zámek dveří na boru (golfíka)

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Mám zámky do všech dveří.Cena 500,ale pozor,z Fábie nejde!!!!

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

duduh píše:...BORA prostě jsem sedl do auta,dveře klap,nešel impuls pro ŘJ jako u autoalarmu a automat to zavřel po cca 30 sec...4300,-Kč mne narovnalo a tak jsem po tom šel.Mikrospínač je opravdu jenom u řidiče...
No jasne, tyhle zavady se totiz neresi u VW, ze? Tam totiz nic NEOPRAVUJI, tam jen VYMENUJI - proto je to tak drahe. Jak uz bylo receno - budto zamek z vrakoviste za 500,- a nebo k autoelektrikari, kterej to rozebere, propaji a za 20minut mas zamek jako novej.

A tech mikrospinacu je nekolik ve vsech zamcich, ne jen u ridice.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

duduh píše:...BORA prostě jsem sedl do auta,dveře klap,nešel impuls pro ŘJ jako u autoalarmu a automat to zavřel po cca 30 sec...4300,-Kč mne narovnalo a tak jsem po tom šel.Mikrospínač je opravdu jenom u řidiče...
A podle čeho teda pozná jednotka u ostatních dveří, že má rožnout lampičku? Podle průvanu, kterej v autě vznikne po otevření dveří?
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...je to tak.Myšlenkama je člověk z práce již doma a pak jsou z toho...

...kařdý zámek (i zadní dveře bez mechanického zámku,kufr) mají mikrospínač pro ten impuls pro ŘJ (centrál,světla) Nejčastěji to odejde u řidiče...

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maxricho »

kazdej zamek ma mikrospinac a ne jeden. Ja delal oba pred pul rokem spolujezdce a ted ridice,vzdy to byl jen studenak na pl. spoji konektoru.Taky se to da poznat ze vam nesviti svetylko ve dverich,pokud nemate VAG.Moje smula byla, pri rozdelani dveri jsem zjistil, ze jsem mel praskle voditko-drzaku okna, servisni sada 1200,- samostatne neprodavaji.Ted uz ale vse maka jak ma.

Uživatelský avatar
Maxricho
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 214
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maxricho »

:D :D
Přílohy
zámek
zámek
photo10_u.JPG (32.74 KiB) Zobrazeno 3449 x

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od jery »

koupím zámek dveří u řidiče na boru s funkčním spínačem . Praha a okolí

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

:arrow: Jestli máš jenom vadný mikrospínač tak ho koupíš v každé slušné elektrohrabárně za cca 25,-Kč.Třeba v Praze je to GM elektronic. Nový zámek na Boru stojí okolo 4300,-kč a ve VW jej mění i když je tam vadný jenom ten mikrospínač !!!
U Bory drží mikrospínač roztavená umělá hmota mikrospínače která po čase praskne a jezdec mikrospínače pak jezdí mimo takový plech. Stačí tak mikrospínač vyměnit a přilepit tavnou pistolí.
V Octávce se to mění dobře.Jsou tam takové kovové sponky.

Sonny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 13.06.2010 22:32
Bydliště: Brno

Re: zámek dveří na boru (golfíka)

Příspěvek od Sonny »

Nazdar,má ten mikročip nějaké označení nebo katalog.číslo?? Potřebuji do řidičových dveří.Na Boru :wink: Díky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“