Jakou jednotku pro ASR a EDS

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

Mám takový dotaz.Chci do auta dodělat ASR.Prej to není nic hrozného,jen se přehodí stávající jednotka ABA za jednotku ABS/ASR,natáhne káblík k tlačítku a nakoduje v jednotce vagem.
Ale umí jednotka s číslem 1C0907375K starší označení 379K i EDS?Elektronickou uzávěrku diferáku o co mi hlavně jde?Protože v ETCE se píše něco o jednotce ASR a něco o EDS,ale nic o tom,že by byla jednotka ABS/ASR/EDS.Nebo umí jednotka co má ASR automaticky EDS,v tom případě nechápu ty dvě jednotky,co jsou dole na obrázku z ETKY.

A ještě se zeptám,ta jednotka ASR má více vývodů trubek pro brzdovou kapalinu,kam se to zapojuje?

Díky
Přílohy
jednotka.jpg

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od xerxes »

Deivid píše:Mám takový dotaz.Chci do auta dodělat ASR.Prej to není nic hrozného,jen se přehodí stávající jednotka ABA za jednotku ABS/ASR,natáhne káblík k tlačítku a nakoduje v jednotce vagem.
Ale umí jednotka s číslem 1C0907375K starší označení 379K i EDS?Elektronickou uzávěrku diferáku o co mi hlavně jde?Protože v ETCE se píše něco o jednotce ASR a něco o EDS,ale nic o tom,že by byla jednotka ABS/ASR/EDS.Nebo umí jednotka co má ASR automaticky EDS,v tom případě nechápu ty dvě jednotky,co jsou dole na obrázku z ETKY.

A ještě se zeptám,ta jednotka ASR má více vývodů trubek pro brzdovou kapalinu,kam se to zapojuje?

Díky
taky by ně to zajimalo. :wink:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

Fakt nikdo nic?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Tomm »

Sorry, s timhle ti asi nikdo nepomuze. Jen by me zajimalo PROC to resis? Neni to zbytecne? Nereknu treba dodelat komplet ESP, to je neco jineho, ale tohle?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

Tomm píše:Sorry, s timhle ti asi nikdo nepomuze. Jen by me zajimalo PROC to resis? Neni to zbytecne? Nereknu treba dodelat komplet ESP, to je neco jineho, ale tohle?
Protože mi to v zimě na chalupě chybí.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Tomm »

Deivid píše:
Tomm píše:Sorry, s timhle ti asi nikdo nepomuze. Jen by me zajimalo PROC to resis? Neni to zbytecne? Nereknu treba dodelat komplet ESP, to je neco jineho, ale tohle?
Protože mi to v zimě na chalupě chybí.
A co ASR udela? Jednoduse snizi vykon motoru... to same udelas kdyz povolis plyn. EDS je na tom lip, ale nevim jestli se neco upravuje v prevodovce/diferaku...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

Tomm píše:
Deivid píše: Protože mi to v zimě na chalupě chybí.
A co ASR udela? Jednoduse snizi vykon motoru... to same udelas kdyz povolis plyn. EDS je na tom lip, ale nevim jestli se neco upravuje v prevodovce/diferaku...
Tomme,ale o to mi jde,o to EDS,to přibržďuje protáčející se kolo brzdama přes ABS.A o to mi právě jde,jakou tu jednotku....jestli to i standartně umí ta jednotka ASR s tím číslem viz. výše.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

Tak už vím,jakou jednotku tam dát.

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Toxyz »

Deivid píše:Tak už vím,jakou jednotku tam dát.
tak nám to taky pověz :mrgreen:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od srotty »

Jo poděl se,více lidí by to chtělo,takže šup sem s info a třeba i nějaké foto.

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

srotty píše:Jo poděl se,více lidí by to chtělo,takže šup sem s info a třeba i nějaké foto.
Takže jednotka která je k tomu potřeba je 1J0614417D a nebo 1J0698417A

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Davwe »

nad tim taky premyslim, protoze mi to hrabe na mokru na tretinu plynu na dvojku, tak jsem zvedavej jak se s tim bude jezdit v zime.... asi do 1700 otacek :lol:

Uživatelský avatar
Deivid
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1804
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jakou jednotku pro ASR a EDS

Příspěvek od Deivid »

zatím sháním jednotku,ale mám v plánu se do toho pustit,ještě mě napadlo,jestli by to eventuelně nešlo nějak dohrát do té jednotky.Protože je jiná jen tak elektronika,příruby jsou stejné.možná je změna uvnitř mechanicky.To nevím

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“