Výdechy BORA

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
djzin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 21.08.2008 09:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od djzin »

Já ty výdechy nejsem schopen dostat ven, je u spolujezdce se mi to podařilo v pohodě ale u řidiče a u přostřed né a néé ven. fakt jsem bezradnej :lol:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od vtuni »

musíš opatrně.. několik malejch šroubováků..je to ale pakárna..ale když máš např 8 šroubováčku kterejma si to průběžně podkládáš aby se ti to nezacvakávalo z5 tak to jde...

jinak ne všechny výdechy ten podsvit mají..je to sice rarita ale už jsem viděl (že Beare :mrgreen: ) výdechy typ bora a nesvítily.. a ne že by to nefungovalo..je tam očividně vidět, že tam ta kabeláž s podsivtem nikdy nebyla... ne že to je ustřižený . urvaný nebo tak něco...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od Michalyx »

aha zeby zas nejake kombinacie ako zo sedackymi recaro? :lol: a este jedna otazka je rozdiel medzi palubovkou bora a r32? mna sa snazil typek ukecat ze r32 ju ma nejaku s nejakymi vystupkami ci co to co je natom pravdy?

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od valec1 »

jsou tusim stejne ale z R32 zni lepe nez z Bory :mrgreen:

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od Michalyx »

to je ako vsetko? :D mne sa ten typek snazil nakecat ze je nejaka perfomovana gulickami ci co
to aj vyduchy nemusia byt z bory ale r32 :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od vtuni »

jo R32 má tu přední část předělu směrem ke sku "jakoby z perforované kůže" .. stejně jako bora od roku 2003 ... do r. 2003 měla bora palubku sice trhací.... ale v jednotným designu...

hlavně palubka z R32 "py*ovole" zní a prodává se daleko líp... je to echt rarita... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kdežto bora rok 2003 je vlastně nuda... těch jezdí spousta... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
řekl bychže je to stejná fligna na lidi jako golf IV s 8 nebo 10 airbagy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co se taky prodává líp než ten s 6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od Michalyx »

a to vsetky vyduchy z bory mali vstrede tie 2 skrutky? bo tie moje tam ziadne pod lamelami nemali 8O

Uživatelský avatar
djzin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 21.08.2008 09:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od djzin »

spolujezdcův nemá, ten jsem vytáhl celej v pohodě, podle mě má střední výdech a řidičův výdech

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od Michalyx »

u man bol jediny srob vo vodicovom pod vypinacom 8O

Uživatelský avatar
djzin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 518
Registrován: 21.08.2008 09:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od djzin »

dneska se do toho chi pustit, mám ty výdechy zničený a chci je znova nalakovat, tak pak dám recenzi :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od vtuni »

djzin píše:
Michalyx píše:a to vsetky vyduchy z bory mali vstrede tie 2 skrutky? bo tie moje tam ziadne pod lamelami nemali 8O
spolujezdcův nemá, ten jsem vytáhl celej v pohodě, podle mě má střední výdech a řidičův výdech
jo máte recht spolujezdcův nemá...
Michalyx píše:u man bol jediny srob vo vodicovom pod vypinacom 8O
tak to je asi někdo vyndal když auto odlehčoval :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: přecejenom je to váha navíc.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od Michalyx »

no som pozeral kam budes srobovat sroby ale nebolo kam jeden jediny bol pod vypinacom svetiel.. aspon som usetril na vahe jak pises :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od vtuni »

kua přesně z hlavy si to samo nepamatuju..ten středovej je na 100% chycenej jak na obrázku...spolujezdcův šroubky nemá... a ten řidičův je 1 na 100% pod vypínačem světel..ale mám dojem že je tam ještě jeden nahoře pod lamelama... ale z hlavy to na 100% neřeknu a rozdělávat to kvůli vám na 200% nebudu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od majrek001 »

vtuni píše:jo R32 má tu přední část předělu směrem ke sku "jakoby z perforované kůže" .. stejně jako bora od roku 2003 ... do r. 2003 měla bora palubku sice trhací.... ale v jednotným designu...

hlavně palubka z R32 "py*ovole" zní a prodává se daleko líp... je to echt rarita... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kdežto bora rok 2003 je vlastně nuda... těch jezdí spousta... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
řekl bychže je to stejná fligna na lidi jako golf IV s 8 nebo 10 airbagy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co se taky prodává líp než ten s 6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nechci se dohadovat ale vyděl jsem to na boře 2001 palubku z "jakoby z perforované kůže" a pochybuji že byla měnená
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
RRR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výdechy BORA

Příspěvek od RRR »

Souhlas, já jí mám taky (2002) a 100% měněná nebyla.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“