Vrzání palubky!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Smaster
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 14.10.2007 23:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od Smaster »

JA jezdim každy den do prace po kostkach a pripadam si jako v krabicce z lentilkama. Uz mi s toho i vyskakkuje držáček na pití. Kolikrat mi i prijde ze mi spadne šíbr na hlavu.
Lék na to je asi bydlet někde v Německu. :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od vtuni »

molczik píše:
Tomm píše: Myslis ten horni? Pokud jo, tak prvne sundas ten dolni (jen tahnout k sedacce, zacit nahore), pak se to lisi jestli mas hlavovy bagy. Pokud ne, tak ten horni myslim ze na dolni strane odsroubujes (uz si to presne nepamatuju), a nahore je jen nacvaknutej na takovej ten stromecek. Radsi pockej az nekdo ten muj navod potvrdi, uz je to hodne dlouho co jsem to mel rozebrany :?
OK. Díky moc za tip. Zkusim ale ještě počkat, jestli tam do toho lez ještě někdo další. Abych tam ještě něco neurval.
lezl jsem do toho celkem nedávno....
pokud nemáš hlavový bagy(tam nevím jak to je)... tak je to jen nacvaknutý horní i spodní plast.....tj. oddělat šroub co drží pás (otevřít...vyšroubovat..sundat... tuším 17 klíč :wink: ...)...... sundat spodní plast = odhrnout těsnící gumu vycvaknout ze stromečku a vytáhnout nahoru...spodní plast drží v prahu na takovejch jakoby 2 nožičkách... horní plast.. oddělat gumu (2 gumy u 5 dveř v mým případě.. u třídvířka si nejsem jistý) dveří a odspoda nadrsno vyrvat...je jen nacvaknutej na stromečkách. (tuším tam jsou dva)...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od molczik »

vtuni píše:
molczik píše: OK. Díky moc za tip. Zkusim ale ještě počkat, jestli tam do toho lez ještě někdo další. Abych tam ještě něco neurval.
lezl jsem do toho celkem nedávno....
pokud nemáš hlavový bagy(tam nevím jak to je)... tak je to jen nacvaknutý horní i spodní plast.....tj. oddělat šroub co drží pás (otevřít...vyšroubovat..sundat... tuším 17 klíč :wink: ...)...... sundat spodní plast = odhrnout těsnící gumu vycvaknout ze stromečku a vytáhnout nahoru...spodní plast drží v prahu na takovejch jakoby 2 nožičkách... horní plast.. oddělat gumu (2 gumy u 5 dveř v mým případě.. u třídvířka si nejsem jistý) dveří a odspoda nadrsno vyrvat...je jen nacvaknutej na stromečkách. (tuším tam jsou dva)...
Už jsem to rozebral. Minulý týden. Ale díky.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od H8me »

po cca mesici a pul na 17" kolech se seriovyma tlumicema a pruzinama muzu prohlasit, ze mam z interieru neco jako kdyz si vybavite scenku ze Sam doma, jak poustel Kevin ten regal s naradim po schodech :D tak asi tak to zni! :D uzasny :D to uz Skodarna byla vic ticha :D
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od yardaz »

H8me píše:po cca mesici a pul na 17" kolech se seriovyma tlumicema a pruzinama muzu prohlasit, ze mam z interieru neco jako kdyz si vybavite scenku ze Sam doma, jak poustel Kevin ten regal s naradim po schodech :D tak asi tak to zni! :D uzasny :D to uz Skodarna byla vic ticha :D
To znám, jsem už z toho na prášky. :? :evil:
Když Pássovec, tak TDI!!!!

http://www.dakoinvest.cz
PRODÁM VAŠI NEMOVITOST, AŤ JE KDEKOLIV, MIMO MĚSÍCE A VENUŠE.........

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od vtuni »

H8me píše:po cca mesici a pul na 17" kolech se seriovyma tlumicema a pruzinama muzu prohlasit, ze mam z interieru neco jako kdyz si vybavite scenku ze Sam doma, jak poustel Kevin ten regal s naradim po schodech :D tak asi tak to zni! :D uzasny :D to uz Skodarna byla vic ticha :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mám 18" a neslyším nic......





(přeřvu to radiem)
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od H8me »

vtuni píše:
H8me píše:po cca mesici a pul na 17" kolech se seriovyma tlumicema a pruzinama muzu prohlasit, ze mam z interieru neco jako kdyz si vybavite scenku ze Sam doma, jak poustel Kevin ten regal s naradim po schodech :D tak asi tak to zni! :D uzasny :D to uz Skodarna byla vic ticha :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mám 18" a neslyším nic.......
(přeřvu to radiem)
protoze si pacient a o auto se staras vic jak o clena rodiny :D :D :D ne - kecam, radio to u me resi taky - jinak kdyz je teplo a sviti do interieru slunicko, tak plasty se roztahnou a je ticho :D ...
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od molczik »

H8me píše:
vtuni píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mám 18" a neslyším nic.......
(přeřvu to radiem)
protoze si pacient a o auto se staras vic jak o clena rodiny :D :D :D ne - kecam, radio to u me resi taky - jinak kdyz je teplo a sviti do interieru slunicko, tak plasty se roztahnou a je ticho :D ...
Já mívám zas klid v zimě, když mrzne. :lol:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od valec1 »

vtuni píše:
H8me píše:po cca mesici a pul na 17" kolech se seriovyma tlumicema a pruzinama muzu prohlasit, ze mam z interieru neco jako kdyz si vybavite scenku ze Sam doma, jak poustel Kevin ten regal s naradim po schodech :D tak asi tak to zni! :D uzasny :D to uz Skodarna byla vic ticha :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mám 18" a neslyším nic......



a mas serii podvozek? jel si po kostkach?

(přeřvu to radiem)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od vtuni »

valec1 píše:
jel si po kostkach?
jj..prostě zesílím rádio :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od H8me »

valec1 píše:
vtuni píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mám 18" a neslyším nic......



a mas serii podvozek? jel si po kostkach?

(přeřvu to radiem)
nene kostky mame jen v centru mesta - tam moc nejezdim, malokdy .. ale dostal jsem masaz pres Karlovu Studanku :D tam jsou kostky a jeste krivy jako pr**l :D tomu rikam test podvozku :D tam mi snad drncely i koule :D
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od Alinek »

Občas mi vrže střed v místě kolem popelníku, když to chytím rukou, tak to přestane. Nevíte někdo jak to vyřešit? Mám koupit nějakej sprej a nastříkat to?
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od zdenda.88 »

mě rezonuje na palubce mřížka na odfuk čelního skla, nevíte někdo jestli se to dá nějak dotáhnout nebo co s tím? dělá to bzzzzzz bzzzzz bzzzzzz :)

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od Alinek »

vwgangsta píše:mě rezonuje na palubce mřížka na odfuk čelního skla, nevíte někdo jestli se to dá nějak dotáhnout nebo co s tím? dělá to bzzzzzz bzzzzz bzzzzzz :)
A ta mřížka se ti pohybuje? Jestli jo, tak bych jí natvrdo přilepil nebo tam vlep nějakou izolepu, aby se nehýbala.
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od zdenda.88 »

jj když tu mřížku chytnu rukou tak to přestane brzučet.. někdo jste s tím neměl problém?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“