Vrzání palubky!!

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od molczik »

shaft.cz píše:
molczik píše: To vypadá slušně. Na kolik tě to vyšlo??
jedna plechovka Braxe v poho a jeste Ti zbyde :) ja na ten tapec daval jeste zbytky bitulemovych platu a dynamatu ... proste co zbylo ...
No já se chystam na levá dveře. Pravý mam OK.. stěmi jsem se zlobil loni. TeĎ se začal ozývat tapec u řidiče, tak až bude počásko a čas, tak se na to vrhnu. Koupil jsem si i ty nový špuntíky na přichycená tapecu, takže se tvým postupem nechám inspirovat. Díkec. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
baciluss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 635
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od baciluss »

A necitis teraz ten brax??? Myslim ci nie je teraz v aute smrad po nom.
Moje motto:
Nekupuj nove pokial si to pokazene este ani nerozobral. Az ked to nepojde opravit alebo to uz nezlozis tak potom mas dovod kupit nove alebo zanovne.

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od shaft.cz »

baciluss píše:A necitis teraz ten brax??? Myslim ci nie je teraz v aute smrad po nom.
nene necitim, to zaschne a je to tvrdej bez pachu :) kdybys videl kolik ho mam primo ve dverich to bys cucel 8)

Uživatelský avatar
kesutrak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 13.02.2008 12:14
Bydliště: Budweis

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od kesutrak »

shaft.cz píše:
kesutrak píše:Byl bych rád, ale ne. Jezdil jsem i bez ní :(
zkus jeste poradne silou zamacknout na navijec pasu ridice tam je asi hridelka nebo neco a na kostkach to vetsinou dela velkej bordel...
:mrgreen: Tak jsem znovu rozebral celý dveře, vyndal zámek a nic konkrétního nezjistil, tak jsem šel podruhý do b-sloupku na ten navíječ a nic. (Mezitím zkušební jízdy po rozbitý cestě :D ). Tak jsem se zaměřil na tu závoru na sloupku, co ji tu někdo olepoval izolepou. Trochu jsem ji posunul dovnitř auta - aby byly dveře napružený gumou - a bylo TICHO. 8O Ale zase šly blbě zavírat dveře. Takže jsem nastavil kompromis, kdy jdou dobře zavírat dveře a přitom zámek nedrnčí. Drnčela tedy západka zámku o tu závoru. Stálo mě to skoro celou sobotu, ale tentokrát nelituju. Není nad jízdu bez drnčení. Komu něco drnčí, ví o čem píšu.

Uživatelský avatar
H8me
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1462
Registrován: 13.10.2007 21:36
Bydliště: Šumperk (49°N, 16°E)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od H8me »

tak koukam, ze nejsem nakonec sam, komu vrzani plastu kurvi dojem z jizdy! :D ... no me to vrze nekde u konektoru na diagnostiku - ale jen kdyz se rozjidzim rano treba - pres den uz ok - mam za to, ze to je tepelnou roztaznosti materialu - kazdopadne to chci nejak posefovat!
Loud pipes save lifes :)

Obrázek

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od valec1 »

nemate nekdo foto jak podlozit tim kouskem molitanu ten chromovy cudlik na rucni brzde ? dela to hrozny zvuk jak ho chytim je klid.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od vtuni »

valec1 píše:nemate nekdo foto jak podlozit tim kouskem molitanu ten chromovy cudlik na rucni brzde ? dela to hrozny zvuk jak ho chytim je klid.
a taky foto jak ho sundat...
:wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od valec1 »

vtuni píše:
valec1 píše:nemate nekdo foto jak podlozit tim kouskem molitanu ten chromovy cudlik na rucni brzde ? dela to hrozny zvuk jak ho chytim je klid.
a taky foto jak ho sundat...
:wink:
sundat jen potahnes do predu treba klestema ale pres neco aby si to neposkrabal. ale jak podlozit?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od vtuni »

valec1 píše:
vtuni píše: a taky foto jak ho sundat...
:wink:
sundat jen potahnes do predu treba klestema ale pres neco aby si to neposkrabal. ale jak podlozit?
ok díky..a jde to tam pak i vrátit..... :mrgreen: naposledy když jeden nejmenovaný klubák kleštěma jen povytahoval dopředu....tak rozlámal vypínač světel.... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od valec1 »

takze jsem to udelal po svem ten kdo to delal rekne a co. takze na ten chrom hajzl na ručce aby se neklepa 1. stahne se madlo rucky staci jen vzit a stahnout do predu
DSC00066.JPG
2. krasne se da rukou bez klesti smerem do predu stahnout ten chrom hajzl
DSC00067.JPG
DSC00068.JPG
[attac hment=0]DSC00069.JPG[/attachment] 3. vemem dva kousky molitanu
DSC00070.JPG
4.nacpeme je do drazky kovove casti rucky protoze tam to drnci
DSC00071.JPG
5. pak za ten cudlik
DSC00072.JPG
DSC00073.JPG
6. nasadime rucku a je to a uz to nedela bordel :wink:
DSC00074.JPG
Přílohy
DSC00069.JPG

