Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od Sarim »

Zajimali by me vase nazory na predni ulozeni ramen vzadu, zda jak jsem se tady docetl je dobre tam dat z Audi TT cislo 8N0 407 181 B nebo original na GIV/O1 - 1J0 407 181. Audi by melo mit vice gumy v mezikruzi, otazka je jestli to ma potom dostatecnou pruznost a nedojde k utrzeni jeste drive nez u toho originalniho, kde neni tolik gumy....ma nekdo zkusenosti s tim z TT. Jestli treba pak neni to rameno nejak moc namahane a neprenasi se to vice do karoserie?

Tak jsem zvedavy jaky tady mame odborniky! Diky :)
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od Filip »

měnil jsem je před 2-ma tisíci,takže jestli odejdou dřív to ti z vlastní zkušenosti říct nemůžu,ale co mi říkal Milan - MKTech,kterej říkal,že to měnil na víc autech, a že to vydrží fakt o dost víc,než origo a cena je skoro stejná... :wink:

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od Sarim »

Sarim píše:Zajimali by me vase nazory na predni ulozeni ramen vzadu, zda jak jsem se tady docetl je dobre tam dat z Audi TT cislo 8N0 407 181 B nebo original na GIV/O1 - 1J0 407 181. Audi by melo mit vice gumy v mezikruzi, otazka je jestli to ma potom dostatecnou pruznost a nedojde k utrzeni jeste drive nez u toho originalniho, kde neni tolik gumy....ma nekdo zkusenosti s tim z TT. Jestli treba pak neni to rameno nejak moc namahane a neprenasi se to vice do karoserie?

Tak jsem zvedavy jaky tady mame odborniky! Diky :)

Jeste bych dodal, co koupit za kulovy cep co je na prednim ramenei? Original stoji 1000-1200, zda se mi to palka jako svina, neorigose jsou tak za 500-600...ale nevim presne kdo dodava ty origo, jen jestli to nejsou stejny jako ty origo, jen o 500 drazsi??? :)
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od vtuni »

dej tam powerflexy a máš vystaráno :wink: jsou jako ty z TT ale kvalitnější než origo..cenově skoro nastejno.. (zadní uložení předního ramene 923kč/kus) ..ale momentálně mají 25% slevu..takže cca 693kč/kus....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od Žížal »

vtuni píše:dej tam powerflexy a máš vystaráno :wink: jsou jako ty z TT ale kvalitnější než origo..cenově skoro nastejno.. (zadní uložení předního ramene 923kč/kus) ..ale momentálně mají 25% slevu..takže cca 693kč/kus....
Kde se daji sehnat Powerflexy za tuhle cenu?
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
bear
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Curitiba, Brazil
Kontaktovat uživatele:

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od bear »

Žížal píše:Kde se daji sehnat Powerflexy za tuhle cenu?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... &start=270

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od DworiBak »

Sarim píše:Jeste bych dodal, co koupit za kulovy cep co je na prednim ramenei? Original stoji 1000-1200, zda se mi to palka jako svina, neorigose jsou tak za 500-600...ale nevim presne kdo dodava ty origo, jen jestli to nejsou stejny jako ty origo, jen o 500 drazsi??? :)
bud LEMFÖRDER nebo SWAG,FEBI,TRW-to asi bude u prvovíroby

Uživatelský avatar
áronek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.09.2008 09:33
Bydliště: Brno

Re: Predni ramena GIV-silentblok z Audi TT nebo original na GIV

Příspěvek od áronek »

Lemforder a TRW jsou značky jednoznačně srovnatelný s kvalitou prvovýroby, Swag já neposoudím ale febi vím, že se s originálem rovnat nemůže to už spíš se Starline

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“