Nejdou otevřít 5 dveře.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
čaděj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 18.04.2017 18:42

Nejdou otevřít 5 dveře.

Příspěvek od čaděj »

Zdravím ve spolek.

Už 2 dny mi nejdou otevřít 5 dveře u mého Varianta.
Když jsem dveře zavíral, tak jsem je špatně dobouchl, chtěl jsem je znovu otevřít, ale už to nešlo.
I přes to ale jsem zamkl auto na safe. Dveře jsem následně zkusil dobouchnout, po pár pokusech se mi to povedlo, ale stejně nejdou otevřít.

Nevíte někdo čím by to mohlo být? Hledal jsem na fóru, ale buďto jsem našel u hatche, kde měli táhlo rozbité, nebo u passata, ale řešili že nejde odskok na dálku.
Případně by i bodlo schéma zapojení, že bych si proměřil, jestli jde všude to, co má.

Díky. :)

znedlob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 11.01.2018 12:36

Re: Nejdou otevřít 5 dveře.

Příspěvek od znedlob »

Tlačítko cvaká nebo mačkáš jakoby do prázdna? Mikrospínač v tlačítku, zámku nebo studeňák. Tyhle věci je vždy radost řešit :D

čaděj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 18.04.2017 18:42

Re: Nejdou otevřít 5 dveře.

Příspěvek od čaděj »

Ano, tlačítko cvaká do prázdna, ale je divné, že to předtím chodilo se 100% úspěšností a z ničeho nic, dokonce jsem kufr otevřel, zavřel (po pár sekundách) a už to nešlo.
Pokud by ml někdo schéma, tak sem s ním, alespoň proměřím a budu vědět, když už to budu rozdělávat.

Buday157
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 25.06.2018 06:37

Re: Nejdou otevřít 5 dveře.

Příspěvek od Buday157 »

Mam stejny problem, akorat ja jsem asi 3x za sebou otevrel dvere, proroze jsem je spatne zavrel. Jeste k tomu mi praskla pojistka ke komfortni jednotce. Co jsem dal novou, otevirani stale nejde :D Ale jeste jsem neprisel k tomu co by to mohlo byt.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“