Vrzání palubky!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

JANIRELAND píše:Mel jsem stejne problemy na O1,klepani kolem B sloupku a od zadniho vika.Rozebrano a zase slozeno temer vse a klepalo to porad.Nakonec jsem omotal ty protikusy zamku co jsou primontovany na kastli elektrikarskou izolacni peskou(ASI 3-4 VRSTVY)A byl klid.
Takže to fakt klepal ten zámek?? Mě to tam totiž občas klepne taky, když se auto nahne. No zkusim se na to zaměřit.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Tomm: Tomme, díky za ten tip s tim šroubkem. Zázračný trik. Tapec v místě spoje fakt zmlknul. :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:Tomm: Tomme, díky za ten tip s tim šroubkem. Zázračný trik. Tapec v místě spoje fakt zmlknul. :wink:
Jojo, sice to vypada blbe ze tam chybi sroubek, ale proti vrzani to pomaha 8) :D
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Ještě plánuju vyndat a podlepit kaslík. Taky se ozývá. Ale vyčetl jsem, že se musí nejdřív sundat celej středovej panel (ten na podlaze kolem řadící páky). Tak do toho se mi moc nechce. Zkusim povolit šrouby kaslíku a něco měkého tam prostě nějak nacpat.

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Kastlík před spolujezdcem? Stačí povolit 6 šroubů, co jsou na horní a dolní straně kastlíku a jeden, co je vedle od VAG konektoru, ale k tomu se dostaneš jen, když odendáš tunel kolem řadičky.
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

PeLa píše:jeden, co je vedle od VAG konektoru, ale k tomu se dostaneš jen, když odendáš tunel kolem řadičky.
A nebo ho natvrdo urvat :lol: :lol: :lol: ... ale ja nic nerekl :oops: :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
PeLa
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Čechy - kousek od Metropole
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PeLa »

Pššt, já to taky tak udělal a nic se neděje. Nic nevrže ani neklepe. :)
El Rom de Cuba

http://pelack.mybrute.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

Já sem se s tim rozdělával a stálo to za to...Předtim to vrzalo jako svině, pěnil sem vzteky a od té doby krásný klídek, ani nevrzne!
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

chev píše:Já sem se s tim rozdělával a stálo to za to...Předtim to vrzalo jako svině, pěnil sem vzteky a od té doby krásný klídek, ani nevrzne!
A cos pod to nacpal?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Tak zase aktualni :lol:

Taky vam tak vrze madlo ridice? Myslim takovej ten ovladaci panylek na okna. Jen se toho dotknu a strasne to vrze. Tak premyslim ze bych ten plastik koupil novej. Pomuze to?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Podle mě ne. Určitě nevrže to madlo jako takové, ale spoj ve kterém se jeden plast dotýká jiného. Já bych tam to madlo spíš nějak "podlepil" (třeba silikonem nebo tak něčim) aby se nemohlo třít o nic tvrdého, ale hýbalo se v měkkém.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
chev
Člen klubu
Příspěvky: 654
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třemošnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chev »

molczik píše:
chev píše:Já sem se s tim rozdělával a stálo to za to...Předtim to vrzalo jako svině, pěnil sem vzteky a od té doby krásný klídek, ani nevrzne!
A cos pod to nacpal?
sem si toho nevšim, že tu je..tak reaguju až teď...
No necpal sem pod to nic, i když sem původně chtěl, ale vrzání bylo nejpíš tim, že to měl předtim rozdělaný(kvůli HF) a nedal to pořádně dohromady....takže sem to spasoval pořádně dohromady a funguje to(i když sem tomu sám nevěřil)
Golf IV 1,8 20V Highline

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

chev píše:
molczik píše: A cos pod to nacpal?
sem si toho nevšim, že tu je..tak reaguju až teď...
No necpal sem pod to nic, i když sem původně chtěl, ale vrzání bylo nejpíš tim, že to měl předtim rozdělaný(kvůli HF) a nedal to pořádně dohromady....takže sem to spasoval pořádně dohromady a funguje to(i když sem tomu sám nevěřil)
Díky. :wink: Vrzání interieru jem však přišel na kloub. Koupil jsem pásku samolepícího suchého zipu (tu chlupatou část) a podlepil jsem co se dá. Až na nějaké maličké vyjímky je v autě ticho jak ve funglovce. Navíc ten kaslík mi vrzal v místě, kde se dvířka dotýkala toho kaslíku, takže jsem ho ani vyndavat nemusel. Naštěstí.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
vandal666
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vandal666 »

mne v intérieri dačo zvŕzga iba občas takže mi to nevadí :) skôr mi vadia také občasné búchance niekde od podvozku :( ach jaj, neoplatilo sa mi nabrať obrubník :(

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Začal drnčit držák nápojů, o víkendu na něj jdu. :twisted: Zkusim pak kdyžtak nafotit.

PS: Nedrnčí taky někomu? Všiml jsem si, že jsou 2 typy těch držáků. Já mam ještě ten první (model.rok 00) a tchán (model.rok01) už má ten novější. Drnčí někomu ten novější?
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“