Problém s ESP

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
izzael
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od izzael »

no ten s tim oranzovym stitkem je slozenej ze dvou senzoru tak ten mensi je ten co blbne teda snad doufam ze to je asi ono. Kolik by si za nej chtel?

Uživatelský avatar
Nafta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nafta »

izzael píše:Tak jsem zkusil vyndat ten senzor oskrabal jsem tu hmotu a zkusim nejak projet ty spoje ale jeste musim nejak dostat ten tistak protoze nevim co je z druhy strany a uvidim co dal, doufam ze to pujde nechci jen tak dat 4500 a doufam ze to bude aspon tohle abych to nebylo neco jinyho
Jo to musíš ješte rozríznout protože z druhý strany je chip a nejaký součástky je to oboustranej dvojtej tišťák.To bych nedělal letovat to sám.Dej to radši nekomu kdo zpravuje telky a tak.Já to taky takhle udělal a fakčí.To akorát spálíš když do toho hrábneš pájkou.To chce mikropájku odsávačku a chladit kleštěma.Jesly my to vyšlo na kilo tak je to moc

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Oakley píše:
vwberni píše:v kazdym pripade vse funguje ale kdyz tocim volantem tak v tom slysim takovy drobny chroupani :(
Ten zvuk je právě když ti to někdo nasadí špaťně a ten jezdec co tam jezdí tak po vyjetí z dráhy vydává takovýhle zvuky, ale pokud ti ESP nesvítí, tak je to spíš kroužek kterej už někdo přetočil, ale jezdec to přežil, tak ho nasadil zpátky a dobře.
funguje to a ten chlapik to znal protoze mluvil o tom ze ten tercik musi sedet ve stredu o pocital nejak ty otacky takze se mi to muze vysrat casem ?

ty zvuky teda odstranit nepujdou ?

mate nekdo teda ten krouzek co by mi to nedelal ? cena ?

a musi se nastavit nebo i kdyz se prenda tak je to jedno ?

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

1000

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

cosby píše:1000
to by bylo ok jenze k tobe je to peknej kus co :( nejses nekdy v praze ? a ten starej by jsi si vzal ?

Uživatelský avatar
cosby
Profík
Profík
Příspěvky: 1098
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od cosby »

Na c o bych měl starý???

Uživatelský avatar
LAZO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: opavsko

Re: Problém s ESP

Příspěvek od LAZO »

Pánové, promiňte že lezu do tématu už rok starého, ale rozsvítila se mi kontrolka ESP. Ve VAGu mi to napsalo - Snímač úhlu řízení, mechanická závada. Poraďte, kde ho mám hledat, popřípadě kde rozumně koupit ?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém s ESP

Příspěvek od Paskal »

LAZO píše:Pánové, promiňte že lezu do tématu už rok starého, ale rozsvítila se mi kontrolka ESP. Ve VAGu mi to napsalo - Snímač úhlu řízení, mechanická závada. Poraďte, kde ho mám hledat, popřípadě kde rozumně koupit ?
Pod Volantem ho najdeš.

Uživatelský avatar
LAZO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: opavsko

Re: Problém s ESP

Příspěvek od LAZO »

Díky Paskale, ale bohužel jsem tukan, a nevím jak to má vypadat , kde to hledat. Po sundání volantu jsem hledal, ale nenašel. Vag píše mechanická chyba (00778 - čidlo úhlu řízení, 03 - mechanická závada. Po načtení 03 - neustále se přepíná zapojeno-nezapojeno). Poradíte amatérovi ??? Dík

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém s ESP

Příspěvek od Paskal »

LAZO píše:Díky Paskale, ale bohužel jsem tukan, a nevím jak to má vypadat , kde to hledat. Po sundání volantu jsem hledal, ale nenašel. Vag píše mechanická chyba (00778 - čidlo úhlu řízení, 03 - mechanická závada. Po načtení 03 - neustále se přepíná zapojeno-nezapojeno). Poradíte amatérovi ??? Dík
Kroužek ESP vypada takto....Musiš sundat Airbag :arrow: Volant :arrow: a si u něho...když ho chceš vytáhnout taky tak sundáš spodni a vrchni okrytování.
Obrázek

Uživatelský avatar
LAZO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: opavsko

Re: Problém s ESP

Příspěvek od LAZO »

Děkuji za obrázek. A čidlo úhlu natočení je v tom kroužku?

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s ESP

Příspěvek od vwberni »

LAZO píše:Díky Paskale, ale bohužel jsem tukan, a nevím jak to má vypadat , kde to hledat. Po sundání volantu jsem hledal, ale nenašel. Vag píše mechanická chyba (00778 - čidlo úhlu řízení, 03 - mechanická závada. Po načtení 03 - neustále se přepíná zapojeno-nezapojeno). Poradíte amatérovi ??? Dík
chyba g 2OO pricne zrychleni je pod volantovou tyci u roku jako mam ja 2001 je to v pouzdre jeste s jednim cidlem v takovym kovovym udelatku na obrazku je uz z nej vyndany konektor . pak je jeste krouzek pod volantem kterej taky s esp souvisi
Přílohy
g200 pricne a podelne c zrychleni.jpg
krouzek pod volantem.jpg

Uživatelský avatar
LAZO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: opavsko

Re: Problém s ESP

Příspěvek od LAZO »

Díky

Uživatelský avatar
Smaster
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 14.10.2007 23:18
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s ESP

Příspěvek od Smaster »

Ahoj zdravim vsechny. Z nenadani prestalo fungovat esp. Kontrolka nesviti pac sem ji tam ani nenasel ovsem esp tam je. Ale uz nejde a nemuzu prijit na zavadu proc. Na wagcomu to hlasilo 20 jinych chyb jenom zadnou z ESP apod. Naposledy fungovalo kdyz sem kamaradum ukazoval kouzlo na mokrem poli. Tyden po te sem dostal smyk a skoncil v kvetinaci...Auto se opravuje a chtel bych i nejak dat do kupy i to esp. Nevite nekdo o necem co by to mohlo byt za zavadu? Co my prijde divne ze ABS funguje. Moc diky za reakce

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“