pekne na kolo a pak pomalu parkuju, kolikrat sem jen par cm od obrubniku :oops: :mrgreen:



jinak jestli ma predek hodne dole tak muzou bejt v prdely tlumice, nebo natom nekdo delal tuzing a dal dopredu kratsi pruziny, nebo z pruziny z benzina, zjisti co tam mas a pak se podle toho da odpichnout, muze to bejt cokoli
tlumiče neurčujou výšku auta :wink:

Uživatelský avatar
MaF
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1463
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: moc nizký předek

Příspěvek od MaF »

takovej problem bych chtel mit 8) 8)
OOOO A4 3.0TDI

Uživatelský avatar
Adham
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2735
Registrován: 30.12.2007 13:33
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: moc nizký předek

Příspěvek od Adham »

MaF píše:takovej problem bych chtel mit 8) 8)
:lol:
já mám mezi krytem motoru a zemí cca 6cm místa....parkuju prdelí a né čumákem :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Adham dne 26.07.2008 11:41, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
KáMa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 08.10.2007 19:20
Bydliště: okr. Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: moc nizký předek

Příspěvek od KáMa »

Taky tak mám to proklatě nízko (až mě to někdy s..e třeba v zimě)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: moc nizký předek

Příspěvek od Tomm »

DworiBak píše:
Tommy píše:ja parkuju u baraku taky u obrubniku a hezky na zrcatko, dam ho dolu aby sem videl pekne na kolo a pak pomalu parkuju, kolikrat sem jen par cm od obrubniku :oops: :mrgreen:



jinak jestli ma predek hodne dole tak muzou bejt v prdely tlumice, nebo natom nekdo delal tuzing a dal dopredu kratsi pruziny, nebo z pruziny z benzina, zjisti co tam mas a pak se podle toho da odpichnout, muze to bejt cokoli
tlumiče neurčujou výšku auta :wink:
Primo ne, ale kdyz das novy, tak mas prvni tejden offroad 8)

Jinak i pruziny se casem snizuji (opotrebovavaji), klidne o par cm...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: moc nizký předek

Příspěvek od Mirinda »

Kdybys chtel mam doma origo pruziny na bora variant tak pisni :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
erektus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava, Rožnov pR
Kontaktovat uživatele:

Re: moc nizký předek

Příspěvek od erektus »

vaaly píše:Koupil jsem golfa IV,kombik,1.9 tdi,automat,auto super,nadhera,jizdni vlastnosti bomba,ale jediný velký minus,moc nizký předek,neda se ani zaparkovat na tom nejmenšim obrubniku,taky občas ho pořadně naložim,takže se to sniži ještě vic.Dotaz,jestli se daji vyměnit pružiny,v připadě s jakyho auta,potřeboval by to zvednout min o 5 cm!!!
Mám 66kW rotačku, vytáčelo mě to taky, ale já sem ze začátku drbal furt lízátkem a deklem pod vanou. Vyměnil jsem tlumiče a pružiny, trošku se to zlepšilo, ale je to furt nízko, jakmile je křivější silnice tak furt drbu. Parkování je klasika, kus od obrubníku, když se zapomenu, utrhnu lízátko. Raději parkuju prdelí k obrubníku ta je vysoká dost. Přejezd retardéru je rychlostí šneka. Moje další auto bude jedině s vyšší výškou, nebaví mě se furt čučet po silnici kde je jaká vlna abych furt nedřel. Už mě to stálo i vanu. Po Praze se s tím bez škrtnutí jezdí hodně blbě (hlavně po kočičácích).

Koukal jsem, že stejně pitomě nízko to mají i některý oktávky.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“