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od Tomm »

Napoveda co pomohlo me:
ad. u radia - pravy plast pod volantem vrzal o kovovy sloupek co drzi palubku, kovovy sloupek jsem v miste dotyku s plastem vypodlozil a v poho.

ad. u radia 2. - nekdy vrzou takovy ty nozky co jsou na plastu kolem radicky a zasouvaji se do plastu kolem radia, staci omotat tenkou paskou.

ad. tapec - pridelany tapec neoddelavat, jen v miste zamku (resp. spojeni horniho a dolniho dilu) chytnout a posunout smerem nahoru (silou), pak mirne dopredu/dozadu postelovat v drazce u skla a nakonec zvrchu zase usadit, me to pomohlo vyrazne
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od valec1 »

Tomm píše:Napoveda co pomohlo me:
ad. u radia - pravy plast pod volantem vrzal o kovovy sloupek co drzi palubku, kovovy sloupek jsem v miste dotyku s plastem vypodlozil a v poho.

ad. u radia 2. - nekdy vrzou takovy ty nozky co jsou na plastu kolem radicky a zasouvaji se do plastu kolem radia, staci omotat tenkou paskou.

ad. tapec - pridelany tapec neoddelavat, jen v miste zamku (resp. spojeni horniho a dolniho dilu) chytnout a posunout smerem nahoru (silou), pak mirne dopredu/dozadu postelovat v drazce u skla a nakonec zvrchu zase usadit, me to pomohlo vyrazne
udelej fota v kterych mistech si to olepoval pro predstavu. rozebirat to nemusis

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od Tomm »

valec1 píše:
Tomm píše:Napoveda co pomohlo me:
ad. u radia - pravy plast pod volantem vrzal o kovovy sloupek co drzi palubku, kovovy sloupek jsem v miste dotyku s plastem vypodlozil a v poho.

ad. u radia 2. - nekdy vrzou takovy ty nozky co jsou na plastu kolem radicky a zasouvaji se do plastu kolem radia, staci omotat tenkou paskou.

ad. tapec - pridelany tapec neoddelavat, jen v miste zamku (resp. spojeni horniho a dolniho dilu) chytnout a posunout smerem nahoru (silou), pak mirne dopredu/dozadu postelovat v drazce u skla a nakonec zvrchu zase usadit, me to pomohlo vyrazne
udelej fota v kterych mistech si to olepoval pro predstavu. rozebirat to nemusis
Pokud bych fotil vse co jsem kdy kde podlepil tak by tu bylo tak 100 fotek :mrgreen: Ale neco sem hodim...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Madi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 277
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od Madi »

Já mam občas pcit že se mi to rozsype ale zatím neřeším a pak to vše rozeberu nebo taky až mě to naštve vyházím :) jinak nějaký postřeky co nejlépe tumí plochy plastu plechu a pak jaký anti vrz pásky mezi plasty nebo cím třeba vypodkládat sřoubový spoje plastů???
Golf IV GTI
Tiguan Facelift

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Vrzání palubky!!

Příspěvek od molczik »

Madi píše:Já mam občas pcit že se mi to rozsype ale zatím neřeším a pak to vše rozeberu nebo taky až mě to naštve vyházím :) jinak nějaký postřeky co nejlépe tumí plochy plastu plechu a pak jaký anti vrz pásky mezi plasty nebo cím třeba vypodkládat sřoubový spoje plastů???
Taky mám někdy ten pocit. Jinak mě když něco vrže, tak na to jdu samolepícím suchým zipem, resp. tou jeho chlupatou částí. Koupíš to v každé galanterii za pár korun. Tím vrzavý místa vždy podlepím a je klid. Tedy do doby, než si to vždycky nějak sedne a začně to vrzat jinde. :D

Mě teď nejvíc vrže (drnčí) kastlík, pak něco pod řidičovým tapecem a pak mi něco tluče v pravých předních dveřích, nebo tam někde. Pant to nedělá, dveře vypadají taky OK, ale zaboha nemůžu naposlouchat odkud to jde... jestli z A sloupku nebo z B sloupku... prostě nevim. :(
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“