Montáž el.oken do vozu kde jsou mechanická

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dotaz

Příspěvek od Tomm »

paranek píše:
cosby píše:No my to děláme s kolegou do Octávek.Cena bez tapeců 10.000 za vše-stahovačky,komplet kabeláž,komfortka a práce.Kabeláž od komfortky do sloupků vymotáváme z centr.svazku.Když si to připravíme,tak to máme za dopoledne hotovo.
O to mi právě jde:
1) Odkud že vymotáváte tu elektriku od komfortky ke konektorům na sloupkách?
2) Celá el. okna jsou tedy 4 stahovačky, 4 svazky do dveří, svazek od dveří ke komfortce a komfortka? Neni ještě nějak propojená ta komfortka ss jinou jednotkou nebo podobně.. El. okna bývají přeci spojená s centrálem apod.
Děkuji
V tom seznamu veci ti chybi: ovladaci panel ve dverich ridice, tlacitka do ostatnich dveri. A taky je dulezite ze potrebujes jednak stahovacku (motor) a k ni ten plech co drzi sklo.

Dale central je preci v komfortce. Jak obyc, tak i dalka (ta je na druhym konektoru komfortky).

A nejake spojeni s dalsi jednotkou je urcite, protoze se da komfortka precist pres VAG, takze kdyby nebyla, jak by ses na ni pripojil?

A jeste dalsi vec: jak je to s el.zrcatkama? Nekto tu psal ze jsou taky treba...

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...BORA...
Přílohy
IMG_3933.jpg
IMG_3933.jpg (48.04 KiB) Zobrazeno 1655 x

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...BORA má v každých dveřích řídící jednotku,která komunikuje pro centrál a otvírání dveří...zapojení nemám...
Přílohy
IMG_3778.jpg
IMG_3778.jpg (40.51 KiB) Zobrazeno 1653 x

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

duduh píše:...BORA má v každých dveřích řídící jednotku,která komunikuje pro centrál a otvírání dveří...zapojení nemám...
Jo a jinak je to motor pro stahovacku (+ma na sobe tu malou jednotku, ktera je napojena na komfortku). A Golf to ma taky 8)

Koukam ze mas plastovy uchyty na stahovacce, jeste jsi je nemenil?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...ještě chci dodat,nekupujte toto provedení!!!Vyhozený many.Jedině kovové!!!
Přílohy
IMG_3936.jpg
IMG_3936.jpg (22.52 KiB) Zobrazeno 1649 x

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...otázka jako ve škole ,
OBĚ!!!!!!!!! A mám kovové...proto je to i nafocené...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

duduh píše:...otázka jako ve škole ,
OBĚ!!!!!!!!! A mám kovové...proto je to i nafocené...
Nic proti, ale za:
1) da se to vymenit, u vw koupis opravarenskou sadu a uchyty snadno prehodis za novejsi kovove provedeni
2) na tom obrazku mas plastove, tak jsem se zeptal jestli jsi je uz menil... kdyby tam byly vyfoceny kovovy, tak se neptam, chapes?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...když ten plast v nějakém prohlížeči zvětšíš tak uvidíš kde praskl (2 x držák lanka)...o to tady goooo....jinak opravárenskou sadu koupíš i s lanky,šnekem a kovem (1300,.Kč,)...mě se to lanko doslova zmuchlalo...

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Octa nemá plechy!!!
Jinak komfortku napojuji samo na napětí atd,a do Uzlu na K vedení aby se dala diag.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...Škoda jezdec je skoro stejný jako VW,ale!!!...

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dotaz

Příspěvek od paranek »

Tomm píše:
paranek píše: O to mi právě jde:
1) Odkud že vymotáváte tu elektriku od komfortky ke konektorům na sloupkách?
2) Celá el. okna jsou tedy 4 stahovačky, 4 svazky do dveří, svazek od dveří ke komfortce a komfortka? Neni ještě nějak propojená ta komfortka ss jinou jednotkou nebo podobně.. El. okna bývají přeci spojená s centrálem apod.
Děkuji
V tom seznamu veci ti chybi: ovladaci panel ve dverich ridice, tlacitka do ostatnich dveri. A taky je dulezite ze potrebujes jednak stahovacku (motor) a k ni ten plech co drzi sklo.

Dale central je preci v komfortce. Jak obyc, tak i dalka (ta je na druhym konektoru komfortky).

A nejake spojeni s dalsi jednotkou je urcite, protoze se da komfortka precist pres VAG, takze kdyby nebyla, jak by ses na ni pripojil?

A jeste dalsi vec: jak je to s el.zrcatkama? Nekto tu psal ze jsou taky treba...
Vse co tu pises mam. (co se tyce vsech dveri. JDe mi o ten zbytek co je v aute. Zrcta el. i ovladani od mista ridice mam. Jedna se mi ciste o to jaky je rozdil od konektoru sloupku dal do auta.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dotaz

Příspěvek od Tomm »

paranek píše:Jedna se mi ciste o to jaky je rozdil od konektoru sloupku dal do auta.
Tak zkus napsat cosbymu SZ... ten to urcite bude vedet.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...pomocí diagnostiky můžeš zkontrolovat:vyhřívaná zpětná zrcátka (jejich funkčnost,zda není přerušeno vyhřívání),autorádio (jeho celkovou funkčnost),stahování oken (celkovou funkčnost).......je to takový opravdu již počítač.V komfortce je i funkcí tři .....jen je spustit.Např. při rozjezdu se ti po určité době zamknou dveře a při zastavení se otevřou,přes dálkač stahování oken atd.Tím bych začal.Tedy jestli stahovačka v komf.jde povolit.Máš tedy:1PC jako řídící jednotku motoru,1 PC je jako COMF a další řídící jednotky máš ve dveřích.Toto vše se musí tedy dát dohromady.
...to jsem ti chtěl jenom naznačit,co to PC dělá.Potom jeden blbej zapojenej drát a můžeš jít na vrakáč!...
...zapojení drátů jsem opravdu ještě neřešil.Já zapojení konektorů opravdu nemám...cosby SZ dělal OCT a určitě má shéma od Ost.Ta bude ale určitě jinak zapojená než VW.

JINAK

TATO WWW STRÁNKA CLUBU JE TU PROTO,ŽE JSME MAJITELÉ A HLAVNĚ FANDOVÉ VW:DOUFÁM PROTO,ŽE TI NĚKDO POMUŽE.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Příspěvek od duduh »

...orig. je orig...ale podívej se na toto



http://www.dobry-obchod.cz/sindex.php?k ... abc&menu=4



(nepodporuji žádné reklamy a ani nejsem zastánce žádných reklam a ani od tohoto prodejce neberu žádný many za reklamu.V TV mne reklamy přímo s.....a čekám,kdy to budeme tisknout i na hazl papír!!!!!)

všem příjemný den

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz

Příspěvek od cosby »

Tomm píše:
paranek píše:Jedna se mi ciste o to jaky je rozdil od konektoru sloupku dal do auta.
Tak zkus napsat cosbymu SZ... ten to urcite bude vedet.
Přesně tě nechápu.Jak to vyslíš od sloupků dál??No když nemáš el.okna tak tam prostě není natáhle to,co je potgřeba pro el.okna.Napájení,komunikace. atd.Jak jsem jinak psal,my používáme origo svazky jak z dveří,tak potom od sloupků,tzn.že z centrálního vnitřního tohle prostě vymotáme.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“