Dodělání DO k centrálu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od maweric »

Mr. Death píše:Druhý konektor od komfortky je v té staré komfortce, takže není ani moc důvod znát jeho zapojení.
Komfortku musíš koupit podle generace, jakou tam máš teď.
Jinak si myslím, že vyčerpávající odpovědi na tohle téma jsou ve FAQ...
nic proti kamaráde, ale přečti jsi to tady taky ju :?: myslím že o tom víš podobně jako já :D

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Mr. Death »

Možná toho vím tolik co ty, ale určitě vím, že komfortka s dálkou má standardně dva konektory a bez dálky jeden konektor. Pokud přidáváš dálku, tak je třeba osadit ten novej konektor (jeho zapojení je určitě ve FAQ), původní konektor je zapojen pořád stejně.
Jo a pak ještě existuje komfortka, která má 3 konektory a u té jsme pořádně nezjistili, na co je ten třetí konektor, pravděpodobně alarm nebo něco takovýho...

PS: Tohle platí minimálně u komfortek 433MHz, ale mělo by to být stejný i pro komfortky na 434MHz.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od maweric »

Mr. Death píše:Možná toho vím tolik co ty, ale určitě vím, že komfortka s dálkou má standardně dva konektory a bez dálky jeden konektor. Pokud přidáváš dálku, tak je třeba osadit ten novej konektor (jeho zapojení je určitě ve FAQ), původní konektor je zapojen pořád stejně.
Jo a pak ještě existuje komfortka, která má 3 konektory a u té jsme pořádně nezjistili, na co je ten třetí konektor, pravděpodobně alarm nebo něco takovýho...

PS: Tohle platí minimálně u komfortek 433MHz, ale mělo by to být stejný i pro komfortky na 434MHz.
a to je to o čem se bavím, čti pořádně :!: ptal jsem se na schéma toho druhého konektoru :!: tvrdil jsi mi ,,Druhý konektor od komfortky je v té staré komfortce, takže není ani moc důvod znát jeho zapojení.,, :idea: chápeš :?:

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od maweric »

haloooooo lidičky pomůžete mi :roll:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Tomm »

maweric píše:Tomme

mohu tě poprosit :oops: chci si dodělat DO origi, mám klíč 434MHz třítlačítko od Nalima auto je 12/01 (tuším že 2,5 gen komfort :roll: ) jakou komfortku si musím sehnat, když mám - el.okna, AC a teď budu páchat POLODOT :?: jinak schéma na to zapojení druhého konektru do komfortky by jsi mi sem hodil? tuším že jsi psal zapojení jen - sirény, antény a kapotového spínače je to pravda :roll: :D předem děkuji za pomoc
Tusim ze potrebujes 799 B, ale ruku do ohne za to nedam...

Schema a dalsi veci jsou vsechny ve FAQ, resp. tedy ne schema, ale je tam odkaz kde najdes zapojeni jednotlivych pinu (sireny, napajeni, antena atd.)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od maweric »

Tomm píše:
maweric píše:Tomme

mohu tě poprosit :oops: chci si dodělat DO origi, mám klíč 434MHz třítlačítko od Nalima auto je 12/01 (tuším že 2,5 gen komfort :roll: ) jakou komfortku si musím sehnat, když mám - el.okna, AC a teď budu páchat POLODOT :?: jinak schéma na to zapojení druhého konektru do komfortky by jsi mi sem hodil? tuším že jsi psal zapojení jen - sirény, antény a kapotového spínače je to pravda :roll: :D předem děkuji za pomoc
Tusim ze potrebujes 799 B, ale ruku do ohne za to nedam...

Schema a dalsi veci jsou vsechny ve FAQ, resp. tedy ne schema, ale je tam odkaz kde najdes zapojeni jednotlivych pinu (sireny, napajeni, antena atd.)
ouki juknu na to :wink: kuju moc :D

smicik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 06.11.2007 10:57

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od smicik »

ja mam zas problem ze jsem zapojil alarm a DO,ale nechce odemikat, vse sem napajel do ty jednotky pod volantem

Uživatelský avatar
Coster
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1512
Registrován: 04.11.2010 21:14
Bydliště: Praha-Barrandov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Coster »

Ahoj. Pokusim se ozivit toto tema a pisu zde dotaz.. dodelavam do na giv 98" (okna v elektrice). V aute je 1j0959799Q . Poridil jsem 799AH.. a nastal problem.. ten prvni konektor nejde do toho AH cka zapojit.. ma to jinak prolys. Otazka zni. Setkal jste se s tim nekdo? Mam konektor prepinovat? Je zapojrni pinu totozne? Dik za radu

Uživatelský avatar
Predator3D
Závodník
Závodník
Příspěvky: 609
Registrován: 09.07.2010 13:31
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Predator3D »

Dodělavám dálku na Boru. Jednotka původní 1J0 959 799 Q sehnal jsem 1J0 959 799 AH Plus klíč 3 tlačitko. A nefunguje mi otevirani ani stahování oken na klíček z kufru, když ale podržím tlačítko na otevření kufru tak odskočí setkal se s tím někdo?? Když vrátím původni jednotku tak funguje vše

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od tornado1 »

máš špatnou verzi softu v komfortce, nutné upravit software pro kufr s mikrospínačem.. kdyžtak umím
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Predator3D
Závodník
Závodník
Příspěvky: 609
Registrován: 09.07.2010 13:31
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Predator3D »

tornado1 díky za info

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od stevocz »

nevie niekto kam treba zapojit kable z komfortky na smerovky? pozeral som nejaku schemu a tam bolo uvedene ze do budikov co mi pripada divne. predpokladal som ze do spinaca vystraznych ale neviem na ktory pin. je to pre 2.5g verziu rok 2000.

a tiez kde vedie kabel od predneho spinaca kapoty. ten mam namontovany z vyroby ale neviem kam vedie a odkial sa mam na neho pripojit.
GIV 1,9TDI ALH 3dv s DPF

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Wíťa »

Proc divné do budiku? Vsak tam jde levy a pravy mas tam oontrolky na blinkry, na rele to muzes zapojit taky a nebo k pacce na blinkry
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od stevocz »

Podla schemy to islo len priamo do budikov tak neviem ci to tam je na to miesto alebo ci je tam kabel a na neho sa pripojit. ale tak rozoberiem a uvidim

a ten kabel kapoty? nevie niekto kam ide? nenasiel som schemu kde je uvedeny okrem komfortky a kedze ho mam aj bez nej tak niekam musi ist.
GIV 1,9TDI ALH 3dv s DPF

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodělání DO k centrálu

Příspěvek od Wíťa »

Cidlo kapoty je na zamku kapoty ten tahat nemusis
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“