Stavitelný podvozek D2 racing...?!?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
santy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 10.07.2008 17:44
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Stavitelný podvozek D2 racing...?!?

Příspěvek od santy »

Ahoj kluci.Mám možnost koupit lehce jetý stavitelný podvozek (výškově i tuhostně) od firmy D2 racing..abych se přiznal,moc tuhle firmu neznám.
Máte třeba s tímto podvozkem nebo s touhle firmou nějaké zkušenosti?
Jde o podvozek na VW Golf IV (ale pasuje prý i na Leona,Octavku..).
Nevím,jestli je to možné,ale prodávající uvádí,že je možné u toho podvozku nastavit snížení 0 až 120 mm..?!Pro mě by bylo nejlepší dát to na zimu na 0 a v létě tak na -50..ale to už by asi chtělo sportovní stabilizátory že?

Cena by byla cca 13tis...najeto cca 3tis. km.!Nový prý stál 25tis..

Tak nevím.Díky moc za rady..

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek D2 racing...?!?

Příspěvek od Dadann »

santy píše:Ahoj kluci.Mám možnost koupit lehce jetý stavitelný podvozek (výškově i tuhostně) od firmy D2 racing..abych se přiznal,moc tuhle firmu neznám.
Máte třeba s tímto podvozkem nebo s touhle firmou nějaké zkušenosti?
Jde o podvozek na VW Golf IV (ale pasuje prý i na Leona,Octavku..).
Nevím,jestli je to možné,ale prodávající uvádí,že je možné u toho podvozku nastavit snížení 0 až 120 mm..?!Pro mě by bylo nejlepší dát to na zimu na 0 a v létě tak na -50..ale to už by asi chtělo sportovní stabilizátory že?

Cena by byla cca 13tis...najeto cca 3tis. km.!Nový prý stál 25tis..

Tak nevím.Díky moc za rady..
Co se týká značky D2 racing tak je to špičková značka...Cena nevypadá vůbec špatně...dal bych spíš pozor jestli je opravdu tak málo jetý...
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek D2 racing...?!?

Příspěvek od zviratko »

Hlavně D2 racing je nový značka a lidi si to kupují jelikož je cenově dostupná. Hlavní obor na který se oni zaměřují jsou samozřejmě Japonská auta a nějaký z Evropy .
Firma pochází z Chiny a tam se to taky vyrábí.
Měl jsem možnost se v tom projet a já osobně bych to nechtěl , jelikož je to tvrdý jako kámen a co znám lidi tam to prodávají právě z tohohle důvodu , ty podvozky jsou určený spíš na okruh , ale určitě né na denní ježdění.
PS.: Kolikrát si kdo šteluje tuhost když s tím ejzdí každý den ??? Myslím že těch lidí je hodně málo a proto si myslím že to je zbytečná věc.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
santy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 10.07.2008 17:44
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek D2 racing...?!?

Příspěvek od santy »

zviratko píše:Hlavně D2 racing je nový značka a lidi si to kupují jelikož je cenově dostupná. Hlavní obor na který se oni zaměřují jsou samozřejmě Japonská auta a nějaký z Evropy .
Firma pochází z Chiny a tam se to taky vyrábí.
Měl jsem možnost se v tom projet a já osobně bych to nechtěl , jelikož je to tvrdý jako kámen a co znám lidi tam to prodávají právě z tohohle důvodu , ty podvozky jsou určený spíš na okruh , ale určitě né na denní ježdění.
PS.: Kolikrát si kdo šteluje tuhost když s tím ejzdí každý den ??? Myslím že těch lidí je hodně málo a proto si myslím že to je zbytečná věc.
Díky moc za názor.Přesně tohle jsem chtěl vědět.S autem jezdím každý den a nestojím o to mít nějakej okruhovej podvozek..dík moc zvíře:-)!Třeba se poohlídnu po nějakým podvozku u Tebe..:-)!Teď mám na autě pružiny MOMO -35mm..!Chtěl jsem se Tě ještě zeptat..dělá se nějakej podvozek,kde by šlo nastavit nejnižší snížení třeba 20 mm...kde by bylo rozmezí snížení třeba 20-50 mm?Víc stejně nevyužiju tady u nás v horských podmínkách a na zimu bych to vyšrouboval uplně nejvýš..právě třeba těch 20 mm!Dal by se třeba nějaký takový podvozek sehnat v cenový relaci cca kolem 8-12 tis.?Co jsem koukal,tak třeba JOM má podvozky,kde začíná snížení na -35!díky moc za odpověď..

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavitelný podvozek D2 racing...?!?

Příspěvek od zviratko »

20mm snížení měli seriové GTI a tudíž všichni výrobc začínají na jemenší snížení 35mm.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“