Prasklé vedení výfuku GIV TDI 85kW

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Freejack
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Prasklé vedení výfuku GIV TDI 85kW

Příspěvek od Freejack »

Tak si tak pekne jedu az prijedu domu a slysim takove podivne brumlani, tak se jen tak kouknu pod auto a myslel jsem ze me trefi.....prasklé vedení za katalyzatorem před držákem spojky trubek....v Etce jsem nic moc nenasela na webu by tomu odpovidala ta spojka trubek co je v tom drzaku - jenže ja to mam praskle uz prednim....? jaké by jste nabídli nejlepší řešení na opravu? dik. :?:
Přílohy
P1010025.JPG

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklé vedení výfuku GIV TDI 85kW

Příspěvek od Tomášek »

petulka píše:tenhle problém se měl taky i když trubka nebyla uplne upadlá...udělal sem to tak že sem sundal výfuk....u té praskliny jsem to dořízl uplne ale tak aby to byl už zdravý plech (nerezavý) a pak ten zbytek co máš v tý spojce vyndal a taky tak upravil a svařil k sobě,sváry přebrousil do hladka,ošetřil zinkovým sprejem a pak jen nasadil na auto....oprava byla i s výměnou pletence za cca dvě hodiny hotová....a z toho sem hodinu prokecal s kámošem... :wink:
presne tak :mrgreen:

Uživatelský avatar
rag
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: MSK

Re: Prasklé vedení výfuku GIV TDI 85kW

Příspěvek od rag »

petulka píše:tenhle problém se měl taky i když trubka nebyla uplne upadlá...udělal sem to tak že sem sundal výfuk....u té praskliny jsem to dořízl uplne ale tak aby to byl už zdravý plech (nerezavý) a pak ten zbytek co máš v tý spojce vyndal a taky tak upravil a svařil k sobě,sváry přebrousil do hladka,ošetřil zinkovým sprejem a pak jen nasadil na auto....oprava byla i s výměnou pletence za cca dvě hodiny hotová....a z toho sem hodinu prokecal s kámošem... :wink:

přesně,nedělej si s toho hlavu :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“