Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od Paja_GIV »

Ahoj. Poslední dobou mi začal golfík vrzat od brzd (asi). Děje se to asi tak, že když brzdim do zatáčky (90° 20-30km/h) k nám k baráku, tak při povolování brzdovýho pedálu lupne a vrže v brzdách. Nemůžou být nějak uvolněny celý brzdový třmeny, nebo jen destičky, nebo silenbloky?Teď se chystám měnit silenbloky na stabilizátorech a na pravym rameni. Nevim jestli to může být těma silenblokama, ale ty zvuky jdou i od zadních kol a tam jsou silenbloky v pohodě. Díky za rady
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

mara84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.08.2008 18:31
Bydliště: Lidická 602/66 MOST 43401
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od mara84 »

Čus vrzání jo,ale když říkáš,že to jsou spíš takovy rany,tak bych to viděl na ty silentbloky a hele kdyz je budes delat,tak udelej rovnou celou napravu a ne jen jeden toj eblbost,stejne pak musis na geometrii,tak kdyz to budes delat,tak ji udelej rovnou komplet a nech si tam dat i gumy na stabilizator a uvidis jestli se ti to zmeni,pak bych to videl na nejaky vnejsi kloub na poloose..tobe to dela jen na jednu stranu kdyz zatacis treba doprava?co jinak nejakej brk odpoledne??Mara(černej golf)
Golf4GtItdI

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od Paja_GIV »

mara84 píše:Čus vrzání jo,ale když říkáš,že to jsou spíš takovy rany,tak bych to viděl na ty silentbloky a hele kdyz je budes delat,tak udelej rovnou celou napravu a ne jen jeden toj eblbost,stejne pak musis na geometrii,tak kdyz to budes delat,tak ji udelej rovnou komplet a nech si tam dat i gumy na stabilizator a uvidis jestli se ti to zmeni,pak bych to videl na nejaky vnejsi kloub na poloose..tobe to dela jen na jednu stranu kdyz zatacis treba doprava?co jinak nejakej brk odpoledne??Mara(černej golf)
No čus :) Tak tebe bych tu nečekal. Víc to dělá doprava. Doufám, že jsou to jen silenbloky. Já se ti teda odpoledne ozvu a pořádně to prodiskutujeme.
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

mara84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.08.2008 18:31
Bydliště: Lidická 602/66 MOST 43401
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od mara84 »

Aha vic doprava,tak ze i na druhou stranu jo..to je divny to bude neco naty naprave,minule jsi rikalze ji mas nejakou rozmrdanou,ze ji budes delat.tak se ozvi..cislo na me mas ne?
Golf4GtItdI

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od Paja_GIV »

mara84 píše:Aha vic doprava,tak ze i na druhou stranu jo..to je divny to bude neco naty naprave,minule jsi rikalze ji mas nejakou rozmrdanou,ze ji budes delat.tak se ozvi..cislo na me mas ne?
Jo jo číslo mám
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
kesutrak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.02.2008 12:14
Bydliště: Budweis

Re: Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od kesutrak »

Dělá mi to to samý a nepřišel jsem na to. Určitě se to nezměnilo po výměně všech tlumičů a zadních silentbloků. Někdo mi říkal, že by to mohl dělat bowden ruční brzdy v jeho uložení. Nějak se hejbne při normálním brzdění. Sám jsem na to ještě nekoukal. Jen nevím, jak by to souviselo s tím zatočením a proto tomu moc nevěřím. Pak mám podezření na brzdový desky. Měl jsem jednu destičku vadnou - uvolněné obložení. Když se to zjistilo zaradoval jsem se, že to bylo ono. Jenže po výměně desek - to samý :evil: . Teď si nalhávám to, že si nový destičky zvykaj na starý kotouče a pak to přestane.

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: Vrzání od brzd při povolování brz. pedálu

Příspěvek od Paja_GIV »

Tak to nakonec bylo těma silentblokama. 2x stabík a 2x zadní sil. předního ramene. Teď je ticho jak po pěšince :)
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“